ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 12:23 am

sarotos έγραψε:αλλη μια "φωτισμενη" θα πεσει εξω, οπως και τοσοι "φωτισμενοι" ..


θα δουμε λοιπον μεχρι τον δεκεμβρη θα πρεπει να εχει γινει σεισμος 9.5 ριχτερ στο αιγαιο.

εαν δεν εχει γινει, λυπαμαι, αλλα θα εχει πεσει εξω

1 μηνας περιπου λοιπον..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:49 am

batraxos_258 έγραψε:Για να δουμε....Φαινεται οτι Νοε και ΔΕΚ θα εχουμε πολλα....!!!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:49 am

jm_ac_2018 έγραψε:
sarotos έγραψε:αλλη μια "φωτισμενη" θα πεσει εξω, οπως και τοσοι "φωτισμενοι" ..


θα δουμε λοιπον μεχρι τον δεκεμβρη θα πρεπει να εχει γινει σεισμος 9.5 ριχτερ στο αιγαιο.

εαν δεν εχει γινει, λυπαμαι, αλλα θα εχει πεσει εξω

1 μηνας περιπου λοιπον..

πολυ σωστη παρατήρηση..

οπως εχω ξαναγράψει λειτουργεί η ψυχολογία μας ως εξης....διαδίδεται ΕΝΤΕΧΝΩΣ  μια "προφητεία" ή "μελλοντική πρόβλεψη" που δεν πραγματοποιείται επαναλαμβάνεται πολλές φορές (να μην φέρω παραδείγματα...) οπου και παλι δεν "βγαίνει", οπότε η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ βασει ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ του απλου ανθρώπου θα είναι η εξης "οι προφητείες και οι μελλοντικές προβλέψεις είναι  ΟΛΕΣ ψέμματα αφου αυτο έχουμε δει ως τωρα..."....

ΑΥΤΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ  ΑΡΙΣΤΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ αφου οταν θα υπάρξει μια ΑΛΗΘΙΝΗ ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΓΙΑ  ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟΣ (βλ.Μαξιμος περι 2018..) αυτομάτως  θα  ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΩΣ ΨΕΜΜΑ απο τον κοσμο  χωρις να  χρειαστουν να κάνουν και πολλα  ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΔΗ ΕΚΤΕΛΕΣΜΕΝΗ ΜΕΘΟΔΙΚΗ ΠΡΟΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΛΛΩΝ ΕΤΩΝ....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:50 am

Γιώργος έγραψε:Γιάννη,΄
μην ξεχνάμε και τον πατέρα Ελπίδιο που έλεγε οτι τα γεγονότα επρόκειτο να ξεκινήσουν τον Ιούνιο που μας πέρασε.Δηλαδή,βλέπουμε,ότι ενώ είναι σωστός κατα βάση,δεν πέφτει μέσα σε συγκεκριμένη χρονολογική τοποθέτηση...Διότι δεν έχω αμφιβολίες οτι τα Αφρικανάκια κάτω εκει στην Ουγκάντα,του δώσανε σωστές και ορθές πληροφορίες,αλλά ''χάνει'' κάπως στον χρόνο (μερικούς μήνες).Πάντως,αυτό που λέει ο πάτερ,ότι δηλαδή το 2012 θα συμβεί η Αποκάλυψη,το ίδιο ακριβώς μου είπε και ο γνωστός μου.....Αλλά το πότε στο 2012 είναι το θέμα......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:50 am

xristoforos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Γιάννη,΄
μην ξεχνάμε και τον πατέρα Ελπίδιο που έλεγε οτι τα γεγονότα επρόκειτο να ξεκινήσουν τον Ιούνιο που μας πέρασε.Δηλαδή,βλέπουμε,ότι ενώ είναι σωστός κατα βάση,δεν πέφτει μέσα σε συγκεκριμένη χρονολογική τοποθέτηση...Διότι δεν έχω αμφιβολίες οτι τα Αφρικανάκια κάτω εκει στην Ουγκάντα,του δώσανε σωστές και ορθές πληροφορίες,αλλά ''χάνει'' κάπως στον χρόνο (μερικούς μήνες).Πάντως,αυτό που λέει ο πάτερ,ότι δηλαδή το 2012 θα συμβεί η Αποκάλυψη,το ίδιο ακριβώς μου είπε και ο γνωστός μου.....Αλλά το πότε στο 2012 είναι το θέμα......
ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ 13ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2013
ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΩΡΓΟ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ 2013...ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2014 ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΟΜΟΣ...ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2015 ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ 2 ΠΡΟΦΗΤΩΝ
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:50 am

Γιώργος έγραψε:
ΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ 13ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2013
ΓΙΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΓΙΩΡΓΟ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟ 2013...ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2014 ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΔΕΙΞΟΥΝ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΟΜΟΣ...ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2015 ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ 2 ΠΡΟΦΗΤΩΝ

Χριστοφορε,
ο πατέρας Μάξιμος θα μας οφείλει να μας υποδείξει τον Αντίχριστο απο τις αρχές του 2013 και μετά.Ούτε να σκεφτεί πες του οτι θα πάρει παράταση,ούτε να το σκεφτεί!Εξάλλου έχει δεσμευτεί πάνω απο 10 φορές τηλεοπτικά,οτι το αργότερο μέχρι τις αρχές του 2013 ο Αντίχριστος θα έχει εμφανιστεί.Οπότε,περιμένουμε.....2 μήνες του μείνανε ακόμα.......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:51 am

xristoforos έγραψε:δεν ειναι αναγκαιο να βγει τον Ιανουαριο του 2013
πιστευω οτι τον Ιανουαριο του 2014 που θα εχει παρελθει ολο το ετος ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΤΟΥ..θα ειναι ο καταλληλος καιρος.....διοτι τοτε θα εχουν ξεκαθαρισει περισσοτερο τα πραγματα
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:51 am

Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:δεν ειναι αναγκαιο να βγει τον Ιανουαριο του 2013
πιστευω οτι τον Ιανουαριο του 2014 που θα εχει παρελθει ολο το ετος ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΝΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΤΟΥ..θα ειναι ο καταλληλος καιρος.....διοτι τοτε θα εχουν ξεκαθαρισει περισσοτερο τα πραγματα

Nα σου πω τι πιστεύω;Ότι αν δεν εμφανιστεί μέχρι το τέλος του 2012,είναι πολύ χλωμό και πολύ δύσκολο να εμφανιστεί μέσα στο 2013...Έτσι το βλέπω,μπορεί να κάνω και λάθος...Για μένα πολύ μεγάλη σημασία έχει η 21η Δεκέμβρη....Αν δεν εμφανιστεί τότε,πολύ δύσκολα θα είναι για μετά...Δεν λέω οτι είναι απίθανο να εμφανιστεί το 2013,αλλά μετά δεν θα έχω συγκεκριμένη ημερομηνία να δώσω,θα είναι κάπως στο φλου.......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:51 am

xristoforos έγραψε:Laughing

γιατι ρε Γιωργαρε ποιος σου ανεθεσε το ρολο δωσιματος ημερομηνιων εμφανισεως του ανομου ? ηρεμησε πια  Razz
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:52 am

Θοδωρής έγραψε:Ρε παιδιά, επειδή έχετε κάποιου είδους "εμμονή" με τις ημερομηνίες, λες και κάνουμε διάλεξη μαθηματικών!
Δηλαδή εάν το 2013 που γράφει ο Μάξιμος, στην πραγματικότητα γίνει 2014 και τα γεγονότα γίνουν ακριβώς όπως τα περιγράφει με διαφορά ενός έτους, τί ακριβώς αλλάζει; Θα τον λέμε "απατεώνα" μετά;
Ξεκολλήστε επιτέλους με τις ημερομηνίες...  Rolling Eyes
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:53 am

EptaHexEleven έγραψε:
Θοδωρής έγραψε:Ρε παιδιά, επειδή έχετε κάποιου είδους "εμμονή" με τις ημερομηνίες, λες και κάνουμε διάλεξη μαθηματικών!
Δηλαδή εάν το 2013 που γράφει ο Μάξιμος, στην πραγματικότητα γίνει 2014 και τα γεγονότα γίνουν ακριβώς όπως τα περιγράφει με διαφορά ενός έτους, τί ακριβώς αλλάζει; Θα τον λέμε "απατεώνα" μετά;
Ξεκολλήστε επιτέλους με τις ημερομηνίες...  Rolling Eyes



μου αρεσε αυτο.


Αυτα λεω κι εγω για το 2018 αλλά ........
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:53 am

xristoforos έγραψε:
EptaHexEleven έγραψε:
Θοδωρής έγραψε:Ρε παιδιά, επειδή έχετε κάποιου είδους "εμμονή" με τις ημερομηνίες, λες και κάνουμε διάλεξη μαθηματικών!
Δηλαδή εάν το 2013 που γράφει ο Μάξιμος, στην πραγματικότητα γίνει 2014 και τα γεγονότα γίνουν ακριβώς όπως τα περιγράφει με διαφορά ενός έτους, τί ακριβώς αλλάζει; Θα τον λέμε "απατεώνα" μετά;
Ξεκολλήστε επιτέλους με τις ημερομηνίες...  Rolling Eyes



μου αρεσε αυτο.


Αυτα λεω κι εγω για το 2018 αλλά ........

ΓΙΑ ΤΟ 2018 ΛΕΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΕΣΥ.....ΨΕΥΔΟΛΟΓΕ....
ΥΠΑΛΛΗΛΕ ΤΟΥ ΟΥΙΛΛΙΑΜ
ΔΟΥΚΑ ΤΗΣ ΦΑΠΑΣ
ΜΕΛΛΟΘΑΝΑΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:54 am

EptaHexEleven έγραψε:αν εισαι εσυ αγορινα μου χριστιανός.......εγω ειμαι η κλεοπάτρα. Απορω γιατι σ αφηνουν οι διαχειριστές μ αυτη την συμπεριφορά σου. Μαλλον για το κούτσικο της ηλικίας σου. Σκυλάκι εισαι και παπαγαλιζεις ο,τι σου πασσαρουν χωρις δική σου σκέψω. Λυπαμαι για το κατάντημά σου. Καρπους θα δει ο Κύριος και ελπίζω να μετανοιώσουμε στα εσχατα χρονια που ζουμε....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:54 am

Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:Laughing

γιατι ρε Γιωργαρε ποιος σου ανεθεσε το ρολο δωσιματος ημερομηνιων εμφανισεως του ανομου ? ηρεμησε πια  Razz

Kαι τι θα κάνουμε χωρίς ημερομηνίες;Αν δεν ξέρουμε πότε θα εμφανιστεί,πώς θα ετοιμαστούμε κατάλληλα;Πρέπει να ξέρουμε.....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 7:55 am

xristoforos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:Laughing

γιατι ρε Γιωργαρε ποιος σου ανεθεσε το ρολο δωσιματος ημερομηνιων εμφανισεως του ανομου ? ηρεμησε πια  Razz

Kαι τι θα κάνουμε χωρίς ημερομηνίες;Αν δεν ξέρουμε πότε θα εμφανιστεί,πώς θα ετοιμαστούμε κατάλληλα;Πρέπει να ξέρουμε.....

ημερομηνιες τελους ΝΑΙ....
ημερομηνιες εμφανισης του ΟΧΙ
χρονιά εμφανισης του ΝΑΙ

ε ρε εμμονες που εχεις
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:34 am

xristoforos έγραψε:
EptaHexEleven έγραψε:αν εισαι εσυ αγορινα μου χριστιανός.......εγω ειμαι η κλεοπάτρα. Απορω γιατι σ αφηνουν οι διαχειριστές μ αυτη την συμπεριφορά σου. Μαλλον για το κούτσικο της ηλικίας σου. Σκυλάκι εισαι και παπαγαλιζεις ο,τι σου πασσαρουν χωρις δική σου σκέψω. Λυπαμαι για το κατάντημά σου. Καρπους θα δει ο Κύριος και ελπίζω να μετανοιώσουμε στα εσχατα χρονια που ζουμε....



βλεπεις φιλε μου οτι ο Λαζακης και τι δε σουρνει στον ΣΑΜΑΡΑ ΣΤΟΝ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΜΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:34 am

Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:Laughing

γιατι ρε Γιωργαρε ποιος σου ανεθεσε το ρολο δωσιματος ημερομηνιων εμφανισεως του ανομου ? ηρεμησε πια  Razz

Kαι τι θα κάνουμε χωρίς ημερομηνίες;Αν δεν ξέρουμε πότε θα εμφανιστεί,πώς θα ετοιμαστούμε κατάλληλα;Πρέπει να ξέρουμε.....

ημερομηνιες τελους ΝΑΙ....
ημερομηνιες εμφανισης του ΟΧΙ
χρονιά εμφανισης του ΝΑΙ

ε ρε εμμονες που εχεις

Δεν είμαι εγώ αυτός που λέει οτι ο Αντίχριστος θα εμφανιστεί τέλος του 2012,ο πατέρας Μάξιμος το λέει!!!Εγω απλά αναπαράγω αυτά που λέει αυτός!Οπότε;;;
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:35 am

xristoforos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:Laughing

γιατι ρε Γιωργαρε ποιος σου ανεθεσε το ρολο δωσιματος ημερομηνιων εμφανισεως του ανομου ? ηρεμησε πια  Razz

Kαι τι θα κάνουμε χωρίς ημερομηνίες;Αν δεν ξέρουμε πότε θα εμφανιστεί,πώς θα ετοιμαστούμε κατάλληλα;Πρέπει να ξέρουμε.....

ημερομηνιες τελους ΝΑΙ....
ημερομηνιες εμφανισης του ΟΧΙ
χρονιά εμφανισης του ΝΑΙ

ε ρε εμμονες που εχεις

Δεν είμαι εγώ αυτός που λέει οτι ο Αντίχριστος θα εμφανιστεί τέλος του 2012,ο πατέρας Μάξιμος το λέει!!!Εγω απλά αναπαράγω αυτά που λέει αυτός!Οπότε;;;

ΤΟ ΕΤΟΣ 2012-2013 ΛΕΕΙ...ΜΕΣΑ ΕΠΕΣΕ...Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΑΠΟ ΤΟ 2011 ΕΓΙΝΕ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟΣ....ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΒΑΡΒΑΡΗΣ ΚΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΛΑΧΟΣ
Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ..ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ 100 ΤΡΕΛΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ

ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΣΥΝΤΕΛΕΙΑΣ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ...ΟΧΙ ΤΗΣ ΣΤΕΨΗΣ ΤΟΥ ΑΝΟΜΟΥ...ΑΝ Κ Η ΣΤΕΨΗ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ 42 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΤΟΥ 2018...ΚΙ ΑΝ ΟΧΙ Η ΣΤΕΨΗ ΤΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΠΩΣ Η ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΣΕ ΠΛΑΝΗΤΙΚΟ ΒΑΣΙΛΙΑ Ή Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΓΜΑΤΟΣ Ή Η ΑΠΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΥΝΗΓΗΤΟΥ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ Ή Η ΑΝΑΛΗΨΗ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΙΛΛΙΑΜ...Ε ΟΛΑ ΑΥΤΑΠΑΝΩ ΚΑΤΩ 42 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΗ ΤΟΥ 2018 ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟ..ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ..ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ..ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΠΕΙΝΑΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΔΟΞΑΝ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΝΑΖΩΡΑΙΟΥ ΘΕΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΝΤΑ
ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:35 am

Γιώργος έγραψε:Χριστόφορε,να σε ρωτήσω κάτι;Ο πατέρας Μάξιμος έχει παραδεχτεί οτι ο αντίχριστος είναι ο Ουίλλιαμ;Και αν ναι,τι περιμένει για να το ανακοινώσει επίσημα;Αφού είστε σίγουροι!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:36 am

Θοδωρής έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:Laughing

γιατι ρε Γιωργαρε ποιος σου ανεθεσε το ρολο δωσιματος ημερομηνιων εμφανισεως του ανομου ? ηρεμησε πια  Razz

Kαι τι θα κάνουμε χωρίς ημερομηνίες;Αν δεν ξέρουμε πότε θα εμφανιστεί,πώς θα ετοιμαστούμε κατάλληλα;Πρέπει να ξέρουμε.....

Τα γεγονότα θα μας δείξουν την αλήθεια. Αν δε γίνουν τα γεγονότα, τί αξία θα έχουν οι ημερομηνίες; Μπορεί όλα αυτά να συμβούν το 3012.
Τα γεγονότα περιμένουμε για να πειστούμε, όχι τις ημερομηνίες που θέτει ο οποιοσδήποτε.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:36 am

Γιώργος έγραψε:Φίλε Θεοδωρή,
αν μιλάμε με ημερομηνίες δεν το κάνουμε απο το κεφάλι μας ή επειδή έτσι μας ''κάπνισε'',αλλά γιατί υπάρχουν στοιχεία και ενδείξεις για συγκεκριμένες χρονολογικές τοποθετήσεις.Μπορεί όλα αυτά να είναι φρούδα τελικά και τίποτα να μην συμβεί,εμείς όμως οφείλουμε να εξετάζουμε το κάθε ενδεχόμενο ξεχωριστά και να επαληθεύουμε ή όχι την γνησιότητα αυτουνού.

Μην ξεχνάς εξάλλου οτι υπάρχουν διφορούμενες προφητείες που μας έρχονται απο τα πολύ παλιά χρόνια,και ζητάνε την εκπλήρωσή τους στο άμεσο μέλλον....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:36 am

xristoforos έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Φίλε Θεοδωρή,
αν μιλάμε με ημερομηνίες δεν το κάνουμε απο το κεφάλι μας ή επειδή έτσι μας ''κάπνισε'',αλλά γιατί υπάρχουν στοιχεία και ενδείξεις για συγκεκριμένες χρονολογικές τοποθετήσεις.Μπορεί όλα αυτά να είναι φρούδα τελικά και τίποτα να μην συμβεί,εμείς όμως οφείλουμε να εξετάζουμε το κάθε ενδεχόμενο ξεχωριστά και να επαληθεύουμε ή όχι την γνησιότητα αυτουνού.

Μην ξεχνάς εξάλλου οτι υπάρχουν διφορούμενες προφητείες που μας έρχονται απο τα πολύ παλιά χρόνια,και ζητάνε την εκπλήρωσή τους στο άμεσο μέλλον....

και μονο η ημερομηνια τελους του κοσμου ΠΡΕΠΕΙ να σου αρκει ωστε να προετοιμαστεις καταλληλα.....διοτι δε θελει κ πολυ μυαλο.....αφαιρεις τους 42 μηνες απο το 2018...κ ξερεις οτι γυρω στο 2015 ειναι η στεψη του και το σφραγισμα της ανθρωποτητας κ το κυνηγητο.....

τωρα αλλος λεει τον ειδε απτο 2011
αλλος απτο 2012
αλλος απτο 2013

αλλοι θα τον καταλαβουνε και το γεναρη του 2014 που σου λεω
αλλοι ισως κ το 2015

ΑΛΛΟΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΓΙΑΥΤΟ Κ ΘΑ ΣΦΡΑΓΙΣΤΟΥΝ

ΕΔΩ ΡΩΤΑΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΝ ΠΟΛΥ....ΑΚΟΜΑ Κ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΣΟΥ ΡΩΤΑΣ...ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ?

ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

''ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ? ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑ Κ ΘΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΜΑΙ''
ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ Ή ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ ΛΕΙΖΕΡ ΘΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΑΡΚΙΝΟΥ Κ ΕΓΚΑΥΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟΥΣ
ΑΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΑΥΤΟ,ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ
''ΜΑ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ?'' ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ

ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΠΛΑΝΗ ΑΓΑΠΗΤΕ ΓΙΩΡΓΟ

ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.....
ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ!

ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΜΕΝΟΙ ΨΥΧΟΣΩΜΑΤΙΚΑ ΔΙΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ...ΜΠΟΡΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΝΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ....Ο ΘΕΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΜΑΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ !
ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΚΟΛΑΣΗ Ή ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 2018...ΣΤΙΣ 8 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ.......ΚΑΤΑ ΤΟΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΤΡΙΟ-ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 10 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Πεμ Ιουν 13, 2013 8:37 am

vas019 έγραψε:
Θοδωρής έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
xristoforos έγραψε:Laughing

γιατι ρε Γιωργαρε ποιος σου ανεθεσε το ρολο δωσιματος ημερομηνιων εμφανισεως του ανομου ? ηρεμησε πια  Razz

Kαι τι θα κάνουμε χωρίς ημερομηνίες;Αν δεν ξέρουμε πότε θα εμφανιστεί,πώς θα ετοιμαστούμε κατάλληλα;Πρέπει να ξέρουμε.....

Τα γεγονότα θα μας δείξουν την αλήθεια. Αν δε γίνουν τα γεγονότα, τί αξία θα έχουν οι ημερομηνίες; Μπορεί όλα αυτά να συμβούν το 3012.
Τα γεγονότα περιμένουμε για να πειστούμε, όχι τις ημερομηνίες που θέτει ο οποιοσδήποτε.

Αδερφε, εαν γινει το 3000++, τοτε θα πεσουν εξω αρκετες ορθοδοξες προφητειες εγκυρες απο αναγνωρισμενους αγιους, στην ουσια ολους τους Πατερες που συμφωνουν γιατον 8ο Αιωνα και την μεση του που ειμαστε τωρα, 20 ΕΤΗ μετα την μεση συγκεκριμενα...Θα πεσουν εξω συγχρονοι μυροβλήτες αγιοι, και αλλα πολλα....ΒΛΕΕΠΕΙΣ Η ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ Ο ΜΟΝΑΧΟΣ Η ΑΛΛΟΣ....

Η ΒΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟΥΣ ΑΓΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑΡΜΟΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΣΥΓΧΡΟΝΟΥΣ ΓΕΡΟΝΤΕΣ ΜΕ ΟΡΘΟΔΟΞΟ ΠΝΕΥΜΑ....

ΣΥΝΕΠΩΣ, ΟΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΠΛΑΝΗΣ, ΣΥΜΦΩΝΖΑ ΜΕ ΥΤΟ ΟΡΘΟΔΟΞΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ, ΕΚΜΗΔΕΝΙΟΖΟΝΤΑΙ, ΔΙΟΤΙ ΜΙΛΑ ΤΟ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΨΥΧΕΣ ΠΟΥ ΕΝΑΡΜΟΝΙΖΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟ, ΑΛΛΟΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΛΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΟΙΝΕΣ ΣΥΝΙΣΤΩΣΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ..

ΕΤΣΙ ΠΑΝΤΩΣ , ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΑΓΙΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΩΝ ΣΗΜΕΡΙΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ, ΑΛΛΗ ΓΕΝΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΘΕΙΚΗ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ....

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΟ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΑΛΛΗ ΓΕΝΙΑ 0 ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΙ Η ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ...

ΟΠΟΤΕ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΛΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΥΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΤΟΥ, ΕΙΤΕ ΓΙΝΕΙ ΤΟΝ ΟΓΔΟΟ ΜΕΤΑ ΧΡΙΣΤΟΝ ΑΙΩΝΑ - ΧΙΛΙΕΤΙΑ, ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ 8000 ΜΧ, ΕΙΤΕ ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΟ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ ΕΤΣΙ ΜΕ ....."ΕΞΕΛΙΞΗ", ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΠΩ ΑΛΛΙΩΣ...
ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΤΗΣ ΑΠΙΣΤΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΖΙΚΗΣ ΑΜΑΡΤΙΑΣ ΜΕΤΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ, ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΣ ..ΤΟ ΚΑΜΤΣΙΚΙ ΤΟ ΞΑΦΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΛΕΗΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΓΑΠΟΛΟΓΙΕΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΑΣ ΟΡΓΗΣ ΤΟΥ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΟΨΗΣ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΚΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ ΜΑΡΤΥΡΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΡΝΗΤΕΣ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης