ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Επειδή θα διαγραφτώ απ'οτι φαίνεται,αφήνω ένα τελευταίο πόστ....

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Επειδή θα διαγραφτώ απ'οτι φαίνεται,αφήνω ένα τελευταίο πόστ.... Empty Επειδή θα διαγραφτώ απ'οτι φαίνεται,αφήνω ένα τελευταίο πόστ....

Δημοσίευση από Γιώργοςκπ Πεμ Ιαν 02, 2014 7:13 am

Επειδή ο ιδρυτής του φόρουμ Στέφανος μου είπε οτι θα με διαγράψει απο το φόρουμ αν δεν πάρω πίσω τον χαρακτηρισμό ''Ψευδοπροφήτης'' για τον πατέρα Μάξιμο,και εγω παράκουσα (δίοτι ψευδοπροφήτης είναι ο πατέρας Μάξιμος,αφου είπε οτι το 2012 με 2013 θα εμφανιζόταν ο Αντίχριστος και δεν εμφανίστηκε,αρα προφήτεψε ψευδώς) γραφω αυτο το τελευταίο πόστ προς όλους:Ελπίζω καλη φώτιση σε ολους και να οδηγηθούνε τελικά στην αλήθεια για το πότε έρχεται ο Αντίχριστος,ποιος είναι,ποιοι είναι οι 2 προφήτες,ποτε έρχονται,ποτε έρχεται το τέλος του κόσμου και τα λοιπα σε όλους όσους ασχολουνται με αυτα τα πράγματα μέσα σε αυτό το φόρουμ,και καλή δύναμη στις παγίδες του πονηρού!Δεν έχω να προσθέσω τίποτα άλλο,αν είμαι διαγραμμένος,αυτο είναι το τελευταίο μου πόστ.....

Γιώργοςκπ

Αριθμός μηνυμάτων : 871
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή θα διαγραφτώ απ'οτι φαίνεται,αφήνω ένα τελευταίο πόστ.... Empty Απ: Επειδή θα διαγραφτώ απ'οτι φαίνεται,αφήνω ένα τελευταίο πόστ....

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιαν 02, 2014 8:22 am

Πάλι βιάστηκες Γιώργο, αφού στα τελευταία σου ποστ δίνεις την εντύπωση ότι βλέπεις με ερωτηματικό τον σνόουντεν, ότι μπορεί και να είναι????...έτσι δεν είναι; άρα γιατί λες ψευδοπροφήτη τον πατέρα Μάξιμο; αν είναι ο σνόουντεν τότε δεν έπεσε έξω ο πατέρας Μάξιμος αλλά εσύ έπεσες έξω άλλη μια φορά που βιάστικες να τον πείς ψευδοπροφήτη.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επειδή θα διαγραφτώ απ'οτι φαίνεται,αφήνω ένα τελευταίο πόστ.... Empty Απ: Επειδή θα διαγραφτώ απ'οτι φαίνεται,αφήνω ένα τελευταίο πόστ....

Δημοσίευση από Γιώργοςκπ Πεμ Ιαν 02, 2014 8:43 am

raimon έγραψε:Πάλι βιάστηκες Γιώργο, αφού στα τελευταία σου ποστ δίνεις την εντύπωση ότι βλέπεις με ερωτηματικό τον σνόουντεν, ότι μπορεί και να είναι????...έτσι δεν είναι; άρα γιατί λες ψευδοπροφήτη τον πατέρα Μάξιμο; αν είναι ο σνόουντεν τότε δεν έπεσε έξω ο πατέρας Μάξιμος αλλά εσύ έπεσες έξω άλλη μια φορά που βιάστικες να τον πείς ψευδοπροφήτη.

raimon,
δεν πιστευω οτι ο Σνοουντεν είναι ο Αντίχριστος,και ουτε πιστεύω οτι έχει εμφανιστεί μέσα στο 2013 που εδινε περιθώρειο ο πατέρας Μάξιμος....Γι'αυτο τον ονόμασα ''ψευδοπροφήτη''!Γιατι προφήτεψε τον ερχομό του ανόμου,ψευδως!Πάντα για μενα έτσι;Είναι υποκειμενικός ο χαρακτηρισμός!Μακαρι βεβαια να διαψευσθω στην κοπη της πίτας,αλλα νομίζω οτι είτε με παράταση είτε όχι,ο πατέρας Μάξιμος θα παραδεχτεί (εκ των πραγμάτων) το λάθος του και θα ζητήσει συγγνώμη!

Γιώργοςκπ

Αριθμός μηνυμάτων : 871
Ημερομηνία εγγραφής : 31/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης