ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ψευδοπροφήτης

3 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:31 pm

Γιώργος έγραψε:Δεν βρήκα κατι τέτοιο στο βιβλίο του......Όχι,δεν το γράφει.......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:32 pm

vas019 έγραψε:Θα σου προτεινα να το ξαναδιαβασεις σε σημεια..
Κανεις δεν τα μαθαινει ολα με την πρωτη..
Πολλα φευγουν απο την νοηση και γινονται αντιληπτα τις επομενες φορες..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:32 pm

vas019 έγραψε:Βρηκα το κεφάλαιο, αν και δεν μιλάει για τον ψευδοπροφήτη.

Κεφαλαιο 2 . Σελ 53...

Οι δυο βασιλεις της αποκάλυψης.

Δεν μπορω να πω οτι συμφωνω απολυτα εξαρχης, ειναι απλα μια ερμηνεια με χρονικη αντικατασταση. Θα το ξαναδω και αλλη φορα.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:32 pm

batraxos_258 έγραψε:http://www.prionokordela.gr/ellada/profitevei-ti-sinteleia-tou-kosmou/

ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΛΕΕΙ...ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΕς ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΜΑ...ΤΣΟΥΠ!!! Laughing
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:32 pm

vas019 έγραψε:Αυτος και αν ειναι ψευδοπροφητης..
Παντως της αποκαλυψης δεν ειναι..ορθοδοξος δεν ειναι,
αξιωματουχος δεν ειναι, οποτε αστον να λεει..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:33 pm

batraxos_258 έγραψε:
vas019 έγραψε:Αυτος και ανα ειναι ψευδοπροφητης..
Παντως της αποκαλυψης δεν ειναι..ορθοδοξος δεν ειναι,
αξιωματουχος δεν ειναι, οποτε αστον να λεει..

ΠΑΝΤΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ....ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΙΣΧΥΕΙ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!!τΕΣΠΑ....ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΨΕΥΤΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΠΑΖΛ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ...!!!ΑΠΛΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ!!!ΠΑΝΤΩΣ Ο ΠΑΠΑΣ ΘΑ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΕ 12 ΜΗΝΕΣ....χαχαχαχαχαχαχ ΜΗΠΩΣ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ 19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2012 ΟΜΩς???ΑΣ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΣΥΜΒΑΔΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ....ΑΜ ΚΑΙ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΓΙΑ ΤΟΤΕ.....ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ!!!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:33 pm

TheReaper έγραψε:Προς στο τέλος...είναι σχετικό με το θέμα εδώ....!!!!
========================
Πώς οι νεοταξίτες χρησιμοποιούν αφελή θύματα με τους Anonymous για να επιβληθούν

Ρώτησα τον αγαπητό PMV, ως γνώστη των τρόπων ενεργειών των νεοταξιτών για τους Anonymous.

Διαβάστε όσα ενδιαφέροντα παρέθεσε :


Αδελφέ μου Φίλιππα, πράγματι η διαίσθησή σου δέν κάνει λάθος σύμφωνα και με την δική μου διαίσθηση.

Οι ανώνυμοι ώς ιδέα παρουσιάστηκε στό ευρύ κοινό τότε που βγήκε η ταινία "V for vendetta". Έχει περίπου 2 χρόνια που γίνεται όλο και πιό δημοφιλής στην κοινότητα των χάκερ ώς Anons και εμφανίστηκε ώς κίνημα Anonymous στους απλούς πολίτες από τις πρώτες μέρες των διαδηλώσεων του Μάη στην Ισπανία. Τον Ιούνιο - Ιούλιο έφτιαξαν το forum http://www.whatis-theplan.org προκειμένου να συντονίζονται παγκόσμια. Τα μέλη τους ώς επι το πλείστον αναρχικοί αλλά υπήρχαν και απλοί πολίτες, ακόμη και μικρά παιδιά ακόμη και από την Ελλάδα. Οργάνωναν ενημερώσεις (στρατολογήσεις) στην Ελλάδα ακόμη και σε σχολεία, γυμνάσια και λύκεια. Τότε έγινα μέλος προσπαθώντας να αποτρέψω εκ των έσω την στρατολόγηση...
Το φόρουμ έκλεισε τέλη του χρόνου. Δημιουργήθηκε νέο το http://www.theagoraproject.org εμπνευσμένο από τις "συνελεύσεις της ΑΓΟΡΑΣ" στην αρχαία Ελλάδα και το FIN http://www.freedominfonetwork.org/

Είναι εξαιρετικά μελετημένη η δομή η οργάνωση και ο τρόπος δράσης από την ΝΤΠ γιατί δικό τους παιδί είναι όπως το κατάλαβες και εσύ.
Στόχος η παγκόσμια διακυβέρνηση χωρίς τα μίση τους πολέμους και τους διεφθαρμένους πολιτικούς, τραπεζίτες και ελίτ.
Διακυβέρνηση που θα στηριχθεί στην αλληλεγγύη, την ισότητα, την ανεκτικότητα στην ιδιαιτερότητα, την ενημέρωση - εκπαίδευση και την αληθινή δημοκρατία.

Για να το πετύχουν, έχουν ανακοινώσει μία από τις τρείς φάσεις ενεργειών. Και η πρώτη είναι η δημοσιοποίηση, ενημέρωση και εκπαίδευση ώστε να φέρουν όσο το δυνατόν περισσότερα μέλη.

Την δεύτερη και την τρίτη δέν τις έχουν ανακοινώσει γιατί όπως ισχυρίζονται δέν τις έχουν αποφασίσει...

Δέν έχουν αρχηγό παρά μόνο moderators. (κατά τύχη άθεοι, αναρχικοί, οικουμενιστές και εξαιρετικά μορφωμένοι με απίστευτο χρόνο για τεράστια κείμενα...)
Δέν υπάρχει ιδεολογία καθότι ο καθένας έχει την δικιά του.
Όλα τα μέλη μπορούν να καταθέσουν ιδέες προς ψήφιση.
Συζητούν τρόπο δράσης για λίγες μέρες
Ορίζουν ημερομηνία με ΜΥΣΤΙΚΗ ψηφοφορία.

Η δύναμή τους έγκειται στο οτι δέν έχουν ιδεολογία ,αρχηγό - ούτε κάν εκπρόσωπο ώστε να τους χτυπήσει κάποιος. Τρεφονται μόνο με την αγανάκτηση των όσων ξυπνάνε από λιθαργο.

Πόσο κλάμα θα κάνει ένας γονιός να δεί το παιδί του να φοράει μία τέτοια μάσκα και να λέει...
είμαστε λεγεώνα,
δέν ξεχνούμε
δέν συνχωρούμε
να μας περιμένετε...
Όπως λές και εσύ , θυμίζουν δαίμονες όταν μιλούν έτσι πίσω από την μάσκα.
Στην Ελλάδα μέχρι στιγμής δέν έχουν ικανοποιητικά ποσοστά. Για αυτό και γεννήθηκε το ΕΠΑΜ κατά τον λογισμό μου. Να εύχεσαι...


Να συνεχίσω λίγο με τον λογισμό μου άν και δέν πρέπει να με παίρνεις στα σοβαρά... Μέχρι τώρα σου έλεγα γεγονότα και όχι υποθέσεις...
Αν τελικά γίνουν πραγματικότητα, τα μάτ θα έχουν απέναντί τους μάσκες.... όχι πρόσωπα.
Δέν ξέρουν άν από πίσω κρύβεται ένας οπλισμένος, ένας αναρχικός, ένας παππούς, μία γυναίκα ή ένα ανήλικο. Θα είναι μία κόλαση για τα ΜΑΤ που θα δεχθούν εντολή να τους διαλύσουν.
Το πλήθος θα γίνει απλά μία βόμβα με τα πρώτα θύματα που θα προκαλούν οι προβοκατόρικες ενέργειες εκατέρωθεν.
Το πλήθος στο τέλος θα νικήσει γιατί θα έχει την υποστήριξη των ΜΜΕ και των μυστικών όπλων της ΝΤΠ ενώ αντίθετα οι κυβερνήσεις θα χάσουν την οποιαδήποτε στήριξη κατείχαν.
Στο κενό εξουσίας που θα προκαλέσουν θα επικρατήσει ένα χάος και αναρχία χωρίς προηγούμενο ταυτόχρονα σέ όλες τις χώρες (τουλάχιστον της ευώπης), θα γίνουν γενικές συνελεύσεις και ψηφοφορίες στο internet για να αναδειχθούν από το πλήθος οι ικανοί να κάνουν την κάθε απαραίτητη εργασία. Και αυτά πρέπει να γίνουν αστραπιαία.

Όταν η κοινωνία αρχίσει να οργανώνεται (μπορεί να σου φαίνεται περίεργο πως να συμβεί κάτι τέτοιο τόσο γρήγορα αλλά θα πρέπει να σκεφτείς πως αυτοί δουλεύουν χρόνια στο να κάνουν κάτι τέτοιο εφικτό. Δέν θα σου φαινόταν παράξενο άν έχουν ανακαλύψει αέναη παροχή οικολογικής ενέργειας την οποία κρατούν για εκείνες τις μέρες... έτσι δέν είναι?) τότε θα γίνουν και εκλογές μεγάλης κλίμακας. Θέλω να πιστεύω πως θα είναι το περισσότερο ηπειρωτικός ηγέτης, πρόδρομος του αντί και όχι ο ίδιος. Φυσικά και θα είναι ο καλός τους...

Όσο για τον χρόνο, αυτός έχει σχέση άμεση με την δυνατότητα πρόκλησης κρίσης ταυτόχρονα σε όσο το δυνατόν περισσότερες χώρες. Στο πλήθος των χωρών νομίζω δουλεύουν αυτόν τον καιρό. Δέν έχω ιδέα για το πότε θα είναι ικανοποιητικός αριθμός.

Όποια χώρα τα καταφέρει προσχωρήσει στην ΝΤΠ θα είναι ευπρόσδεκτη. Οι υπόλοιπες θα το πληρώσουν πολύ ακριβά... με πείνα "φυσικές" καταστροφές και πόλεμο...

http://hggiken.pblogs.gr/2012/02/pws-oi-neotaxites-hrhsimopoioyn-afelh-thymata-me-toys-anonymous-.html
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:34 pm

xristoforos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ REVELATION ..ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ....ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΗ ΓΡΑΦΗ....
ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ? ΑΥΤΑ ΜΟΝΟ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΘΑ ΤΑ ΕΛΕΓΕ
ΒΑΣΙΛΗ ΣΤΑ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΠΑΝ?
ΒΑΣΙΛΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΑΥΤΟΣ..ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟΝ....ΔΙΑΒΑΛΛΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:35 pm

vas019 έγραψε:Ειναι απλα μια αποψη χριστοφορε, και οχι προσωπικη του..

Αλλωστε δεν μιλαει το κειμενο με βεβαιοτητα αλλα λεει ΕΛΠΙΖΩ να μην ειναι ο αντι, αλλα προδρομος..
Ισως να ειναι και ενας απο τους βασιλεις - ηγετες που θα παραδωσει την εξουσια στον αντι...

Ειναι απλα μια εικασια...Ολα θα τρεχουν γρηγορα απο δω και περα..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:36 pm

xristoforos έγραψε:ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΡΡΙΨΕΙ ΤΟ 2018 Κ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ....ΡΩΤΑΕΙ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ ΤΙ ΝΕΑ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΟΠΩΣ ΡΩΤΟΥΣΕ Κ Ο ΘΕΡΑΠΕΡ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΒΑΤΡΑΧΟ....ΜΑΣ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ..ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ..Κ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ''ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ''
ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΗ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΟΒΩ ΤΟΝ ΡΕΒΕΛΕΙΣΙΟΝ...ΠΙΘΑΝΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ..Κ ΜΗΝ ΤΟ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ Κ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΥΠΟΨΗ ΜΑΣ
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:36 pm

TheReaper έγραψε:Στο κείμενο έχω βάλει την πηγή του. Δεν είναι δικό μου.

Δεν είμαι ο Revelation .Όσο αφορά τα γεγονότα και τον Πόλεμο...αρκετός κόσμος που ασχολείται τον ενδιαφέρει να μάθει. Και εγώ, και ο revelation,και ο true όπως και άλλοι.

Αυτό δεν σημαίνει πως ήμαστε όλοι το ίδιο.

Χριστόφορε, είσαι λάθος και εδώ.Και προφανέστατα, δεν έχει νόημα να δώσω συνέχεια... Idea

=====

Όσο αφορά το κείμενο.
Πιστεύω, πως σίγουρα θα προσπαθήσουν να προετοιμάσουν το έδαφος με αποκορύφωμα έναν μεγάλο πόλεμο.

Οι Πρόδρομοι του Αντίχριστου θα είναι πολλοί...

Το θέμα είναι, θα τα καταφέρουν;
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:36 pm

vas019 έγραψε:Ε ο καθενας μπορει να εχει τις αποψεις του η να το αμφισβητει για την ωρα...
αλλωστε σχετικα συντομα πριν το 18 θα ξεκααθαρισουν πολλα για το αν ισχυει..

Το αρθρο το παντως το βρισκω εμνδιαφερων για τους ανονυμους και την σχεδιαζομενη αναρχια..

Αν και ο ψευδοπροφητης σχετιζεται με την αποκαλυψη..
και δεν ειμαστε σιγουροι οτι θα υπαρξει σαν προσωπο...η θα ειναι ο ιδιος ο αντι ....

Αυτο το θεμα με τους χακερ και την αναρχια ευκολα ανοιγει αλλο νημα στα σημεια των καιρων..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:37 pm

TheReaper έγραψε:Συμφωνώ.

Αν δούμε τι πιστεύουν π.χ για την Παγκοσμιοποίηση κ.λπ με πρόσφατο μήνυμα τους σχετικά με την ανάρτηση της Ελληνικής Σημαίας στις πορείες...ή τα σύμβολα που χρησιμοποιούν στα βίντεο....

βγαίνουν πολλά συμπεράσματα...

Θα τα γράψω αναλυτικά τις επόμενες ημέρες.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:37 pm

xristoforos έγραψε:Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΟ Κ ΕΧΕΙ Κ ΣΑΙΤ...ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΚΩΣΤΑ TRUE...ΕΝΑΣ ΑΝΑΡΤΟΥΣΕ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΥ ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!!
ΕΙΝΑΙ ΑΓΥΡΤΗΣ Ο ΡΕΒΕΛΕΙΣΙΟΝ..Κ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΡΑΠΕΡ...Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..ΞΕΡΩ ΟΤΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΡΕΒΕΛΕΙΣΙΟΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΘΕΡΑΠΕΡ..ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΥΤΟ..ΟΣΟ Κ ΠΟΝΗΡΟΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ..ΝΤΑΞΕΙ ?
ΑΙΝΤΕ...ΨΕΥΤΗ..ΕΙΣΑΙ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΠΑΝΤΑΣ
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:37 pm

TheReaper έγραψε:Χριστόφορε, σου απάντησα εδώ πέρα:
http://apocalypsis.forumup.gr/viewtopic.php?t=219&mforum=apocalypsis

Ας μην χαλάμε αυτό το θέμα.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:38 pm

Revelation έγραψε:ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ, έχεις κάνει ''επέμβαση'' μέχρι τώρα σε δύο μηνύματα μου και έχεις διαγράψει μερικά ποσταρίσματα μου.(ΟΥΤΕ ΣΕ ΦΟΡΑ ΑΘΕΩΝ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ)

Απο την άλλη με χαρακτηρίζεις αγύρτη
ΕΙΝΑΙ ΑΓΥΡΤΗΣ Ο ΡΕΒΕΛΕΙΣΙΟΝ..

Εδώ πέρα με χαρακτηρίζεις, ψεύτη και ψευδοπροφήτη, εγώ δεν σε έχω ΒΡΙΣΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
ΑΙΝΤΕ...ΨΕΥΤΗ..ΕΙΣΑΙ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΡΕ ΦΙΛΕ...ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

Vas θα πάρεις θέση επάνω στο θέμα??
Για τις ύβρεις και την συκοφαντία που έχω δεχτεί ??
Υπάρχει κάποια φασίζούσα συμπεριφορά σε αυτό το φόρουμ η οποία δεν μου αρέσει καθόλου και πραγματικά είναι λυπηρό εν έτει 2012 να ΜΗΝ μπορεί να συνυπάρξει ο διάλογος με επιχειρημάτα !!!
Αν συνεχιστεί η ίδια συμπεριφορά προς το πρόσωπο θα το σκεφτώ πολύ αν συνεχίσω..
ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΕ ??? Twisted Evil Twisted Evil
ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ, ΦΑΣΙΣΜΟΣ (εδώ θα είμαι και για το τσάτ να μην ξεχνιόμαστε έτσι)


Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 1_beaeb7a2dd
image hosting png
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:39 pm

vas019 έγραψε:
Revelation έγραψε:
Vas θα πάρεις θέση επάνω στο θέμα??
Για τις ύβρεις και την συκοφαντία που έχω δεχτεί ??

Εχω ηδη παρει και εχω πει στον Χριστοφορο να προσεχει ...
Ομως εισαι υπερβολικος , και εσυ με αποκαλεσες ψευτη και μου φορτωσες λογια ενω ειναι συμπερασματικη αναλυση για την παρθενα του α.Ιππολυτου..
Δεν φταιω εγω εαν δεν διαβασες- δεν καταλαβες την αλλη πλευρα..
Δεν θα λεμε με τον καθενα τα ιδια..

Υπάρχει κάποια φασίζούσα συμπεριφορά σε αυτό το φόρουμ η οποία δεν μου αρέσει καθόλου και πραγματικά είναι λυπηρό εν έτει 2012 να ΜΗΝ μπορεί να συνυπάρξει ο διάλογος με επιχειρημάτα !!!

Τα παραλες...απλα εαν δει κανεις και την δικη σου συμπεριφορα, ειναι εριστικη απο την πρωτη μερα, και δεν εχουν ολοι την ιδια υπομονη..
Ο χριστοφορος ειναι πιο θερμοαιμος..
Αλλωστε το στυλ σου μοιαζει οχι με του ΤΗΕΡΕΑΠΕΡ που λεει ο Χριστοφορος αλλα με τον ΦΟΧ και τον 7ΗΕΧ11 αρκετα θα ελεγα..

Προσπαθησε να εισαι πιο ευγενικος στην επιχειρηματολογία σου και πιο διαβασμενος και δεν θα εχεις προβλημα με τον διαλογο..
Εαν επιτίθεσαι, θα εισπρατεις και πιο σκληρες απαντησεις..
Η ευγενια κερδιζει..

Ελπιζω να τα πατε καλα, γιατι εγω θα αραιωσω λιγο...
Μην τρωγεστε και το λεω προς ολες τις πλευρες..
Ειρηνη υμιν, ερχονται σκληρες εποχες για ολους μας..

Σε καθε περιπτωση ο χριστοφορος και ο JM με αντιπροσωπευουν εν τη απουσια μου..Υπομονη λοιπον..αδερφικα και ωραια..σας ευχαριστω για την
κατανοηση..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:39 pm

xristoforos έγραψε:NAI ΡΕ ΦΙΛΕ ..ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΕΙΣΑΙ..ΔΙΑΔΙΔΕΙΣ ΤΑ ΨΕΥΔΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ...ΚΙ ΑΦΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Ο ΘΕΡΑΠΕΡ ΤΟΤΕ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΔΙΕΓΡΑΨΑ ΤΑ ΝΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΡΑΠΕΡ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΠΙ ΠΕΙΣΤ ΤΑ ΓΡΑΠΤΑ ΣΟΥ ΣΤΟ PHORUM.GR ...ENTAΞΕΙ ???? ΑΣ ΣΥΜΜΑΖΕΥΕΣ ΤΟΝ ΤΡΕΛΑΝΤΩΝΗ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ....ΑΛΗΘΕΙΑ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥ ΚΡΥΦΤΗΚΕ? ΠΛΗΓΩΘΗΚΕ Κ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ Ε? Κ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ? ΚΑΛΩΣ Ή ΚΑΚΩΣ..ΤΥΓΧΑΝΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΦΟΡΟΥΜ....Κ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΦΑΣΙΣΜΟΣ Wink
ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΤΗΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕΣ....ΣΚΟΤΩΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ...ΑΡΑ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΦΕΡΕΣ..ΟΚ ?????? ΟΚ !!!!

Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΑ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΝΗΜΑ....ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΤΟΝΙΣΕΣ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΣΤΗ ΣΥΛΛΑΒΗ....ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ Κ Ο ΘΕΡΑΠΕΡ................
Κ ΓΕΝΙΚΑ..ΦΑΣΙΣΤΑΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ..ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ ΕΙΜΑΙ...ΟΥΤΕ ΝΑΖΙΣΤΗΣ..ΟΥΤΕ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗΣ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΝΑ ΕΔΡΑΣΑ ΦΑΣΙΣΤΙΚΑ..ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΕΠΙΒΑΛΛΩ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΝΩ ΕΣΥ ΟΧΙ...ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ. ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΠΕΙΛΗ ΟΤΙ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ...ΚΑΝΤΟ ΠΡΑΞΗ..ΔΕ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΙ Η ΒΕΝΕΤΙΑ ΒΕΛΟΝΙ..ΕΝΑΣ ΨΕΥΤΗΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ... Wink
Κ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΨΕΣ ''ΕΝ ΕΤΗ 2012''
ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ 1976 ΘΑ ΑΛΛΑΖΕ ΚΑΤΙ?
ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΑΖΕ..ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΥΤΕ ΠΛΗΣΙΑΖΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΗ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΣΟ ΣΗΜΕΡΑ...ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΥΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΩΙΣΤΗΣ...ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΛΑΙΓΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ..ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΕΣ ΤΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΥΘΕΩΣ Κ ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ...Ο ΠΑΤΕΡ ΜΑΞΙΜΟΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 2006 ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙΣ....Κ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΤΟ 2012..ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΛΕΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ...ΤΟΣΟ ΤΥΦΛΟΙ ΠΙΑ? ΔΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΑΝΟΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ? ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΒΑΛΤΟΙ..ΟΛΑ ΠΙΘΑΝΑ ΕΙΝΑΙ...ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕ ΝΙΚΝΕΙΜ ΦΕΝΕΞ...Κ ΜΙΑ ΜΕ ΝΙΚΝΕΙΜ ΘΕΡΑΠΕΡ...ΕΝΑΣ ΥΠΟΚΡΙΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΡΟΛΟΥΣ..ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ Ο ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΘΑ ΕΠΡΑΤΤΕ...ΛΟΙΠΟΝ....ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΕΝΕΞ ΦΟΞ...Κ ΑΛΛΟΣ Ο ΘΕΡΑΠΕΡ..Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ..ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΛΕΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΨΕΜΑΤΑ
ΑΝ ΦΟΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΦΙΛΤΑΤΕ..ΠΑΡΑΔΕΞΟΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ Ο ΦΕΝΕΞ ΦΟΧ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ....ΦΟΡΑΣ?
ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:41 pm

Γιώργος έγραψε:Παιδιά σκέφτηκα κάτι άλλο σε σχέση με τον ψευδοπροφήτη......Ο Ιωάννης ο Βαπτιστής δεν ήταν ο προφήτης του Ιησού,αυτός δηλαδή που προείπε τον ερχομό Του και προετοίμαζε τους πιστούς Εβραίους να τον δεχτούν;;;
Κάτι ανάλογο μπορεί να συμβεί και με τον ψευδοπροφήτη και τον Αντίχριστο!Να εμφανιστεί δηλαδή πρώτα ο ψευδοπροφήτης που θα ετοιμάσει το δρόμο για την έλευση του Αντιχρίστου και την αποδοχή του.....

Αμα ισχύει όντως κάτι τέτοιο,τότε 6 μήνες πριν την έλευση του Αντιχρίστου,θα πρέπει να εμφανιστεί ο ψευδοπροφήτης,όπως ακριβώς 6 μήνες πριν την έναρξη της διδασκαλίας του Χριστού,εμφανίστηκε ο Ιωάννης ο Πρόδρομος........

Αν,λοιπόν,θέλουν να αντιγράψουν επακριβώς τον Χριστό,τότε μπορεί (λέω μπορεί) να εμφανιστεί στους Ολυμπιακούς Αγώνες ο ψευδοπροφήτης και 6 μήνες μετά,Ιανουάριο του 2013 (όπως λέει και ο πατέρας Μάξιμος) να εμφανιστεί και ο Αντίχριστος!Δεν είναι ένα πιθανό σενάριο;
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:41 pm

xristoforos έγραψε:μονο που ο ιδιος ο Ουιλλιαμ κ οχι καποιος ψευδοπροφητης του..αναμενεται να εμφανιστει στους Ολυμπιακους Αγωνες...καλα δε βαζω κ το χερι μου στη φωτια....κ το δικο σου ενδεχομενο παιζει..!
ομως σκεψου κατι αλλο...ο Ιησους....εμφανιστηκε οταν εκλεισε τα 30...
αν ο Ουιλλιαμ κλεινει τα 30 φετος στις 21 Ιουνιου ..τοτε ηδη απο τις 21 δεκεμβριου του 2011 επρεπε να ειχε εμφανιστει ο ψευδοπροφητης του
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:42 pm

Γιώργος έγραψε:Όταν λες οτι ο Ουίλλιαμ θα εμφανιστεί όταν κλείσει τα 30,τι εννοείς;;;Δεν έχει ήδη εμφανιστεί ο Ουίλλιαμ;;;Τι περιμένουμε να κάνει όταν κλείσει τα 30;
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:42 pm

Και την περίπτωση να έχει εμφανιστή και να μην το έχουμε προσέξει και περνά απαρατήρητο το έχετε σκεφτεί; ας πούμε, δεν λέει συνεχώς ο Πάπας και το Βατικανό,
<<έχουμε ανάγκη από μια παγκόσμια κυβέρνηση και από ένα κυβερνήτη!>> που σημαίνει ότι όταν θα κάνει την εμφάνιση ο αντίχριστος θα τον καλοδεχτεί πρώτος ο πάπας, Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνει ο ψευδοπροφήτης για να το καταλάβουμε;
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:43 pm

xristoforos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Όταν λες οτι ο Ουίλλιαμ θα εμφανιστεί όταν κλείσει τα 30,τι εννοείς;;;Δεν έχει ήδη εμφανιστεί ο Ουίλλιαμ;;;Τι περιμένουμε να κάνει όταν κλείσει τα 30;

να δωσει λυσεις..να γινει ο ηγετης της παγκοσμιας διακυβερνησεως...να πει για αρχη οτι για να βγουμε απο τη κριση θα πρεπει ολοι να βασταξουμε μια καρτα ηλεκτρονικη προκειμενου να κανουμε τις δοσοληψιες μας
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:43 pm

Γιώργος έγραψε:
raimon έγραψε:Και την περίπτωση να έχει εμφανιστή και να μην το έχουμε προσέξει και περνά απαρατήρητο το έχετε σκεφτεί; ας πούμε, δεν λέει συνεχώς ο Πάπας και το Βατικανό,
<<έχουμε ανάγκη από μια παγκόσμια κυβέρνηση και από ένα κυβερνήτη!>> που σημαίνει ότι όταν θα κάνει την εμφάνιση ο αντίχριστος θα τον καλοδεχτεί πρώτος ο πάπας, Δηλαδή τι άλλο πρέπει να κάνει ο ψευδοπροφήτης για να το καταλάβουμε;

Θα πρέπει να εμφανιστεί 6 μήνες πριν τον Αντίχριστο.....Ο Πάπας είναι πολύ περισσότερο χρόνο απο 6 μήνες,άρα δεν είναι αυτός.....Περιμένουμε κάποιον ο οποιός θα στρώσει τον δρόμο για την έλευση του Αντί,που θα τον καλεί να έρθει....Αν,βέβαια,τηρήσουν τα πραχθέντα απο τον Ιωάννη τον Πρόδρομο και τον Χριστό.......Είναι και αυτό αμφίβολο.......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψευδοπροφήτης - Σελίδα 3 Empty Απ: Ψευδοπροφήτης

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 22, 2013 10:43 pm

xristoforos έγραψε:δηλαδη γιωργο αν δεν εμφανιστει πριν τον Ουιλλιαμ καποιος ψευδοπροφητης κ εμφανιστει ο Ουιλλιαμ κατευθειαν στους Ολυμπιακους ή λιγο αργοτερα (αρχες 2013) παει να πει οτι δεν ειναι αυτος ο αντιχριστος?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 5 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης