ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:11 pm

Γιώργος έγραψε:Να συμπληρώσω οτι για τον Άγιο Κωνστάντζας λέγανε τα ίδια για το 2011......Τότε που έγινε το σκηνικό στην Λιβυή.....Τώρα το πάμε 2012;Βάτραχε,επειδή δεν την έχω,πόσταρε ΟΛΟΚΛΗΡΗ την προφητεία,απο την αρχή......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:11 pm

batraxos_258 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Να συμπληρώσω οτι για τον Άγιο Κωνστάντζας λέγανε τα ίδια για το 2011......Τότε που έγινε το σκηνικό στην Λιβυή.....Τώρα το πάμε 2012;Βάτραχε,επειδή δεν την έχω,πόσταρε ΟΛΟΚΛΗΡΗ την προφητεία,απο την αρχή......

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΡΟΦΗΤΕΙΕΣ...ΑΛΛΕς ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΡΥΒΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΥΣΤΙΚΑ.!!!
http://www.scribd.com/doc/5609569/%CE%9B%CE%B5%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BF%CF%82-%CE%9C%CE%BF%CE%BD%CE%B1%CF%87%CF%8C%CF%82-%CE%94%CF%85%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%B9%CE%AC%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%A0%CE%A1%CE%9F%CE%A6%CE%97%CE%A4%CE%95%CE%99%CE%95%CE%A3
http://hellas-profities.blogspot.com/2008/11/blog-post_02.html

ΓΙΩΡΓΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙς ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ???ΜΗΠΩς Ο ''ΠΟΛΕΜΟΣ'' ΣΤΗΝ ΣΥΡΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΗΔΗ???? http://planet-greece.blogspot.com/2012/02/260.html

https://www.youtube.com/watch?v=n0b0pLHAzMM ΑΥΤΑ ΑΚΟΥΝ ΜΕΡΙΚΟΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΡΚΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 9 ΧΡΟΝΙΑ.... ΛΕΕΙ ΑΛΗΘΕΙΕΣ ΕΔΩ..ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΨΕΜΑ!!!!ΑΝ ΘΕΛΕΙς ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΠΡΟΦΗΤΕΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ,ΛΕΣ 7 ΑΛΗΘΕΙΕς ΚΑΙ 3 ΨΕΜΑΤΑ,ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ Ο ΑΛΛΟς ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ....ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...

«Η Ελλάδα θα διώξει την κυβέρνηση μέσα στο πρώτο εξάμηνο του έτους… Η Ελλάδα θα βγει από την ΕΕ και θα αρχίσει να εκτυπώνει δραχμές.....Ωστόσο, πριν αυτά μπορέσουν να αποφέρουν καρπούς, η συμμαχία της Ελλάδας με την Κύπρο και το Ισραήλ θα οδηγήσει άμεσα σε πόλεμο με την Τουρκία. Οι Τούρκοι θα αγωνίζονται σε ένα πόλεμο τριών μετώπων, αλλά μια αρκετά μεγάλη δύναμη θα κατευθυνθεί προς την Ελλάδα. PRAVDA 2012
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:12 pm

TRUE έγραψε:
batraxos_258 έγραψε:
TRUE έγραψε:1) Δεν υπάρχει Άγιος Κωστάντσας. Η Κωστάντσα είναι πόλη της Ρουμανίας, δύσκολο να έχει Ρώσο Επίσκοπο. Έχω ερευνήσει το θέμα και δεν υπάρχει τέτοιος Άγιος. Η έρευνά μου με οδήγησε σε κάποιον Άγιο Κωνστάντιο για τον οποίον δεν μπόρεσα να βρω περισσότερες πληροφορίες και φυσικά αν είπε αυτές τις αόριστες ημερομηνίες.

2) Θανή=Πιθανή, τι έγινε, το έκοψαν για να ταιριάζει ο λεξάριθμος; Η επειδή το "πιθανή" αφήνει περιθώρια μη εκπλήρωσης;

3) Συνέλθετε. Είπα δεν ξαναγράφω αλλά ορισμένα που διαβάζω έχουν ξεπεράσει κάθε όριο. Κάποιοι θα εκτεθούν πολύ σύντομα.

ΕΓΩ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ,ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΆΡΕΣΕΙ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΧΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ '73...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΠΟΡΤΙΕΡΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ FACE CONTROL !!!!ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΕΞΩ..ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ!!!!!..ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙς ''ΡΑΜΠΟ'' Η ''ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΑς'' ΑΠΛΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ''ΕΙΣΟΥΝ'' Η ΣΤΟ ''ΔΙΠΛΑ''!!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΟΥΜΕ.....ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙς ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΑς??ΠΑΡΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΆΡΕΣΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙς ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΣΟΥ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!

Θανή=Πιθανή BY TRUE

Αχ, και να γύριζαν να διπλοζήσω/ αγάπη αδιάκοπη να σου χαρίσω/ Και να 'σαι η πρώτη μου, εσύ η στερνή μου/ από τη γέννα μου, ως τη θανή μου (Ιω.Πολέμης)
(ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο TRUE ΙΣΧΥΕΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ''θανή'',ΟΠΩς ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΤΗς ΔΕΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΙΣΠΡΆΞΕΙ,ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ)
Το ποιος είναι ο φασίστας φαίνεται από το γεγονός ότι αρνείσαι τον έλεγχο των γραφόμενών σου.

Οι ερωτήσεις είναι δύο:

1) Ποιος είναι ο Άγιος Κωστάντζας; Έχεις κάποιο link με το βιογραφικό του, τις προφτείες του κλπ κι όχι ότι τυχάρπαστο δομοσιεύεται και αναπαράγεται από άθεους;
2) Τι σημαίνει θανή; Αν και τα ελληνικά μου είναι αρκετά καλά, δεν έχω ξανακούσει τη λέξη. Αν θέλεις, βάλε μια ετυμολογία.

Και μια παρατήρηση προς τον vas: Ο φίλος βάτραχος μου λέει πως δεν γνωρίζω το νόημα του νήματος. Κάνει λάθος. Γνωρίζω πολύ καλά πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράφει χωρίς έλεγχο την κάθε ψευδοπροφητεία του, χωρίς να έχει το δικαίωμα κανείς να την αντικρούσει ειδάλλως είναι χουντικός ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.

Βάτραχε κοίτα μη σβήσεις τις ημερομηνίες σου έτσι και δε γίνει κανένας σεισμός στις 19/2.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:12 pm

batraxos_258 έγραψε:
TRUE έγραψε:
batraxos_258 έγραψε:
TRUE έγραψε:1) Δεν υπάρχει Άγιος Κωστάντσας. Η Κωστάντσα είναι πόλη της Ρουμανίας, δύσκολο να έχει Ρώσο Επίσκοπο. Έχω ερευνήσει το θέμα και δεν υπάρχει τέτοιος Άγιος. Η έρευνά μου με οδήγησε σε κάποιον Άγιο Κωνστάντιο για τον οποίον δεν μπόρεσα να βρω περισσότερες πληροφορίες και φυσικά αν είπε αυτές τις αόριστες ημερομηνίες.

2) Θανή=Πιθανή, τι έγινε, το έκοψαν για να ταιριάζει ο λεξάριθμος; Η επειδή το "πιθανή" αφήνει περιθώρια μη εκπλήρωσης;

3) Συνέλθετε. Είπα δεν ξαναγράφω αλλά ορισμένα που διαβάζω έχουν ξεπεράσει κάθε όριο. Κάποιοι θα εκτεθούν πολύ σύντομα.

ΕΓΩ ΓΡΑΦΩ ΕΔΩ,ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΆΡΕΣΕΙ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΧΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ '73...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΠΟΡΤΙΕΡΗ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ FACE CONTROL !!!!ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ...ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ,ΟΠΩς ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΕΞΩ..ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ!!!!!..ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙς ''ΡΑΜΠΟ'' Η ''ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΑς'' ΑΠΛΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ''ΕΙΣΟΥΝ'' Η ΣΤΟ ''ΔΙΠΛΑ''!!!!! ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΟΥΜΕ.....ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΠΙΣΩ ΕΧΕΙς ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΑς??ΠΑΡΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΚΟΥΜΠΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΆΡΕΣΕΙ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΔΩ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙς ΤΗΝ ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΣΟΥ!!!!!!ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!

Θανή=Πιθανή BY TRUE

Αχ, και να γύριζαν να διπλοζήσω/ αγάπη αδιάκοπη να σου χαρίσω/ Και να 'σαι η πρώτη μου, εσύ η στερνή μου/ από τη γέννα μου, ως τη θανή μου (Ιω.Πολέμης)
(ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο TRUE ΙΣΧΥΕΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΣΗΜΑΣΙΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ ''θανή'',ΟΠΩς ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΤΗς ΔΕΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΕΙΣΠΡΆΞΕΙ,ΟΛΟΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ,ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ)
Το ποιος είναι ο φασίστας φαίνεται από το γεγονός ότι αρνείσαι τον έλεγχο των γραφόμενών σου.

Οι ερωτήσεις είναι δύο:

1) Ποιος είναι ο Άγιος Κωστάντζας; Έχεις κάποιο link με το βιογραφικό του, τις προφτείες του κλπ κι όχι ότι τυχάρπαστο δομοσιεύεται και αναπαράγεται από άθεους;
2) Τι σημαίνει θανή; Αν και τα ελληνικά μου είναι αρκετά καλά, δεν έχω ξανακούσει τη λέξη. Αν θέλεις, βάλε μια ετυμολογία.

Και μια παρατήρηση προς τον vas: Ο φίλος βάτραχος μου λέει πως δεν γνωρίζω το νόημα του νήματος. Κάνει λάθος. Γνωρίζω πολύ καλά πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράφει χωρίς έλεγχο την κάθε ψευδοπροφητεία του, χωρίς να έχει το δικαίωμα κανείς να την αντικρούσει ειδάλλως είναι χουντικός ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.

Βάτραχε κοίτα μη σβήσεις τις ημερομηνίες σου έτσι και δε γίνει κανένας σεισμός στις 19/2.

ΠΟΙΟΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΣΕΙΣΜΟ ΣΤΙΣ 19/2 ΒΡΕ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΕΣ???ΓΙΑ ΒΡΕς ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΣΕΙΣΜΟ ΣΤΙΣ 19/2 ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΓΚΑΣ....

ΑΜΑ ΔΕΝ ΣΆΡΕΣΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ....ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΒΑΖΩ ΟΤΙ ΘΕΛΩ....ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΟΧΙ ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΕΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΑ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ!!!!!ΦΑΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΜΙΑ ΠΑΣΤΟΥΛΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙς ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙς ΣΟΥ ΑΛΛΟΥ, ΚΑΛΑ ΕΙΣΟΥΝΑ ΣΤΟ PHORUM.GR !!!!ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ Η ΧΟΥΝΤΑ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ '73.....ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΤΟ ΝΗΜΑ ΜΕ ΑΗΔΙΕΣ...ΤΟ ΠΙΑΣΕΣ???ΑΝΟΙΞΕ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΝΗΜΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ.....ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ,ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΕΙΠΑ ΑΝ ΘΕς ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ''ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ'' ΠΑΡΕ ΝΟΥΜΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΣΤΗΝ ΣΕΙΡΑ.....ΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ''ΧΟΥΝΤΙΚΟΣ'' ΟΠΟΤΕ...ΞΕΡΕΙς....!!!

Βάτραχε κοίτα μη σβήσεις τις ημερομηνίες σου έτσι και δε γίνει κανένας σεισμός στις 19/2

ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ????ΘΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙς ΠΑΓΩΤΟ???ΧΑΧΑΧ

ΗΜΑΡΤΟΝ ΔΗΛΑΔΗ....ΓΙΑΤΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΟΥ ΣΠΑΝΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ??? Question
ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙς ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ,ΜΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ???ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΡΩΣ ΤΗΝ ΠΑΣΤΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ???ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΑΜΑ ΓΙΝΕΙς ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΥΠΟΣΧΕΣΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΕΡΑΣΕΙς??ΝΑ ΞΕΡΩ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΜΟΥ!!!!ΤΙ ΘΕΛΕΙς ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΡΙΞΩ BAYCON KAI NA MHN ''ΞΑΝΑΜΠΕΙΣ'' ΕΔΩ???
Smile ΑΡΑΞΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΣΤΟ ΑΥΤΟ...ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΓΙΖΕΙς ΕΙΝΑΙ ΧΟΥΝΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΣΥΛΛΑΒΟΥΝ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ!!!!ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ...ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ...Ο ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΠΑΙΔΙ ΧΑΡΑ ΓΕΜΑΤΗ,ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙς ΑΚΡΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!! Very Happy ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΤΩΡΑ....

Υ.Γ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕΙς ΤΟ ΝΗΜΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΑΗΔΙΕΣ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΩ 'ΤΡΕΛΑ''...ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ...ΕΣΥ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΔΩΣΕς ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΤΗς ΔΕΗ ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ!!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ''ΝΕΥΡΑ'',ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΓΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ''ΝΕΥΡΑ'' ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΘΟς ΞΕΣΠΑΣΑ ΣΕ ΣΕΝΑ... Very Happy
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:25 pm

raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:25 pm

vas019 έγραψε:
batraxos_258 έγραψε:[
Υ.Γ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΓΕΜΙΣΕΙς ΤΟ ΝΗΜΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΑΗΔΙΕΣ....ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΑΩ 'ΤΡΕΛΑ''...ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΓΟΡΑΖΕΙ...ΕΣΥ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΔΩΣΕς ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΤΗς ΔΕΗ ΟΠΟΤΕ ΑΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ!!!!!ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ''ΝΕΥΡΑ'',ΑΠΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΓΑΦΕΙΟ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ''ΝΕΥΡΑ'' ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΘΟς ΞΕΣΠΑΣΑ ΣΕ ΣΕΝΑ... Very Happy

Κορυφαια μπηχτη σε υστερογραφο..:Very Happy

Γενικα οποιος και να κανει λαθος , δεν ειναι κακο να το ομολογει και να λεει στον αλλο , ναι ειχες δικαιο εκει. Ειναι ασκηση ταπεινωσης και Αληθειας , η βαση για την σωτηρια ..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:26 pm

vas019 έγραψε:
TRUE έγραψε:

Οι ερωτήσεις είναι δύο:
1) Ποιος είναι ο Άγιος Κωστάντζας; Έχεις κάποιο link με το βιογραφικό του, τις προφτείες του κλπ κι όχι ότι τυχάρπαστο δομοσιεύεται και αναπαράγεται από άθεους;

Γιατι θεωρεις το link me to εγγραφο του μοναχου Λεοντιου σαν κατι που αναπαραγεται απο Αθεους? Τον θεωρεις αθεο τον μοναχο η δεν το προσεξες? Εαν το προσεξες εχεις μιλησει μαζι του η εχεις ακουσει κατι σχετικο και αξιοπιστο για το ποιον του? Υποψην ειναι αναλαμπιστης μοναχος και ο πλεον που ασχολειται με τις προφητειες. Τωρα τελευται αφηνει και παραθυρακι για την αποκαλυψη συντομοτερα..
Δεν σημαινει οτι ολες οι προφητειες ειναι αληθινες , σθγουρα εχουν τρυπωσει και τετοιες μεσα στα πρακτικα των μοναστηριων, αλλα πρεπει να αιτιολογησεις πολλα με ορθοδοξο πνευμα και οχι απλα να αμφιβαλεις επειδη ταραζει τον λογισμο σου.
Υποψην οτι ο συγκεκριμενος μοναχος ειναι αρχιτέκτονας και ασχολειται και με εργα συντηρησης της μονης του. Εαν θες πληροφοριες επικοινωνιας για να σου πει περισσοτερα για την προφητεια, γραψε του.
Αλλωστε εχει και site που λεει περισσοτερα..Παντως μου κανει εντυπωση που απερριψες και ορθοδοξο Ρωσσο μητροπολιτη της διασπορας για το οτι ανεβασε προφητεια για αντιχριστο..
Και για αυτον αναπαραγωγη αγιων θα ισχυριστεις οτι ειναι?

2) Τι σημαίνει θανή; Αν και τα ελληνικά μου είναι αρκετά καλά, δεν έχω ξανακούσει τη λέξη. Αν θέλεις, βάλε μια ετυμολογία.

Εδω δειχνεις οτι ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ τι γραφεται..Σου εχει δωσει ΗΔΗ πολυ καλη απαντηση. Μια συμβουλη , γινε πιοι φειδωλος στην κριση σου, συξητησε το με καταλληλο πνευματικο ανθρωπο η εξομολογο και μην παρασειρεσαι σε τρολαρισματα οπως των αθεων και ολιγοπιστων οταν μιλαμε για σοβαρα θεματα οπως ειναι η εσχατολογια και οι πολεμοι..

batraxos_258 έγραψε:
Θανή=Πιθανή BY TRUE

Αχ, και να γύριζαν να διπλοζήσω/ αγάπη αδιάκοπη να σου χαρίσω/ Και να 'σαι η πρώτη μου, εσύ η στερνή μου/ από τη γέννα μου, ως τη θανή μου (Ιω.Πολέμης)

Για την παρατηρηση προς εμενα και το ευρυτερο θεμα που εθεσες θα ανοιξω ειδικο νημα..


Βάτραχε κοίτα μη σβήσεις τις ημερομηνίες σου έτσι και δε γίνει κανένας σεισμός στις 19/2.

Γιατι δεν κανεις και εσυ ενα quotε σαν αναφορα ωστε να εισαι πιο σιγουρος? Εαν εχεις καχυποψια, μπορεις να τραβηξεις και μια φωτογραφια οθονης στο επιμαχο σημειο και να την βαλεις σε εξωτερικο εξυπηρετη και να την δημοσιευσεις σαν αντιγραφο εδω, οποτε μετα θελει αδυνατη συνομωσια για την σπουδαιοτητα του θεματος για να αλλαξει κατι εκσκεμενα. Εμεις εχουμε πιο καλοπροαιρετη αντιμετωπιση μεταξυ μας σαν Χριστιανοι.
Εαν μιλαγα με εναν σαν τον Αβρααμ ομως, θα το εκανα ...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:26 pm

TRUE έγραψε:Βλπεω Βασιλη ότι δινεις άλλοθι σε ψευδοπροφητες που χρησιμοποιούν ύβρεις και ειρωνίες πολυ χειρότερες από εκείνες του TheReaper που καταγγέλεις. Φυσικά ο βάτραχος προτίμησε να απαντήσει με αυτόν τον τρόπο κάνοντας κουαξ κουάξ αντί να απαντήσει ο ίδιος στις ερωτήσεις που του έθεσα, δεν είναι η πρώτη φορά άλλωστε.

Μέχρι σήμερα νόμιζα πως είστε απλά πλανεμένοι, διαπίστωσα όμως πως είστε καργα δαιμονισμένοι. Χρησιμοποιείτε δε ανάλογα το συμφέρον σας τα δύο μέτρα και δυο σταθμά.

Συγγνώμη για την παρέμβαση, είχα σκοπό να μην ξαναγράψω σε αυτό νημα έτσι κι αλλιώς, εξάλλου ο διάλογος μαζί σας σταμάτησε ακόμη και στο άλλο φόρουμ, θα πρέπει έστω και αργά να ακούσω τις εντολές του Παύλου.

Καλόν εξορκισμό.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:26 pm

TRUE έγραψε:Επίσης θα ήθελα να γνωρίζω αν είναι δυνατόν να διαγραφεί ο λογαριασμός μου μαζί με όλα τα posts που έχω κάνει, δεν θα ήθελα να υπάρχει τίποτα που να δείχνει πως υπήρξα κάποτε μέλος αυτού του φόρουμ.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:26 pm

vas019 έγραψε:
TRUE έγραψε:Βλπεω Βασιλη ότι δινεις άλλοθι σε ψευδοπροφητες που χρησιμοποιούν ύβρεις και ειρωνίες πολυ χειρότερες από εκείνες του TheReaper που καταγγέλεις.
Μου δειχνεις σε παρακαλω που , διοτι προσπαθω σκληρα να ειμαι αμεροληπτος με ολους και αυστηρος με τον εαυτο μου. Μπορει να μου διεφυγε

Φυσικά ο βάτραχος προτίμησε να απαντήσει με αυτόν τον τρόπο

Δεν ειμαστε συνενοημενοι εαν υπονοεις κα;τι τετοιο, αυθορμητα κα;νουμε οτι κανουμε, εγω θεωρησα καλο να απαντησω, αλλα μπορει να σου απαντησει ο ιδιος..

Μέχρι σήμερα νόμιζα πως είστε απλά πλανεμένοι, διαπίστωσα όμως πως είστε καργα δαιμονισμένοι.
Κριμα που αμαρτησες Κυριακατικα..
Οποιος απανταει για αλλον πρεπει να τον ονομαζεις δαιμονισμενο?
Εχεις ξεφυγει, αδελφικα σου λεω να μην πηγαινεις ολλυ στο αλλο, εχει πλανες και δαιμονες για ολα τα γουστα...
Σου κανει κακο να εισαι με χλιαρους..
Διαβασε το Καντιωτη να δεις οτι οι περισσοτεροι χριστιανοι πνευματικοι και γω δεν ξερω τι αλλο, ΘΑ ΛΑΚΙΣΟΥΝ οταν ερθει η ωρα του ΜΑΡΤΥΡΙΟΥ και θα ξεχασουν τα παντα...ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ, ΟΤΙ ΛΕΜΕ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΜΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΓΝΟΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ..
ΘΑ ΜΑΣ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΛΑΨΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ..

Χρησιμοποιείτε δε ανάλογα το συμφέρον σας τα δύο μέτρα και δυο σταθμά.
Σε μενα αναφερεσαι? Υπονοεις οτι δεν εκανα παρατηρησει στον βατραχο και δεν σε υπερασπιστηκα ενω το εκανα για την συμπεριφορα του Thereaper εναντιον του Γεωργιου, η κατι αλλο?
Εαν ναι , δεν νομιζω να εχουν σχεση οι δυο συμπεριφορες..
Αν νομιζεις διαφορετικα, υπεδειξε μου, αν και σε εχω ικανο να το χειριστεις μονος σου..Δεν προσεξα κατι μεμπτο περα απο την διαφωνια..
Δεν εγινε επιθεση σε πολυ προσωπικο τονο, απλα καυτηριασε την κριτικη σου ικανοτητα η τοποθετηση του. Δεν σημαινει οτι συμφωνω απολυτα , αλλα νομιζω οτι ηταν εντος θελιτων οριων, αλλα αφου το εθεσες θα το ξαναδω..

Συγγνώμη για την παρέμβαση, είχα σκοπό να μην ξαναγράψω σε αυτό νημα έτσι κι αλλιώς,

Ειναι κακο να τα παιρνεις προσωπικα..Μπορει να; διαφωνουμε σε μερικα και να συμφωνουμε σε αλλα..απλα πρεπει να ριχνουμε τους τονους , λεμε την γνωμη μας 1-2-3 και μετα αντε γεια..
Εθεσες ενα βασικο θεμα ομως που θα ανοιξω νημα καποια στιγμη καθως πρεπει να απαντησω για το τι ειναι και δεν ειναι ψευτοπροφητεια και ποια ειναι τα κριτηρια..

εξάλλου ο διάλογος μαζί σας σταμάτησε ακόμη και στο άλλο φόρουμ, θα πρέπει έστω και αργά να ακούσω τις εντολές του Παύλου.

Καλόν εξορκισμό
Αυτο που λες και μονο σε μειωνει ακομη περισσοτερο..
Εισαι σε εμφανη κατακριση εδω..προσεχε δεν παιζουν με αυτα...
Εαν το πεις σε καποιο σε φορουμ, αυτος πρεπει να ειναι καποιος τρισαθλιος συκοφαντης και υβριστης που προκαλειται να υποδειξει και να αποδειξει αυτα που λεει και ποτε δεν απανταει καν...αλλα συνεχιζει ακομα δριμυτερος χωρις ιχνος συστολης..
Κλασικη περιπτωση...
Εδω τουλάχιστον αλλα και στο αλλο, εσυ παντα παιρνεις Κωσταντινε την απαραιτητη προσοχη απο μενα, καθως εκτιμάω τον αγωνα σου σε αλλα θεματα, αλλα και την ειδικη γλωσα που χρησιμοποιεις για τνα μεταδωσεις το μυνημα στους μακραν του Θεου .
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:27 pm

vas019 έγραψε:
TRUE έγραψε:Επίσης θα ήθελα να γνωρίζω αν είναι δυνατόν να διαγραφεί ο λογαριασμός μου μαζί με όλα τα posts που έχω κάνει, δεν θα ήθελα να υπάρχει τίποτα που να δείχνει πως υπήρξα κάποτε μέλος αυτού του φόρουμ.

Αυτο πρεπει να το κανεις μονος σου οσον αφορα τον λογαριασμο σου, αν και θα λυπηθουμε, διοτι στο τελος θα δεις το δικαιο που εχουμε και θα ενωθεις, η αν εχουμε αδικο θα κραζεις με καθε δικαιο ασυστολα..τρωγοντας με χρυσα κουταλια..χλωμοτατο βεβαια..

Για τα ποστ δεν νομιζω οτι ειναι δικαιο να γινει, απο την στιγμη που εχουν δωθει απαντησεις , εχουν γινει quote κτλ..

Μην βιαστεις παντως, ξανασκεψου το..αλλωστε υπαρχουν και αλλα νηματα εδω..
Αν δεν σου κανει ο βατραχος και ο πολεμος, μην ξαναγραψεις..

Εν πολλοις θα σε παρακαλουσα να μεινεις τουλαχιστον μεχρι να απαντηθει και σχολιαστει αυτο το σοβαρο που εθεσες, διοτι χωρις αυτο θα κρινεις μητροπολητες και προφητες και θα νομιζεις οτι ειναι μητροπολιτες και το αντιθετο, θα θεωρεις λαθος ερμηνειες ως σωστες..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:27 pm

jm_ac_2018 έγραψε:Aγαπητε Τrue,

Σε προτρέπω να παραμείνεις στο φορουμ αυτο και να καταθέτεις τις γνώμες σου..Δημοκρατία έχουμε και οπως έχεις καταλάβει ΕΔΩ δεν φιμώνεται κανείς..
φιλικα
jm
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:28 pm

Τι μου θύμισε..!!
«Δια του Βεελζεβούλ του άρχοντα των δαιμονίων , βγάζει τα δαιμόνια».
Αν είπαν αυτά για τον Χριστό, την να πουν για μας.

αν όμως όλα αυτά είναι αποκαλύψεις τους Θεού για τα έσχατα στον π. Μάξιμο και στα παιδιά εδώ, αλίμονο μας!!!!! Κύριε troue
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:30 pm

vas019 έγραψε:Δεν απαντησες ομως για να υποδειξεις το που ακριβως κρατησα 2 μετρα κτλ...
Επειδη γελασα με το πειραγμα του βατραχου για το οτι ελεγες για το χαρατσι?
Ξερεις ποσες φορες εχεις κανει το ιδιο και μαλιστα με λιγοτερη αληθεια μεσα του? Ειπαμε τα πειρμαγματακια οταν μιλαμε για δυσκολες καταστασεις ειναι ανεκτα αλλα οχι να ξεφευγουμε οπως ο φιλος σου ΡΙΠ

Επισης δεν σεβαστηκες το σημαντικοτερο. Οτι θελουμε την γνωμη σου για το θεμα των κριτηρίων προφητειων που εθεσες και που με ευκολια επιλεκτικοτατα απορριπτεις μητροπολίτες ενω ισχυριζεσαι αλλου οτι ο μοναχος με τις πλανες εκανε τον σταυρο του στα επιμαχα σημεια.
Αδιανοητα πραγματα.

Οι δημοσιευσεις σου δεν ξερω εαν γινεται να διαγραφουν και δεν ειναι σωστο να γινει ετσι. Για τον λογαριασμο σου θα κοιταξω πως γινεται να το κανεις εσυ, ισως στο ηλεκτρονικο σου ταχυδρομειο εχει link η θα φροντισω να το κανω εγω σαν admin σε μερικες ημερες και εφοσον δεν ξαναδημοσιευσεις ξανα για 3 μερες η δεν αναιρεσεις δημοσια την βουληση σου. Παρολα αυτα να ξερεις οτι η περιπτωση σου θα γινει παραδειγμα προς μελετη και σιγουρα θα υπαρξουν αναφορες, οποτε θα σου προτεινα απλα να ηρεμησεις πρωτα για μερες καΙ να επανελθεις οπως εκανες στο παρελθον, Η ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙς ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΟΥ ανενεργο για να διαβαζεις απλα και να φιλτραρεις κατα βουληση.
Εαν παλι επιμενεις, μεχρι το τελος εβδομαδος η αρχες της αλλης θα εχεις διαγραφει ελπιζω.
Καλη μετανοια επισης..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:30 pm

vas019 έγραψε:
TRUE έγραψε:
Και μια παρατήρηση προς τον vas: Ο φίλος βάτραχος μου λέει πως δεν γνωρίζω το νόημα του νήματος. Κάνει λάθος. Γνωρίζω πολύ καλά πως ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράφει χωρίς έλεγχο την κάθε ψευδοπροφητεία του, χωρίς να έχει το δικαίωμα κανείς να την αντικρούσει ειδάλλως είναι χουντικός ή δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο.

http://apocalypsis.forumup.gr/viewtopic.php?t=202&mforum=apocalypsis
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:31 pm

raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:31 pm

batraxos_258 έγραψε:http://www.newsbeast.gr/politiki/arthro/301819/se-akuvernisia-odigeitai-i-ellada/ ΕΚΕΙ ΟΔΗΓΟΥΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ..... ΣΕ ΑΚΥΒΕΡΝΗΣΊΑ!!!!http://www.newsbeast.gr/politiki/arthro/301862/tis-paraitiseis-tous-upevalan-oi-upourgoi-tou-laos/ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ....ΕΚΛΕΙΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΖΛ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΡΙΑ ΝΟΜΙΖΩ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ....ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ...ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΞΑΜΗΝΟ....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:31 pm

batraxos_258 έγραψε:ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ ΕΟΡΤΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΕΩΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ!......ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ (19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2012 ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΑΙ ΜΙΑ ΣΤΑΣΗ ΠΛΗΡΩΜΩΝ????ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ ΤΟΥΡΚΩΝ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ?)

http://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=34423&Itemid=160



ΕΙΔΩΜΕΝ!!!!!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Δευ Ιουν 10, 2013 12:32 pm

Γιώργος έγραψε:Γιατί τόση πρεμούρα για τις 19 Φεβρουαρίου;;;Μάλλον τίποτα δεν θα γίνει.....Ή μάλλον θα γίνει!Θα ανακοινώσει νέο κόμμα ο Πάνος Καμμένος!!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Τρι Ιουν 11, 2013 12:36 pm

batraxos_258 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Γιατί τόση πρεμούρα για τις 19 Φεβρουαρίου;;;Μάλλον τίποτα δεν θα γίνει.....Ή μάλλον θα γίνει!Θα ανακοινώσει νέο κόμμα ο Πάνος Καμμένος!!!

ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΙΘΑΝΗ ΣΤΑΣΗ ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΓΙΑΤΙ ΔΟΣΗ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ..... Cool ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ 19 ΑΛΛΑ 20,21..ΑΠΛΑ Η 19/2 ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ''ΒΑΣΗ'' ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΕΝΟΣ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ!!ΠΑΝΤΩΣ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΟΠΩς ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΗς ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ (ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ)!!!!ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ....ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ ΣΥΝΗΘΩς ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΝΟΙΞΗ ΜΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.

http://www.katohika.gr/2012/02/blog-post_3565.html

Υ.Γ. Πάσχα 2012 είναι στις 15 Απριλίου, ενώ η Μεγάλη εβδομάδα ξεκινάει στις 9 Απριλίου 2012.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Τρι Ιουν 11, 2013 12:37 pm

Γιώργος έγραψε:Υπάρχει μια προφητεία που λέει για παγκόσμιο πόλεμο και έπειτα την ενθρόνιση του Αντι σαν ανωτατου ειρηνοποιού...Αν υποθέσουμε οτι η ενθρόνιση θα γίνει καλοκαίρι του 2014,έχουμε 2,5 χρόνια μπροστά μας για να γίνει ο Γ'Π'Π....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Τρι Ιουν 11, 2013 12:37 pm

Πιστεύω ότι θα γίνει κάποιος πόλεμος πριν την ενθρόνιση, θα βοηθήσει στα σχέδια τους, και στο γκρέμισμα του τεμένους και για την αποδοχή του αντιχρίστου.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Τρι Ιουν 11, 2013 12:38 pm

xristoforos έγραψε:παντως γνωριζω απο προσωπικο βιωμα ενος φιλου της αδερφης μου που πηγε στο ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ...οτι πολεμος θα γινει γυρω στο 2015.....τωρα δεν ξερω αν θα γινει κ φετος ΡΩΣΣΟΤΟΥΡΚΙΚΟΣ....παντως το 2015 θα γινει θερμοπυρηνικος μεταξυ ΡΩΣΣΙΑΣ Κ ΗΠΑ....ΕΙΠΕΝ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟ 2006 ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ''ΣΕ 9-10 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΣΥΡΡΑΞΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΜΕΓΑΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΗΣ ΡΩΣΣΙΑΣ Κ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ''

ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ ΑΥΤΗ Η ΕΙΔΗΣΗ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? ???

ΣΕΒΑΣΜΙΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ >> ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΟΤΕ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ >>> ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ >>>> ΦΟΡΗΣ

Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ 100 ΤΑ 100 ΑΛΗΘΕΣ...ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΜΕΤΕΦΕΡΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΕ..ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΕΤΕΦΕΡΕ .....ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ....Κ ΨΙΛΟΒΑΡΙΟΤΑΝ....ΟΠΩΣ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΥ....Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΚΤΙΚΗ Κ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΤΗ ΜΙΣΗ...Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ...ΕΛΕΟΣ!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ Ο ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ...ΝΑ ΤΟ ΜΕΛΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...

ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΕΜΕΝΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ..Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ..ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΕΣΗ...2006 ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΧΕΣ,ΜΕΣΑ Ή ΤΕΛΗ ΤΟΥ 2006....ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ.....ΒΑΛΕ 9-10 ΧΡΟΝΙΑ. ΠΕΡΙΠΟΥ...Ε ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2016 ? 2015 ? ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ.....

ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ Ε....ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟΣ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ..Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Κ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ...Ή ΞΗΡΑΣΙΕΣ..ΤΣΟΥΝΑΜΙΑ..ΣΕΙΣΜΟΙ..ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ...ΤΟΡΝΑΝΤΟ...ΘΗΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ...ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ..ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΘΑΝΑΤΟΙ ΔΙΑΣΗΜΩΝ...ΕΞΑΠΛΩΣΗ ΙΩΝ ΤΕΧΝΗΤΩΝ...ΔΙΑΦΟΡΑ ...ΑΠΛΑ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ 2016-2015 ΣΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ..Κ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ..Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Τρι Ιουν 11, 2013 12:38 pm

Γιώργος έγραψε:Βρε φορις,πόλεμοι μετά το 2014 θα γίνουν πολλοί,αφού θα είμαστε στα 3,5 χρόνια εξουσίας του Αντιχρίστου...Εμείς εδώ μελετάμε αν θα γίνουν ΠΡΙΝ ΤΟ 2014...Αυτό μας νοιάζει,για το 2014 και μετά είμαστε σίγουροι......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012?? - Σελίδα 4 Empty Απ: ΘΑ ΓΙΝΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ_ΤΟΥΡΚΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ 2012??

Δημοσίευση από raimon Τρι Ιουν 11, 2013 12:38 pm

batraxos_258 έγραψε:
xristoforos έγραψε:παντως γνωριζω απο προσωπικο βιωμα ενος φιλου της αδερφης μου που πηγε στο ΑΓΙΟ ΟΡΟΣ...οτι πολεμος θα γινει γυρω στο 2015.....τωρα δεν ξερω αν θα γινει κ φετος ΡΩΣΣΟΤΟΥΡΚΙΚΟΣ....παντως το 2015 θα γινει θερμοπυρηνικος μεταξυ ΡΩΣΣΙΑΣ Κ ΗΠΑ....ΕΙΠΕΝ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΤΟ 2006 ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ''ΣΕ 9-10 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΣΥΡΡΑΞΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ 2 ΜΕΓΑΛΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΤΗΣ ΡΩΣΣΙΑΣ Κ ΤΗΣ ΑΜΕΡΙΚΗΣ''

ΠΩΣ ΕΦΤΑΣΕ ΑΥΤΗ Η ΕΙΔΗΣΗ ΣΕ ΕΜΕΝΑ? ???

ΣΕΒΑΣΜΙΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ >> ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΗΣ ΤΟΤΕ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ >>> ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ >>>> ΦΟΡΗΣ

Κ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ 100 ΤΑ 100 ΑΛΗΘΕΣ...ΜΑΛΙΣΤΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΘΩΣ ΤΟ ΜΕΤΕΦΕΡΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΕ..ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΕΤΕΦΕΡΕ .....ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΡΩΤΗΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ....Κ ΨΙΛΟΒΑΡΙΟΤΑΝ....ΟΠΩΣ ΕΒΑΛΑ Κ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΥ....Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΚΤΙΚΗ Κ ΤΗΝ ΕΙΔΕ ΤΗ ΜΙΣΗ...Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ...ΕΛΕΟΣ!
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ Κ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΠΑΤΡΟΣ ΜΑΞΙΜΟΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ Ο ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ...ΝΑ ΤΟ ΜΕΛΕΤΗΣΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ...

ΤΩΡΑ ΑΝ Ο ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΕΜΕΝΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ..Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙ..ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΘΕΣΗ...2006 ΗΤΑΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ..ΑΠΛΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΡΧΕΣ,ΜΕΣΑ Ή ΤΕΛΗ ΤΟΥ 2006....ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ.....ΒΑΛΕ 9-10 ΧΡΟΝΙΑ. ΠΕΡΙΠΟΥ...Ε ΓΥΡΩ ΣΤΟ 2016 ? 2015 ? ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ.....

ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ Ε....ΠΡΩΤΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΡΟΣ Ο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ ΓΕΡΟΝΤΑΣ..Κ ΔΕΥΤΕΡΟΝ...ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ Κ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΛΕΜΟΙ...Ή ΞΗΡΑΣΙΕΣ..ΤΣΟΥΝΑΜΙΑ..ΣΕΙΣΜΟΙ..ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ...ΤΟΡΝΑΝΤΟ...ΘΗΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΔΑΦΟΣ ΝΑ ΒΓΟΥΝ...ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΚΑ ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ..ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ...ΘΑΝΑΤΟΙ ΔΙΑΣΗΜΩΝ...ΕΞΑΠΛΩΣΗ ΙΩΝ ΤΕΧΝΗΤΩΝ...ΔΙΑΦΟΡΑ ...ΑΠΛΑ ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΤΟ Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΤΟ 2016-2015 ΣΑΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ..Κ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΘΑ ΖΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ..Ο ΘΕΟΣ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΟ ΤΑ ΗΜΙΧΡΟΝΑ...ΤΟ Α ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΡΙΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ Ο ΑΝΤΙ ΚΑΙ ΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΗ,ΑΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΕΛΛΑΔΑ-ΚΥΠΡΟΣ-ΤΟΥΡΚΙΑ ΚΑΙ ΡΩΣΙΑ-ΤΟΥΡΚΙΑ ΟΠΟΥ Η ΡΩΣΙΑ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ (ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?)ΤΕΣΠΑ,ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΣΑΝ ΒΑΣΗ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ Ο ΑΝΤΙ,ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΠΡΟς ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2012 ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΙΝΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΟΥς ΧΑΡΤΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΔΗΘΕΝ ΕΞΩΓΗΙΝΩΝ!!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ,ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΟΠΩς ΕΠΙΔΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΥΡΙΩς ΜΕΝΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2012 ΕΙΝΑΙ ΠΛΗΡΗΣ ΕΞΑΘΛΙΩΣΗ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΠΟΛΕΜΟΥΣ,ΠΕΙΝΕς,ΕΠΕΙΔΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΝΑΦΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ!!!ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ....ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΝ ΣΥΡΙΑ ΕΧΕΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ,ΑΥΤΟς ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟς ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΜΑΛΛΟΝ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΠΕΡΙΧΩΡΑ ΤΗς ΧΟΜΣ!!!ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙς ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ...Η ΜΑΛΛΟΝ ΞΕΡΕΙ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ!!!ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΕΛΛΑΔΑ-ΤΟΥΡΚΙΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΗΓΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΕΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ....ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ....ΕΠΙΣΗΜΗ ΠΤΩΧΕΥΣΗ,ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΔΡΑΧΜΗ,ΜΕΓΑΛΟΣ ΣΕΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΑΚΥΡΩΣΗ ΤΩΝ CDS ΜΕ ΠΟΛΕΜΟ!!!!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ....ΠΡΙΝ ΤΟΥς ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!ΕΙΔΩΜΕΝ ΛΟΙΠΟΝ...


Υ.Γ. ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 10 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης