ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

3 απαντήσεις

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:42 am

Γιώργος έγραψε:30 ώρες έμειναν για το μεγάλο γεγονός!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:43 am

xristoforos έγραψε:στο βιντεο pet goat
σχολιαζει ενας το εξης !

''Πληκτρολογησα στο google τα αρχικα LTN απο την κρεμαλα που αφηνει να εννοηθει η λεξη evolution στον μαυροπινακα και
μεταξυ αλλων μου εβγαλε το αεροδρομιο λουτον στο λονδινο LONDON LUTON AIRPORT.Η κωδικη ονομασια του αεροδρομιου ειναι....LTN!!!
!Μηπως ετοιμαζουν κατι εν οψει ολυμπιακων????Επισης εκανα το ιδιο με το EVO και στην wikipedia βγαζει μεταξυ αλλων ενα νεο τυπο τραινου με το ονομα evo που θα κυκλοφορησει στο σιδηροδρομικο δικτυο του λονδινου''


και ενα σχολιο δικο μου....ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΔΕΙΧΝΕΙ 12 ΑΚΡΙΒΩΣ????????????
Η ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ....ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 9 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ !!!!
ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙ 3 ΩΡΕΣ !!!!
ΛΕΤΕ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΤΥΠΗΜΑ?
ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΑΓΓΛΙΑΣ...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:43 am

omg έγραψε:
xristoforos έγραψε:στο βιντεο pet goat
σχολιαζει ενας το εξης !

''Πληκτρολογησα στο google τα αρχικα LTN απο την κρεμαλα που αφηνει να εννοηθει η λεξη evolution στον μαυροπινακα και
μεταξυ αλλων μου εβγαλε το αεροδρομιο λουτον στο λονδινο LONDON LUTON AIRPORT.Η κωδικη ονομασια του αεροδρομιου ειναι....LTN!!!
!Μηπως ετοιμαζουν κατι εν οψει ολυμπιακων????Επισης εκανα το ιδιο με το EVO και στην wikipedia βγαζει μεταξυ αλλων ενα νεο τυπο τραινου με το ονομα evo που θα κυκλοφορησει στο σιδηροδρομικο δικτυο του λονδινου''


και ενα σχολιο δικο μου....ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΔΕΙΧΝΕΙ 12 ΑΚΡΙΒΩΣ????????????
Η ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ....ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 9 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ !!!!
ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙ 3 ΩΡΕΣ !!!!
ΛΕΤΕ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΤΥΠΗΜΑ?
ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΑΓΓΛΙΑΣ...

21:00 ώρα Αγγλίας, όχι Ελλάδος.
Στην Ελλάδα θα ξεκινήσουν 23:00.

Η Νετ μέχρι τις 23:00-07:00 το πρωί δεν έχει βάλει κάτι άλλο για τις 27/07/2012 πάντως. Στις 07:00 έχει εκπομπή "Ενημέρωση στην Νετ".

21:00 --> Ειδήσεις
22:00 --> Χρυσές Ολυμπιακές Στιγμές
23:00 --> Ολυμπιακοί Αγώνες 2012 - Τελετή Έναρξης
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:44 am

vas019 έγραψε:Υπαρχει περιπτωση να ειναι ψευτικα τα βιντεο , για να ριχνουν σταχτη στις πραγματικες συνομωσιες , και να λενε μετα , να ειδες συνομωσιολογοι..

Για αυτο με επιφυλαξη...

Στην τελετη εναρξης, με ολη την βασιλικη οικογενεια μεσα και τοσους επισημους παγκοσμιως, δεν προκειται να γινει τιποτα θανατηφορο για αυτους, ειδικα για τον mr, 99.9999%...

Σε τετοιες περιπτωσεις συνηθως, γινεται τις επομενες ημερες, σε αγωνες και σε σταδια με "απλο" κοσμο..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:44 am

vas019 έγραψε:
Maximus83 έγραψε:Στα βίντεο λέει ότι θα θυσιαστεί η βασιλική οικογένεια, μαζί και ο 99,9%...

Αυτο δεν γινεται, θα αλλαξει το ρου της παγκοσμιας ιστοριας..
Τον προστατευει ο Θεος, εαν ειναι να επιτελεσει τον ρολο κατα το θελημα της καρδιας του..
Η γιαγια του και τα αλλα μελη της βασιλικης οικογενειας μπορει να παθουν κατι, αυτος και να παει στον αλλο κοσμο , θα αναστηθει..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:45 am

Maximus83 έγραψε:To σκέφτηκα και αυτο!

Εκεί να δεις φρενίτιδα που θα δημιουργηθεί για το ποιόν του!

Τι μου θυμίζει... Τι μου θυμίζει...

Τελος παντων, σενάρια είναι όλα, ίδωμεν. Μάτια ανοιχτά και Ορθόδοξα!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:45 am

Εγώ σκέφτηκα κάτι άλλο τώρα, θυμάστε όταν έκαναν την περιφορά της φλόγας στους δρόμους του Λονδίνου και ξαφνικά έκαναν κάποιοι άγνωστοι επιθέσεις εναντίον των λαμπαδηδρόμων έτσι ξαφνικά χωρίς λόγο;

Λοιπόν έκανα μια σκέψη μήπως κάνουν την πρώτη τους εμφάνιση οι προφήτες και υποδείξουν τον αντίχριστο?... και γι αυτό θέλουν να φανεί ότι είναι κάποιοι σαν αυτούς που έκαναν της επιθέσεις στην ολυμπιακή φλόγα;
Και το συμπεραίνω αυτό από τον γάμο της Κανά που η Παναγία είπε στον Χριστό ότι δεν έχουν κρασί, και της λέει ο Χριστός
<< οὔπω ἥκει ἡ ὥρα μου>>…
δηλαδή και ο αντίχριστος αν και δεν είναι η ώρα του να αρχίσει το καταστροφικό έργο του, τον αναδείξουν οι Προφήτες;
και επειδή το γνωρίζουν αυτό τα όργανα του αντιχριστου γι αυτό έβαλαν αυτούς να κάνουν δήθεν επιθέσεις στην φλόγα και τους λαμπαδηδρόμους, έχετε ξαναδεί εσείς επιθέσεις σε ολυμπιακή φλόγα;
Εγώ πρώτη φορά βλέπω, γι αυτό και όλα αυτά τα μέτρα ότι δήθεν υπάρχουν εχθροί που θέλουν φασαρίες και να κάνουν επιθέσεις και γενικός να κάνουν κακό στους ανθρώπους και σε όλοι την διοργάνωση, κάποια στιγμή οι Προφήτες δεν πρέπει να εμφανιστούν, δεν είναι λοιπόν μια καλή ευκαιρία μιας και θα το βλέπει όλος ο πλανήτης.

Βέβαια λέω ίσως δεν ξέρω? και δίνω πολύ μικρή πιθανότητα να γίνει αυτό σήμερα στους αγώνες γιατί ο αντίχριστος ακόμα δεν είναι γνωστός στον περισσότερο κόσμο.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:46 am

vas019 έγραψε:ουτε θα γινει γνωστος ως τετοιος..αλλα ως παγκοσμιος...ηγετης..

Το πιθανοτερο ειναι οι επιθέσεις να ειναι άλλοθι, μετα πιθανη τρομοκρατικη, να λενε οτι φαινοταν απο νωρις ..οι διαθεσεις των φονταμελιστων..

Για τους δυο προφητες χλωμο να γνωριζουν η να πιστευουν οτι θα ερθουν ....
Εδω εμεις και προσπαθουμε να προσδιορισουμε το ποτε...
Παντως εχουμε καταληξει οτι θα ερθουν λιγο πριν την ενθρονιση, οταν η πλανη θα φτανει στο αποκορυφωμα..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:46 am

xristoforos έγραψε:
omg έγραψε:
xristoforos έγραψε:στο βιντεο pet goat
σχολιαζει ενας το εξης !

''Πληκτρολογησα στο google τα αρχικα LTN απο την κρεμαλα που αφηνει να εννοηθει η λεξη evolution στον μαυροπινακα και
μεταξυ αλλων μου εβγαλε το αεροδρομιο λουτον στο λονδινο LONDON LUTON AIRPORT.Η κωδικη ονομασια του αεροδρομιου ειναι....LTN!!!
!Μηπως ετοιμαζουν κατι εν οψει ολυμπιακων????Επισης εκανα το ιδιο με το EVO και στην wikipedia βγαζει μεταξυ αλλων ενα νεο τυπο τραινου με το ονομα evo που θα κυκλοφορησει στο σιδηροδρομικο δικτυο του λονδινου''


και ενα σχολιο δικο μου....ΒΛΕΠΕΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΡΟΛΟΙ ΔΕΙΧΝΕΙ 12 ΑΚΡΙΒΩΣ????????????
Η ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ....ΕΧΕΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ 9 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ !!!!
ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙ 3 ΩΡΕΣ !!!!
ΛΕΤΕ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΤΥΠΗΜΑ?
ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ..ΓΙΑΤΙ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΙΣ 12 ΩΡΑ ΑΓΓΛΙΑΣ...

21:00 ώρα Αγγλίας, όχι Ελλάδος.
Στην Ελλάδα θα ξεκινήσουν 23:00.

Η Νετ μέχρι τις 23:00-07:00 το πρωί δεν έχει βάλει κάτι άλλο για τις 27/07/2012 πάντως. Στις 07:00 έχει εκπομπή "Ενημέρωση στην Νετ".

21:00 --> Ειδήσεις
22:00 --> Χρυσές Ολυμπιακές Στιγμές
23:00 --> Ολυμπιακοί Αγώνες 2012 - Τελετή Έναρξης

EXEIΣ ΔΙΚΙΟ..ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ 9 Η ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΤΕΛΕΤΗ..ΤΕΛIΚΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΣΤΙΣ 11 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ

ΟΠΟΤΕ?????????

9 Η ΩΡΑ ΚΑΙ 3 ΩΡΕΣ Η ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΤΕΛΕΤΗΣ? ΠΑΜΕ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΡΟΛΟΓΙΟΥ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!!!

ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ/ΦΑΝΤΑΣΜΑΓΟΡΙΚΗΣ ΦΙΕΣΤΑΣ-ΕΠΙΣΗΜΟΥ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ 12 ΩΡΑ ΑΓΓΛΙΑΣ ΝΤΑΝ ?

ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΟ ΑΥΤΟ.....ΜΠΟΡΕΙ ΣΤΙΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΡΙΞΟΥΝ ΤΟ ΜΠΙΓΚΜΠΕΝ....ΑΝ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ !


ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΝΤΑΞΕΙ..ΣΕΝΑΡΙΑ ΒΑΖΩ...ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΥΠΟΘΕΤΩ...ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ Κ ΝΑ ΜΗ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΙ Ο RAIMON..ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΑΛΛΟΥ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ...ΟΨΟΜΕΘΑ!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:46 am

omg έγραψε:
raimon έγραψε:Εγώ σκέφτηκα κάτι άλλο τώρα, θυμάστε όταν έκαναν την περιφορά της φλόγας στους δρόμους του Λονδίνου και ξαφνικά έκαναν κάποιοι άγνωστοι επιθέσεις εναντίον των λαμπαδηδρόμων έτσι ξαφνικά χωρίς λόγο;

Λοιπόν έκανα μια σκέψη μήπως κάνουν την πρώτη τους εμφάνιση οι προφήτες και υποδείξουν τον αντίχριστο?... και γι αυτό θέλουν να φανεί ότι είναι κάποιοι σαν αυτούς που έκαναν της επιθέσεις στην ολυμπιακή φλόγα;
Και το συμπεραίνω αυτό από τον γάμο της Κανά που η Παναγία είπε στον Χριστό ότι δεν έχουν κρασί, και της λέει ο Χριστός
<< οὔπω ἥκει ἡ ὥρα μου>>…
δηλαδή και ο αντίχριστος αν και δεν είναι η ώρα του να αρχίσει το καταστροφικό έργο του, τον αναδείξουν οι Προφήτες;
και επειδή το γνωρίζουν αυτό τα όργανα του αντιχριστου γι αυτό έβαλαν αυτούς να κάνουν δήθεν επιθέσεις στην φλόγα και τους λαμπαδηδρόμους, έχετε ξαναδεί εσείς επιθέσεις σε ολυμπιακή φλόγα;
Εγώ πρώτη φορά βλέπω, γι αυτό και όλα αυτά τα μέτρα ότι δήθεν υπάρχουν εχθροί που θέλουν φασαρίες και να κάνουν επιθέσεις και γενικός να κάνουν κακό στους ανθρώπους και σε όλοι την διοργάνωση, κάποια στιγμή οι Προφήτες δεν πρέπει να εμφανιστούν, δεν είναι λοιπόν μια καλή ευκαιρία μιας και θα το βλέπει όλος ο πλανήτης.

Βέβαια λέω ίσως δεν ξέρω? και δίνω πολύ μικρή πιθανότητα να γίνει αυτό σήμερα στους αγώνες γιατί ο αντίχριστος ακόμα δεν είναι γνωστός στον περισσότερο κόσμο.

Εγώ παρατήρησα οτι τα περισσότερα βιντεάκια με το γεγονός που φώναζε ο τύπος "Αλάχ χου Ακμπάρ" ("Ο Θεός είναι Μεγαλός") είναι Muted ο ήχος (μόνο ένα βρήκα που ακούγεται ο περιβάλλον ήχος).

Για παράδειγμα δείτε εδώ το "χωρίς ήχο"
https://www.youtube.com/watch?v=ez8pbbDACGk&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=1TsRmgvHcvM&feature=player_detailpage#t=28s
https://www.youtube.com/watch?v=opmsU1FS1Pk&feature=related


Και εδώ με "περιβάλλον ήχο" UnMutted...
https://www.youtube.com/watch?v=sAZHlvKQEhY


Στα δικά μου μάτια μου φαίνεται περίεργο αυτό (το ότι έκαναν mute την φωνή σε κάποια βίντεο).
Από την άλλη, δεν το πολυέψαξα να δω ας πούμε "πόσοι" έχουν το βίντεο με φωνή που να ακούγεται καθαρά το "Allah Hu Akbar".

Εμένα πάντως ρε παιδιά, "κάτι δεν μου κολλάει" χρονικά....σαν να πρέπει να γίνουν πράγματα που δεν έγιναν (αλλά δεν ξέρω "τι")....
Από την άλλη, οι ταυτότητες ήρθαν. Το χαραγμα στην αμερικη κοντευει να γινει πραγματικοτητα (συντομα)....!!! Τι να πω...


Στην έναρξη χλωμό το κόβω να γίνει κάτι.
Ισως πιο μετα, για να "τσαντιστει" ο Williams και να αναλαβει τα ηνια, αν ειναι αυτός.

Τεσπα...!! Είδωμεν....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:47 am

vas019 έγραψε:Δεν ειπα πιθανον να μην γινει, αλλα ουτε και να γινει...
Αν μου εκαναν δωρο παντος το ταξιδι εκει, ακομα και με διαμονη VIP, δεν θα πηγαινα..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:47 am

I PET GOAT II ΜΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΕΙΣ!

Ένα βίντεο που σε κάνει να νιώθεις άβολα και σου δημιουργεί πολύ αλλόκοτα συναισθήματα παρακολουθώντας τους ατελείωτους συμβολισμούς σε κάθε σκηνή, που άλλοτε ειναι κρυμμένοι και άλλοτε είναι εμπρός στα μάτια του απορροφημένου θεατή. Από εκείνη την μέρα και γνωρίζοντας το διεθνές κλίμα και την κλιμακούμενη ένταση στην Μ. Ανατολή, είχα την διαίσθηση πως το βίντεο εκτός του προφανούς μυστικιστικού χαραχτήρα του, έχει ένα απροσδιόριστο και αδιόρατο βάθος. Έτσι προσπαθούσα να παρακολουθώ αναλύσεις που έκαναν διάφοροι άνθρωποι στον κόσμο και έπεσα επάνω σε μια ανάλυση η οποία είναι απλά ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΗ!

Θέλοντας να αποστασιοποιηθω από την μελλοντολογικη προσέγγιση της ανάλυσης που ακολουθεί,θα σταθώ μόνο στην βαθιά γνώση μυστικιστικών αποσυμβολισμων και στην τρομερή δουλειά, τόσο του δημιουργού του πρωτοτύπου βίντεο I PET GOAT II, όσο και στην άλλο τόσο εξαιρετική δουλειά του "αναλυτή",ο οποίος αποσυμβολιζει και την πιο μικρή λεπτομέρεια δημιουργώντας η αλήθεια είναι, πολύ περίεργα συναισθήματα....




http://www.apocalypsejohn.com/2012/07/i-pet-goat-ii.html
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:48 am

EptaHexEleven έγραψε:η πιο ξεφτύλα Αγγλοσαξωνικοί αγώνες που στην ουσία ειναι games = παιχνίδια Aγγλοσαξωνοπορνικά με τις σαύρες τους λόρδους και τους δούλους της βιομηχανικής ξεφτυλισμένης επανάστασης με τον Bean σαν σύμβολο και τον 007 και την Βαβυλώνια Ελισάβετ Σαύρα.......Χαρυ Ποτερ και Τζακ τον Αντεροβγάλτη !!!!!!!!!!!!!!!

ΟΥΣΤ βρωμοάγγλοι = μάστιγα της ανθρωπότητας και της καταστροφής του αρχαιοελληνικού ιδεώδους

Ούτε οι Ιλλουμινάτοι δεν θα σχεδίαζαν τέτοια ΒΡΩΜΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:48 am

xristoforos έγραψε:την ειδατε την πυραμιδα με το ματακι που σχηματισαν τα παιδια κατα την αναπαρασταση του αγγλικου συστηματος υγειας?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:48 am

EptaHexEleven έγραψε:αν αυτό ειναι ΤΕΛΕΤΗ των Ιλλουμινάτι για να φερουν τον μεσσια τους τότε θα εχει πολυ πλάκα ο Ουιλλιαμ για αντίχριστος......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:49 am

EptaHexEleven έγραψε:γι αυτο λέγονται Ολυμπιακοί ΧΧΧ

το ΧΧΧ κάνει ΜΠΑΜ τί θυμίζει.......... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:49 am

xristoforos έγραψε:τι εννοεις θα εχει πλακα? οτι ειναι γραμμενο θα γινει

η δαδα ποτε αναβει?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:50 am

EptaHexEleven έγραψε:τη δαδα θα την ανάψει χημικό στοιχείον ονόματι ΣΚΑΤΟΛΗ από αγγλικό οπίσθιο αέριο για να μην πώ ...κλανιά και φάω μπάμ........ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:50 am

vas019 έγραψε:Θα παρακαλουσα θερμα, να σοβαρευτουμε λιγο σε αυτο το νημα, υπαρχουν αλλα γενικοτερα νηματα για πιο ελευθερες συζητησεις, μεσα σε θεμιτα ορια φυσικα..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:50 am

vas019 έγραψε:3 Αυγουστου...Εαν γινει ΘΑ ΕΙΝΑΙ αυτο η αφορμη ΤΟΥ Γ' ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ...




Για να δουμε εαν εκανε καλη αποκωδικοποίηση ο συνομωσιολογος και εαν η ζωη του Εrιc Clay οντως τερματιστηκε επειδη ανακαλυψε ημερομηνια χρονια πριν ...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:51 am

EptaHexEleven έγραψε:3 Aυγούστου 2012 = 15 Av 5772


15 Av - (148 CE) - Betar dead buried

The Betar fortress was the last holdout of the Bar Kochba rebellion. Betar fell on the 9th of Av, Hebrew year, 3893 (133 CE), Bar Kochba and many thousands of Jews were killed by the Romans. Afterwards, the Romans would not allow the Jews to bury their dead for 15 years afterwards. The dead of Betar were brought to burial on Av 15 of the year Hebrew year 3908 (148 CE), an additional blessing (HaTov VehaMeitiv) was added to the "Grace After Meals" in their commemoration.

15 Av - Tu B'Av

In ancient Israel, it was the custom that on the 15th of Av "the daughters of Jerusalem would go out in borrowed linen garments... and dance in the vineyards" and "whoever did not have a wife would go there" to find himself a bride (Talmud, Taanit 31a). The reason they would wear borrowed linen garments was so those without nice clothes of their own would not be embarrassed.

15 Av - The Day of the Breaking of the Ax

When the Holy Temple existed, the cutting of firewood for the altar was completed on the 15th of Av every year. The event was celebrated by feasting and rejoicing, as was the custom upon the conclusion of any holy task, and it included a ceremonial breaking of the axes, from which the day gets its name.


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

σημαντικές εορτές στο εβραϊκο εορτολόγιο μετά της 9 Av
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:51 am

EptaHexEleven έγραψε:θυμιστε μου να σας πώ κάτι σημαντικό αστρονομικά που γινεται 3-4 Αυγούστου που λίγοι το γνωρίζουν...εχει σχεση με την Αποκάλυψη και την εμφάνιση του εκ θαλάσσης θηρίου.............απλως θελω να κανω copy paste καποια ημερομηνια σε αστρονομικο προγραμμα που δεν εχω.................
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:52 am

Δεν προσέξατε την στιγμή που ελευθέρωσαν 7.000.000.000 χαρτάκια;; όσοι και οι άνθρωποι λέει της γης, και εκείνη την στιγμή έδειξε τον Ουίλιαμ να χειροκροτεί δεν το πιάσατε το κωδικοποιημένο μήνυμα ; Καθαρό το μήνυμα, άλλωστε δεν μπορούσε να κάνει τίποτε άλλο στην έναρξη των αγώνων.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012 - Σελίδα 5 Empty Απ: Λονδίνο - Ολυμπιακοί 2012

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 03, 2013 11:52 am

vas019 έγραψε:Καλη παρατηρηση..
Με ειχε παρει ο υπνος προς το τελος...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 5 από 8 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης