ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

<<εν πνεύματι των Προφητών>>

+5
Efimeros
Γιώργοςκπ
xristoforos
jm_ac_2018
raimon
9 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από xristoforos Πεμ Ιαν 02, 2014 2:44 pm

ανθρωποι ειμαστε...λαθη κανουμε....μονο ο Θεος ειναι αλαθητος...
δεν ειναι πυροτεχνημα ομως..διοτι τελειωσε το 2013 και απο εδω και περα ο σνοουντεν θα παρει κι αλλη φημη !!!!
αν ο σνοουντεν δεν ειναι ο αντιχριστος και μεσα στο 2014 δεν παρει ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΗΜΗ (περισσοτερη κι απτη σημερινη) τοτε θα βγουμε και θα παραδεχτουμε οτι καναμε λαθος (ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ)
με τον Ουιλλιαμ δεν καναμε κανενα λαθος διοτι χωρις Ουιλλιαμ.....πως θα οδηγουμασταν στον Σνοουντεν? ισως να οδηγουταν μονο ο ΝιΚΟΛΑΟς !!!!

xristoforos

Αριθμός μηνυμάτων : 1840
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από Panossl4 Πεμ Ιαν 02, 2014 2:47 pm

Ο νικολαος έλεγε εξ αρχής οτι δεν ειναι ο ουλλιαμ .....
Panossl4
Panossl4

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιαν 02, 2014 2:51 pm

Άκουσε Panossl4 ξέρεις γιατί αμφιβάλω για τον σνόουντεν; γιατί ξέρω από τους πατέρες και από την γραφή ότι η πλάνη θα είναι πάρα πολύ μεγάλη, αν λοιπόν θα είναι μεγάλη η πλάνη, αν είναι ο σνόουντεν η ο ουίλλιαμ η οποιοσδήποτε άλλος και ανακαλύφθηκε έτσι εύκολα, τότε που είναι η πλάνη που είναι προφητευμένη???...άρα αυτό που φοβάμαι περισσότερο είναι ότι πιθανόν και εμείς οι ίδιοι είμαστε αυτοί που άθελα μας αν θέλετε δημιουργούμε αυτή την πλάνη που θα σκάση σε λίγο και τίποτα περισσότερο, αυτό βέβαια θα το διαπιστώσουμε τον νέο χρόνο που μπήκε.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από Panossl4 Πεμ Ιαν 02, 2014 2:56 pm

Ποιος τον ανακάλυψε ;; Κανεις!!! Μονο εδω μεσα Κάι πάλι αμφιβάλλει ενα σημαντικό ποσοστό....εαν πατήσεις στο google snowden antichrist....τπτ δε βγάζει....το άτομο παίζει σε άλλο επίπεδο ...δε πιάνεται...εξάλλου εχει γραφτεί οτι κάποιοι χριστιανοί θα τον καταλάβουνε νωρίτερα...πάντως εγω σε οποίον λέω οτι ειναι αυτος τρωω κόκκινη κάρτα...
Panossl4
Panossl4

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από Panossl4 Πεμ Ιαν 02, 2014 2:58 pm

Η πλάνη εννοούνε οτι ο αντιχριστος θα πλανεψει το κόσμο...θα τον πιστέψουν...αφού εχει περάσει στη φάση προ στεψης..τοτε εμείς θα γελάμε κ θα κλαίμε μαζι...
Panossl4
Panossl4

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από xristoforos Πεμ Ιαν 02, 2014 3:21 pm

δε θα κλαιμε....ξερουμε ΗΔΗ οτι αυτος ειναι ο αντιχριστος!!!!
να κλαιμε για ποιο λογο? επειδη δε θα εχουμε να φαμε???
χιλιες φορες ασφραγιστος και ψοφιος απο πεινα
παρα σφραγισμενος και χορτατος
ΣΦΡΑΓΙΣΜΑ ΙΣΟΝ ΚΟΛΑΣΗ ΚΑΙ ΚΟΛΑΣΗ ΙΣΟΝ ΑΙΩΝΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ!!!

ΑΡΝΗΣΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΓΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΦΥΓΗ ΣΤΑ ΟΡΗ ΙΣΟΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ !!!

για το μονο που μπορει να κλαιει καποιος ειναι για τις ΜΗΤΕΡΕΣ που θα πανε στα βουνα με μικρα μωρα και δε θα ξερουν τι να κανουν....

λιγο καιρο θα κρατησει η θλιψη...οι μερες εξαλλου ΕΧΟΥΝ ΚΟΛΟΒΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ!!!!

4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ , ΜΟΝΟ ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΡΟΦΗΤΕΣ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ!!!

xristoforos

Αριθμός μηνυμάτων : 1840
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από Panossl4 Πεμ Ιαν 02, 2014 3:42 pm

Θα κλαίμε στην προσευχή λενε οι άγιοι στα βουνά κ θα παρακαλάμε το θεό μην μας πιάσει το θηρίο....
Panossl4
Panossl4

Αριθμός μηνυμάτων : 132
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από raimon Παρ Ιαν 03, 2014 12:13 am

xristoforos έγραψε:4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ , ΜΟΝΟ  ΠΡΙΝ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΡΟΦΗΤΕΣ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ!!!
Μην βιάζεσαι Χριστόφορε..όπως πάντα.

Θέλω να ειδοποιήσετε τον Νικόλαο Βλάχο και να κανονίσετε για να παρευρεθείτε όλοι μαζί στην κοπή της πίτας, και εκτός από την ομιλία του πατρός Μάξιμου να συζητήσετε και το θέμα των προφητών,μαζί και με τον πατέρα Νεκτάριο,αν θα είναι εκεί που πιστεύω θα είναι, θα περιμένω και εγώ να μου ανακοινώσετε και εμένα από εδώ τι είπατε και τι συζητήσατε μιας και εγώ δεν μπορώ να έλθω στην Αθήνα, αυτό πρέπει να βγει και προς τα έξω όχι μόνο να μένει εδώ μεταξύ μας, αφού το λέτε στα δημόσια νήματα το διαβάζει ελεύθερα και όλος ο κόσμος, αλλά όμως,..ίσως δεν μας διαβάζει ο πατέρας Νεκτάριος, Μάξιμος, και ο Νικόλαος, οπότε πρέπει εσείς που μένετε στην Αθήνα να το κανονίστε και να βρεθείτε όλοι στην κοπή της πίτας και να το πείτε, μεταξύ σας βέβαια αυτό όχι μπροστά στον κόσμο,για να δούμε τι θα γίνει παρακάτω για τις επόμενες κινήσεις, εσείς σκεφτόσαστε κάτι άλλο???.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από xristoforos Παρ Ιαν 03, 2014 3:43 am

δε βιαζομαι Οδυσσεα..απο το 2006 γνωστοποιηθηκε το ετος συντελειας και η μερα αυτης!
στην κοπη της πιτας δε θα παρευρεθω...ισως παει ο Γιαννης...
το βιντεο απο την κοπη της πιτας ετσι κι αλλιως θα ανεβει youtube!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την xristoforos στις Παρ Ιαν 03, 2014 6:18 pm, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ΟΔ)

xristoforos

Αριθμός μηνυμάτων : 1840
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από jm_ac_2018 Παρ Ιαν 03, 2014 4:49 am

Panossl4 έγραψε:Θα κλαίμε στην προσευχή  λενε οι άγιοι στα βουνά κ θα παρακαλάμε το θεό μην μας πιάσει το θηρίο....

εχεις pm αδελφε μου....
jm_ac_2018
jm_ac_2018

Αριθμός μηνυμάτων : 1211
Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από vas019 Τετ Ιαν 08, 2014 3:12 pm

Επειδη ερευνα δεν εγινε , ΑΛΛΑ ΠΛΑΣΤΟΓΡΑΦΗΘΗΚΕ ΤΟ 1983 ΟΤΙ ΔΗΘΕΝ ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΥΡΟΒΛΗΤΗ ΓΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΤΥΡΙΑ , ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ, ΚΑΙ ΧΤΙΣΤΗΚΕ ΜΥΘΟΣ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΗΣ, ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΑΔΟΘΗΚΕ ΠΡΩΙΜΑ ΚΑΙ ΑΝΩΡΙΜΑ ΣΕ ΑΛΛΑ ΦΟΡΟΥΜ, ΠΛΕΟΝ ΕΝ ΕΛΛΕΙΨΕΙ ΜΕΤΑΝΟΙΑΣ Η ΣΥΓΓΡΑΜΑΤΟΣ ΣΧΕΤΙΚΟΥ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΤΕΡΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΣΥΝΔΕΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΤΑΥΤΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΤΟΜΑ..
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ, ΕΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΤΗΣ ΔΙΑΔΟΣΗΣ ΠΕΡΙ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΜΕ ΣΑΦΗ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΡΡΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΣΙΚΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ, ΑΛΛΑ Η ΑΝΥΠΑΚΟΗ ΣΕ ΚΟΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΥΝΝΕΦΟ..ΕΠΙΦΥΛΑΚΤΙΚΑ ΕΔΕΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ, ΠΟΥ ΠΟΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΑΝ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ..ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΤΑ ΑΨΗΦΗΣΑΝ ΟΛΑ, ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 0 ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ.ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΔΙΔΟΥΝ ΜΕ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ ΠΡΟΦΗΤΙΚΗ ΠΑΝΤΟΥ..
ΔΙΑΦΩΝΩ, ΚΑΙ ΩΣ ΕΔΩ..

ΕΡΕΥΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ , ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ, ΤΑΥΤΙΣΗΣ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΩΝ ΝΑ ΕΠΙΤΕΛΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΡΟΛΟ ΣΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΜΑΣ, ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΟΙ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΝ ΦΡΕΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΑΡΑΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ, ΤΟΣΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΥΛΙΚΑ..

ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ ΖΩΕΣ ΚΑΙ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΠΕΛΑΓΟΔΡΟΜΟΥΝ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ...
ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ Ε ΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΡΕΙΣ ΟΧΙ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΕΠΑΤΗΜΕΝΟ ΟΡΘΟΔΟΞΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΝΟΙΑΣ..ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΙΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ..



vas019

Αριθμός μηνυμάτων : 356
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από xristoforos Τετ Ιαν 08, 2014 3:18 pm

ειναι γνωστο τοις πασι κι αγιοπατερικα τεκμηριωμενο οτι τους 2 προφητες θα τους αποστρεφονται και φυσικα οτι δε θα ταυτιζονται με τα οσα ''κουλα'' , ''μη αγιογραφικα'' θα λενε!!
μοναχικος ο δρομος οχι της καταξιωσης τους αλλα του ΑΓΩΝΑ ΤΟΥΣ
ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΞΙΩΣΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ!

xristoforos

Αριθμός μηνυμάτων : 1840
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από vas019 Τετ Ιαν 08, 2014 5:15 pm

Πνευματικος οπωσδηποτε, μονο αυτος μπορει να σα απαντησει εαν ειστε προφητικο ντουο μετα συνοδειας αυτων..

ΕΔΩ ΣΗΚΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΜΕ... έχει αρχίσει η αντίστροφη μέτρηση σου...
στην τελική, μεγάλη ζημια κανατε, για πνευμα αντιχριστο δουλευετε, μπορείτε να έχετε προδωσει, πλανηθει φρικτα
οτιδηποτε.. εμείς δεν επιθυμούμε ΑΛΛΟΥς ΠΡΟΦΗΤΕΣ απο αυτους της π.Διαθηκης και αρα εαν δεν συνελθεις με πνευματικο,
αποβαλεσαι απο τωρα..
Με τον πνευματικο σου επιστροφη, το τηλεφωνο του μονο για το θεμα και δημοσια μετανοια, τα email kai FBOOK τα ξερεις..

vas019

Αριθμός μηνυμάτων : 356
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από xristoforos Τετ Ιαν 08, 2014 5:18 pm

ok..Βασιλη...τελικα επεστρεψες για να φερεις την καταστροφη και να κανεις το χατιρι του διαβολου...ενα τελευταιο πριν με μπαναρεις....ΤΙς ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΠΕΤΑΝΕΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΑΝΟΣΣ ΤΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΣ?
ακομα τον Ουιλλιαμ πιστευεις για αντιχριστο ?..μεγαλη τυφλωση πια..και μεγαλη ΖΗΜΙΑ κανεις εσυ και θα κανεις διωχνοντας εμας....καλη συνεχεια και ΚΑΛΑ ΜΥΑΛΑ

με αγαπη...Χριστοφορος !

xristoforos

Αριθμός μηνυμάτων : 1840
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από vas019 Τετ Ιαν 08, 2014 5:26 pm

ποιεσ ερωτησεις? αναπαντητες? εισαι σιγουρος?
δεξε μου..

vas019

Αριθμός μηνυμάτων : 356
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από xristoforos Τετ Ιαν 08, 2014 5:39 pm

μα δεν εδωσες απαντηση..σε ρωτησε ο Γιωργος και ο Πανος αν πιστευεις ακομα τον Ουιλλιαμ για αντιχριστο...αυτη ειναι η πλανη....οτι εβαλε δυο υποψηφιους ο διαβολος...
ουρανοκατεβατος δεν ειναι ο σνοουντεν..ακυρωνεις την ερευνα του Νικολαου και του Ιωαννη
το να ακυρωσεις εμενα....ειναι το μονο ευκολο...δε λεει κατι...
απειλες για μπαν..δε δεχομαι..κανε με να τελειωνουμε.....
το φορουμ το προηγουμενο θα το φτιαχνες αν δεν σε πιεζα? ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΣ..ΔΕ ΛΕΩ...απλα για να μην ξεχνας!!!
για μενα πια δεν εχει καμια πιθανοτητα ο Ουιλλιαμ
και για αυτο θελεις να με μπαναρεις...θα πλανησεις και αλλους ομως με αυτη την τακτικη...
δε με νοιαζει καθολου το μπαν ειλικρινα.....το μονο που περιμενω..να μιλησει ο Γιαννης στην κοπη της πιτας..εκτος αν τον αποττρεψει ο πατερας Μαξιμος,εσυ ή ο πατερας Νεκταριος...απλα πραγματα!

xristoforos

Αριθμός μηνυμάτων : 1840
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από vas019 Πεμ Ιαν 09, 2014 2:09 am

Σου είπα να μου δείξεις την ερώτησή τους όχι με δικα σου λογια γιατι η αξιοπιστία σου ειναι στο ναδιρ πλεον.
δεν το έκανες.. και δεν νομίζω να χρειάζεται..
από την αρχή ξεκαθάρισα ότι δεν είμαι υποχρεωμένος να απαντώ σε οποιαδήποτε μη σοβαρή ερώτηση, ηδη απαντημενη στα κειμενα μου,
η στις ανησυχίες καποιων.
εάν ειχα αλλάξει άποψη στο θέμα, θα το ειχα δηλωσει εμφατικα..
Αλλωστε από την αρχή ελεγα στο γεωργιο για το 2014 ...
φυσικά το ονομα το συγκεκριμενο θα το εχω σαν το πουΝο1 υποψηφιοτητα ακομα και αν η γνωστη ημερομηνια του τελους αποδειχθει ανακριβεια..
Βλεπε π.Νεκταριο..

Δεν μπαναρεσαι για πιστευω και γνωμες σου οπως κανεις αλλωστε, αλλα Για λόγους συμπεριφοράς και από το ποσό
περηφανα και ταυτοχρονα ελειπεστατα εκδηλωνεις αυτα τα πιστευω και απο τον αριθμο των αντομων που δινουν αξια σε οτι λες..

vas019

Αριθμός μηνυμάτων : 356
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από xristoforos Πεμ Ιαν 09, 2014 6:43 am

γιατι να δωσουν αξια στα δικα σου λεγομενα και οχι στα δικα μου?
γιατι να ειμαι ο πλανος και να μην εισαι εσυ? μην το παρεις προσωπικα...θεωρητικο το ερωτημα!
γιατι να μη συνυπαρχουν δυο γνωμες διαφορετικες και να αφησεις τον κοσμο να διαλεξει τι θα πιστεψει και τι οχι....
γιατι στον ερευνητη/επταχεβεν δινουμε αξια και σημασια και οχι στον Ιωαννη
δημοκρατια εχουμε...δεν εννοω τη δημοκρατια της αναρχιας ομως!

xristoforos

Αριθμός μηνυμάτων : 1840
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

<<εν πνεύματι των Προφητών>>  - Σελίδα 3 Empty Απ: <<εν πνεύματι των Προφητών>>

Δημοσίευση από vas019 Πεμ Ιαν 09, 2014 12:25 pm

Αλλο σε ρωτησα και ανοιγεις αλλα θεματα στα οποια δεν θα σου απαντησω γιατι δεν ειμαι υποιχρεωμενος να μπαινω σε επιμερους συζητησεις σε τετοιους στοχασμους..
Αλλωστε και ο καθενας σε ενα καφενειο μπορει να αμφιβαλει γιατι ενας δικηγοροσ η πολιτικος η συγγραφεας κτλ εχει περισσοτερο θετικο κοινο οταν μιλαει σε θεμα που κατεχει και ενδιαφερει..

Μην υπεκφευγεις λοιπον απο αυτο που σου ζητηθηκε ανωτερο και μην αναγεις τις πραξεις σου σε προσωπικο ζητημα αναμεσα μας και σε γενικοτερα πλαισια..

Αλλα μια συντομη απαντηση θα πρεπει να ειναι εμφανης στους αναγνωστες για το ποιος υπεκφευγει να προσκομισει στοιχεια η να
παραδεκτει την αδυναμια του να τα προσκομισει..Να το κριτηριο λοιπον..
Αναμενουμε..

vas019

Αριθμός μηνυμάτων : 356
Ημερομηνία εγγραφής : 28/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης