ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αντίχριστος - Η συνεχεια

Σελίδα 6 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:19 am

jm_ac_2018 έγραψε:θα παρακαλούσα να διαβάσεις ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ τα σημαντικοτερα σχετικά νηματα με τα ερωτηματα που θέτεις και αν εξακολουθουν οι απορίες σου να επανέρθουμε..ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:19 am

Γιώργος έγραψε:jm,
ξέρεις,υπάρχει προφητεία του Άγιου Νείλου όπου λέει οτι μέχρι το 1992 θα έχει γεννηθεί ο Αντίχριστος;;;Κάτι έχει πάρει το μάτι μου,αλλά δεν μπορώ να το βρω......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:19 am

vas019 έγραψε:
Revelation έγραψε:
Kατατσεκαρισμένη ασχετίλα είναι αυτά που ΛΕΣ!!
ΜΕ ΙΔΙΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΕΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΗΓΕΤΗΣ.
Να σχολιάσω τις αρλούμπες που λές??

Xaxa, και με ποια ιδιοτητα γινεσαι παγκοσμιος βασιλιας ?
ΠΡΙΓΚΗΠΑς ΟΥΓΚΑΝΤΑς Η ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟς ΚΥΡΙΟς ΑΛΕΠΟΥς ΠΟΥΘΕΝΑΚΗς?
Σοβαρεψου...Εχουν γραφτει ΒΙΒΛΙΑ για τον συγκεκριμενο μελλοντικο παγκοσμιο ηγετη , και η βιβλιογραφια της μελετης τα περιλαμβανει..
Εαν ξερεις αγγλικα και σε ενδιαφερει , θα σου δανεισω το ενα poy agorasa σε pdf..
Eκει φαινεται ποιος κυβερνα τον κοσμο πισω απο την σκηνη...

Δεν καταλαβαίνεις ότι αν πάς με την ιδιότητα του βασιλέα να λύσεις το Μεσανατολικό θα σε πάρουνε με τις κλωτσιές??
ΜΕΓΙΣΤΗ ΜΠΑΡΟΥΦΑ...ΟΤΑΝ ΔΙΑΤΑΖΕΙΣ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ , ΚΑΙ ΤΟ ΝΑΤΟ ΓΕΝΙΟΚΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ..
ΜΑΘΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΣΧΕΤΙΚΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ...Η ΑΜΕΡΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΗς ΒΑΣΙΛΙΣΣΑς...ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ...

Για παράδειγμα εδώ σε εμας το κυπριακό ζήτημα ποιός ήρθε να το λύσει, ο βασιλιάς της Αγγλίας??
τΙ ΣΧΕΣΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΕΙς ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ..
Και στο κάτω, κάτω ο ειρηνοποίος που θα λύσει όλα τα προβλήματα θα πρέπει να είναι ΦΑΝΕΡΟΣ και ΝΟΜΙΜΟΣ διαπραγματευτής, ούτε πίσω απο τις κουρτίνες, ούτε κρυμμένος κάπου αλλού, το έργο του
να αναγνωριστεί απο ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ.
Αναφερεσαι σε κατι μελλοντικο..Δεν ειπα οτι την δοξα θα την παρει ο πατερας του αλλα μετραει οταν εχεις δουλεψει προπαρασκευαστικα..

Αμ, το άλλο Cool
Στο εξήγησα 150 φορές ότι προφητείες εκπληρώνονται ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΜΕΣΣΙΑ, ΟΧΙ απο τον πατέρα, νόμπελ ασχετίλας δικαιούσαι , έτσι λένε τα βιβλία και έτσι είναι.
Χαιρετισματα αερολογιας...εξηγηθηκε, ακυρες ενστασεις μελλοντολογιας...

Μιλάμε για μεσσιανικές προφητείες και εσύ το γυρίζεις στο καλαματιανό!!
Τι να λέμε?
ΚΩΛΟΤΟΥΜΠΕΣ κάνεις συνέχεια.....
Μονο εσυ τις κανεις , σου ειπαν...διαβασε πρωτα...

To σημείο που κατάλήγει στο 1992 ομιλεί για την μεγάλη αποστασία της ανθρωπότητας και του κλήρου προ της ελεύσεως του αντιχρίστου.
Ε μην μου πεις οτι ο οικουμενισμος κτλ δεν ειναι αποστασια η δεν εγινε κορυφαια αποστασια τις τελευταιες δεκαετιες..

Τα έχουμε ξαναπεί εδώ πέρα με το Γιώργο..
[url] http://apocalypsis.forumup.gr/viewtopic.php?p=2602&highlight=&mforum=apocalypsis#2602 [/url]
Δεν με πολυενδιαφερει τι ειπατε ....εχουν απαντηθει ολα και κολωτουμπες χωρις νοημα κανεις μονο εσυ, δειχνοντας ημιμαθεια κλαι σεναριογραφια ραβίνων με τον τελικο λογο επι της επισημης κυβέρνησης και θρησκευτικης εξουσοιας..
Αληθεια τον δικο μας τον οικουμενικο και τους αλλους πως τους αφηνουν σε συναγωγες?

Το χειρόγραφο ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ότι ως το 1992 θα έχει γεννηθεί ο αντίχριστος, για αυτό σου είπα ότι λές ψέματα.
Πριν συκοφαντησεις με αγενεστατο τροπο, οπως αυτος του πολθυξερου και στην ουσια ασχετου οταν μπηκες , θα επρεπ να ζητησεις διευκρινησεις.
Το συγκεκριμενο λοιπον δεν ειναι δικο μου, δεν μπορει να ειναι ολα δικα μου..Ανηκει η ερμηνεια στον γνωστο μοναχο...
Θα χαρω πολυ λοιπον να του γραψεις για το σχετικο , οπως και στους ξενπους μςε τα αλλα βιβλια που μιλουν για τον γουιλι παγκοσμιο ηγετη και την ισχυροτερη θεση στον κοσμο που λυνει οσα μεσανατοιλικα θελεις..
Εαν τους ταπωσεις τοτε ξαναμιλα...

Οπώς και το άλλο που ανέφερες ότι είπε ότι ο Άγιος Ιππόλυτος ότι δεκαετία 80 θα γεννηθεί ο αντίχριστος, χοντροκομμένο ψεματάκι και αυτό!!
Ψεματακι δεν ειναι αλλα ερμηνεια λογικη ...Δεν ειπα ποτε τον λογιο που λες οτι το ειπε ευθεως ο αγιος για τα νηπια...
Διαβασε πωςε προκυπτι και δειξε οτι καταλαβαινεις οτι γραφτηκε, αλλιως εισαι εσυ ο ψευτης που αλοιωνεις λογια...
Η ουσια ειναι οτι οι ημερομηνιες βγαινουν απο τον ρου της ιστοριας...
αλλα και απο την Γραφη...Ο αγιος Ιππολυτος εμμεσα λοιπον μιλησε για δημοσιο ζητημα παρθενιας...
Αρα φωτογραφησε επαρκως τον ..στοχο και την καταλληλη εποχη..
Διοτι απο την 10 ετια του 90 πρακτικα στην ευρωπη πρακτικα δεν ασολειτα ν κανεις..
Ενω τωρα την δεκαετια του 80 ασχοληθηκε δημοσια με την παρθενια τηε νυφης...Τωρα οχι πια με τον προσφατο γαμο...
Αρα σε 30 χρονια αλλαξαν τα εθιμα οπως βλεπεις...
Δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου και δεν λεω ψεματα...κοινες διαπιστωσεις ειναι...


Ο Μοναχός Μάξιμος έχει το αλάθητο άραγε??
Μάλιστα !!
Πρόκειται για ερμηνεία κατα το δοκούν οπότε..
Η δικη σου κριτικη εδω εινα κατρα το δοκουν ...οποτε...ουτε εσυ εχει το αλαθητο..Οτι επιχειρησες να πεις επεσε στο καινο με τον αγιο Ιππολυτο και αλλα πριν που δεν ειχες καν διαβασει ...Για αυτο διαβασε και μην λες τα ιδια..

Και όλα αυτά σε περίπτωση που το χειρόγραφο είναι γνήσιο, γιατί υπάρχει και η αντίθετη άποψη ξέρεις, αλλα ας πορευτούμε με την πρώτη προς το παρόν.

Και δεν θα ανακατευτουμε με αλλη, καθως δεν ειναι και το ποιο σημαντικο ...βγαινει απο πολλα και υπαρχουν πολλα στοιχεια που δενουν ολα..
Οποτε τσαμπα κοπος...και εικασιες...απομονώνεις..


Είδη είμαστε στο 7520 απο Αδάμ, οπότε έχουμε τιμή που πέρασε κατα 20 έτη την μέση τιμή, μπορώ να δεχτώ ότι καλύπτουνε την συνθήκη του ΜΕΣΑΣΜΟΥ εξίσου ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΑ οι τιμές 7530, 7540, 7550 , 7560
Χωρίς να δογματίσω για κάποια αυτές ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΕΤΕ

Ναι αλλα λιγοτερο ικανοπποιητικα οσο περνα ο καιρος...
Οποτε εμεις εχουμε ποιο συγκεκριμενες πληροφοριες , δεν παμε μονο με τον μεσασμο λοιπον...

Ποιές πηγές είναι αυτές ??
Δεν τις φέρνει να το κουβεντιάσουμε ?

Εχουμε κουβεντιασει αρκετα , και εγω εχω καταληξει εδω και καιρο..
Θες να μαθεις μαθε..Διαβασε οπως σου ειπαν πρωτα..
Θες να αμφιβαλεις με ολοκληρωμενη ερευνα , καντο..
αλλιωςε τα διασπαρτα που λες ειναι καραγκιοζιλικια...ειδικα με τον τροπο που τα λες...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:20 am

vas019 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:jm,
ξέρεις,υπάρχει προφητεία του Άγιου Νείλου όπου λέει οτι μέχρι το 1992 θα έχει γεννηθεί ο Αντίχριστος;;;Κάτι έχει πάρει το μάτι μου,αλλά δεν μπορώ να το βρω......

Ερμηνεια του μοναχου Μαξιμου ειναι απο το χειρογραφο...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:20 am

vas019 έγραψε:Θα μας τρελανει ο Γεωργιος...
Ειχα αρκετα στο αλλο φορουμ...
Κολλημενα μυαλα..

Αλλα να πηγαινει ο Γεωργιος και να λεει τα χιλιοαπαντημενα , για παρθενα μετα την γεννα με δευτερο παιδι...χωρις να καταλαβαινει ο αντι θα προελθει απο κανονικη πραξη και δεν υπαρχει τετοιος περιορισμος αλλα για τα περι του γαμου δημοσια αντιπαραθεση μιλαγε ο αγιος και για την πνευματικη αντικατασταση της παρθενου Μαριας..

Μετα να κολλαει με τις ελλειπεις πληροφοριες ενω εγιναν και αλλες συνοδοι το 1982..Στις 10 μαρτιου ΔΕΝΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΟΔΟΣ....
Και ο ποσειδωνας 18-21 ιουνιου αλλα και ο ερμης νομιζω τον Ιουλιο..στο τελος..

Τι εξηγησεις τι ντοκουμεντα , λεει τα δικα του...
Και δινει αφορμη για να λενε οι αλλοι..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:20 am

jm_ac_2018 έγραψε:ΓΙΩΡΓΟ ΠΑΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΦΡΕΝΟ...ΟΧΙ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:21 am

raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:21 am

xristoforos έγραψε:Και τότε θα παρουσιάσουν κάποιον που θα πη: «Εγώ είμαι ο Ιμάμης, εγώ είμαι ο πέμπτος Βούδας, εγώ είμαι ο Χριστός που περιμένουν οι Χριστιανοί, εγώ είμαι αυτός που περιμένουν οι Ιεχωβάδες, εγώ είμαι ο Μεσσίας των Εβραίων». Πέντε «εγώ» θα έχει!…


εγω θελω ειμι
εγω θελω να ειμαι
will i am
o ΠΕΜΠΤΟΣ (βουδας...)
ουιλλιαμ ο ε' = 666
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:21 am

batraxos_258 έγραψε:
xristoforos έγραψε:Και τότε θα παρουσιάσουν κάποιον που θα πη: «Εγώ είμαι ο Ιμάμης, εγώ είμαι ο πέμπτος Βούδας, εγώ είμαι ο Χριστός που περιμένουν οι Χριστιανοί, εγώ είμαι αυτός που περιμένουν οι Ιεχωβάδες, εγώ είμαι ο Μεσσίας των Εβραίων». Πέντε «εγώ» θα έχει!…


εγω θελω ειμι
εγω θελω να ειμαι
will i am
o ΠΕΜΠΤΟΣ (βουδας...)
ουιλλιαμ ο ε' = 666

http://hggiken.pblogs.gr/2012/04/ton-basilia-ayton-tha-ton-fobhthei-olh-h-gh-.html
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:22 am

xristoforos έγραψε:συγγνωμη που θα το βαλω εδω....αλλα επειδη ο τιτλος λεει ''η συνεχεια απο το phorum.gr ''

από harrys1934 » Χθες, 4:15 pm

Φόρις σε είδα πάνω στην γραμμή να κάνεις ματάκι από μακριά, αλλά κοντά δεν έρχεσε.
Ξερω ότι μας διαβάζεις, μόνο δεν ξέρω αν σε προλάβω να διαβάσεις αυτές τις γραμμές πριν την κοπανήσεις, και να σου πώ.
Έχετε υποχρέωση, να μαζέψεις και τους άλλους της ομάδας σας, και να έρθετε να αναλάβετε τις ευθύνες σας.

Κάνατε την ζημιά και οι καλοί τούτοι ανθρώποι, όταν δεν έχουν κάτι να πουν χαζό ως συνήθως, μας αμολάνε την ρετσινιά που δημιουργήσατε εσείς.
Και ας σας πολέμησα πολύ με τα άκαρπα διδάγμετα σας.

Να ζητήσετε συγνώμη από όλους, και αν θέλετε μπορείται να μήνετε πάλι μαζί μας, αλλά ούτε για αστείο δεν θα ξανά πείτε περί προφητείες και αντί.
Δεν είναι δίκαιο να πληρόνουμε εμείς τα καλά σας έργα.





Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Very Happy


http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=8&t=233129
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:22 am

jm_ac_2018 έγραψε:
xristoforos έγραψε:συγγνωμη που θα το βαλω εδω....αλλα επειδη ο τιτλος λεει ''η συνεχεια απο το phorum.gr ''

από harrys1934 » Χθες, 4:15 pm

Φόρις σε είδα πάνω στην γραμμή να κάνεις ματάκι από μακριά, αλλά κοντά δεν έρχεσε.
Ξερω ότι μας διαβάζεις, μόνο δεν ξέρω αν σε προλάβω να διαβάσεις αυτές τις γραμμές πριν την κοπανήσεις, και να σου πώ.
Έχετε υποχρέωση, να μαζέψεις και τους άλλους της ομάδας σας, και να έρθετε να αναλάβετε τις ευθύνες σας.

Κάνατε την ζημιά και οι καλοί τούτοι ανθρώποι, όταν δεν έχουν κάτι να πουν χαζό ως συνήθως, μας αμολάνε την ρετσινιά που δημιουργήσατε εσείς.
Και ας σας πολέμησα πολύ με τα άκαρπα διδάγμετα σας.

Να ζητήσετε συγνώμη από όλους, και αν θέλετε μπορείται να μήνετε πάλι μαζί μας, αλλά ούτε για αστείο δεν θα ξανά πείτε περί προφητείες και αντί.
Δεν είναι δίκαιο να πληρόνουμε εμείς τα καλά σας έργα.





Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Very Happy


http://www.phorum.gr/viewtopic.php?f=8&t=233129

αυτοι ειναι οι "ΤΥΠΙΚΟΙ" ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ που δεν μπορούν να ΕΝΝΟΗΣΟΥΝ δυστυχως το ΒΑΘΟΣ των ΑΓΙΩΝ ΓΡΑΦΩΝ και απλα μένουν στην επιφανεια-τυπο τους...
Να ευχόμαστε ωστε να ΕΝΝΟΗΣΟΥΝ τι συμβαίνει γύρω μας και τι αναμένεται να γίνει ωστε ο ΠΑΝΑΓΑΘΟΣ ΘΕΟΣ να βοηθήσει και να σώσουμε ΟΛΟΙ τις ψυχες μας..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:23 am

xristoforos έγραψε:AΠΟ ΤΟ FB.

Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΗΛΘΕΝ 1983 2013
Σύμφωνα με τη συμφωνία της Γενεύης (2006), όλες οι χώρες θα πρέπει να έχουμε διακόψει την αναλογική εκπομπή και να προχωρήσουμε στην εκπομπή ψηφιακού σήματος για την τηλεόραση, έως το 2015. Μάλιστα, με οδηγία της Ευρωπαϊκής Ένωσης, όλες οι ευρωπαϊκές χώρες, ανάμεσά τους και η Ελλάδα, προτρέπονται να σταματήσουν την προβολή των αναλογικών προγραμμάτων τους έως το τέλος του 2012.
Τυχαιο απο το 2012-2015 να θελουν ολοι να εχουμε ψηφιακη τηλεοραση?Μπορεί εμάς να μας αρέσουν τα χιόνια ρε αδερφέ, γιατί να μας κόψετε το αναλογικό σήμα;
Θα χρησιμοποιησουμε το σχολιο ενος φιλου που λεει :<<ΜΟΝΟ ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ, ΨΗΦΙΑΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ, ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΓΗ. ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΜΟΝΟ ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΑΝΑΛΟΓΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ. ΕΦΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΟΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΑ ΣΙΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΚΑΣΤΟΤΕ ΚΥΒΕΡΝΗΤΙΚΟΥΣ ΜΙΖΟΚΑΚΟΜΟΙΡΙΑΣΜΕΝΟΥΣ ΣΚΥΨΟΜΕΣΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΓΛΕΙΦΤΟΚΩΛΟΥΣ ΜΑΛΙΣΤΑΝΘΡΩΠΟΥΣ>>








K ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΩΡΑ.....ΑΠΟΡΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ !!!

ΜΗΠΩΣ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΘΗΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΨΗΦΙΑΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ?????????????

[/b]
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:23 am

Και όχι μόνο xristoforos, Mad είναι βέβαια και αυτό, αλλά ακόμα
ποιό προχωρημένο θα έλεγα το οποίο
θα εμφανίζετε σε πλήθος κόσμου είναι,..δες εδώ-
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:26 am

vas019 έγραψε:Ισως εχει σχεση αλλα οχι αμεση. Εκτος και αν υπαχει αμφιδρομη δυνατοτητα επικοινωνιας η καλυτερου ραδιοεντοπισμου συμπεριλαμβανομενων και των δορυφορων που πλεον μπορουν και βλεπουν και μεσα στα σπιτια με θερμογραφηματα η καλυτερα...

Η τεχνολογια υπαρχει πριν απο χρονια και μαλιστα η μοναδικη προστασια λογικου κοστους μεχρι την προηγουμενη δεκαετια, ηταν στην Αμερικη ειδικη μπογια με αλουμινιο - μολυβδο για την ταρατσα, η οποια και απαγορευτηκε...

Παρ ολα ταυτα χρειαζεται ερευνα στο διαδίκτυο ωστε να δουμε την γνωμη πιο ειδικων, ειδικα αυτων που εναντιωνοντια στην οργουελικη διασταση του μεγαλου αδερφου - κρατους..

Εαν αυτο εχει να κανει με το να θανατωνεται οποιος δεν προσκυναει την εικονα του, τοτε εχει σχεση...Ισως η ψηφιακη μεταδοση στην εικονα δεν εχει να κανει απλα με την καλυτερη μεταδοση, αλλα με τον ελεγχο του τηλεθεατη...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:26 am

xristoforos έγραψε:επειδη στο σπιτι οι τηλεορασεις πλην μιας δειχναν με χιονια....οι γονεις αγορασανε ενα μαυρο κουτακι κ το συνδεσανε στην τηλεοραση

μηπως ειναι κατασκοπευτικο? μηπως εχει ενσωματωμενο μικροφωνο μεσα?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:27 am

vas019 έγραψε:Θελει ερευνα...Αλλωστε υπαρχει κρυφη τεχνολογια..
πχ, τεχνικες να υποκλευεις δεδομενα με ραδιοκυματα που εκπεμπονται απο υπολογιστες με ενα δεκτη και ειδικο λογισμικο, κτλ..
Μπορει να υπαρχει διπλη ιδιοτητα σε καποιο εξαρτημα η κανεις δεν ξερει στο λογισμικο που ενσωματωνει ενα ολοκληρωμενο η ενα ROM αν εχει κρυφες λειτουργιες που ενεργοποιουνται αυτοματα (πχ. με ενα ειδικο σημα στην ψηφιακη μεταδοση) και κλεινει αυτοματα οταν δεν λαβει εντολη συνεχισης μετα απο 1 λεπτο πχ..
Κοινως με την ψηφιακη τεχνολογια υπαρουν και ψηφιακοι κοριοι καλα καλυμενοι...Δυσκολο βεβαια να περασει χωρις να βρεθει απο τν παγκοσμα επιστημονικη κοινοτητα και τους ερασιτεχνες τεχνολογικους κατασκοπους, αλλα οχι αδυνατο..

Μπορει βεβαια να μην εχει σχεση με τον αντι ειδικα αλλα να ανηκει και αυτο σε επιτευγμα αυξησης της γνωσης..

Παντως θα ακουγεται καλυτερα η φωνη του και η εικονα του..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:27 am

xristoforos έγραψε:γιαυτο ειναι γραμμενο οτι θα μιλαει μεσω της εικονας του....οσο μεγαλυτερη η ποιοτητα στον ηχο κ στην εικονα....τοσο θα μπαινει σε καθε σπιτι λες κ ειναι εκεινη τη στιγμη μεσα σε αυτο !
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:28 am

raimon έγραψε:Δείτε μια καλή ερμηνεία μετά το 4:00 λεπτό

raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:29 am

vas019 έγραψε:Γέν. 35:11 εἶπεν δὲ αὐτῷ ὁ θεός ἐγὼ ὁ θεός σου αὐξάνου καὶ πληθύνου ἔθνη καὶ συναγωγαὶ ἐθνῶν ἔσονται ἐκ σοῦ καὶ βασιλεῖς ἐκ τῆς ὀσφύος σου ἐξελεύσονται

Μερικα Εθνη των εβραικων φυλων περαν του ισραηλ.

Δανια (ΔΑΝ - ΙΑ)
ΣΟΥΗΔΙΑ (ΣΟΥΗ - ΔΑΝ)
ΑΜΕΡΙΚΗ

ΛΟΝΔΙΝΟ (ΛΟΝ -ΔΑΝ) ΚΑΙ ΒΡΕΤΑΝΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΠΟΛΙΤΕΙΕΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ.
(ΣΥΝΑΓΩΓΕΣ ΕΘΝΩΝ)
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:29 am

raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:29 am

vas019 έγραψε:Χμ, συνεχη θετικη δημοσιοτητα για κοινοτυπα θεματα ενω υπαρχουν και αλλα πριγκιπόπουλα στην ευρωπη...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:30 am

xristoforos έγραψε:κλεινουν ενα χρονο γαμου ?? Laughing
δυστυχως για αυτους 7 χρονια γαμου δε θα κλεισουνε !!

ΕΔΩ ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΣΤΟ PHORUM.GR

Τι θα γινοταν αν
από gouerino » Νοέμβριος 17th, 2010, 12:29 am

ερχοταν σημερα ο χριστος και συμφωνα με την προηγουμενη διδασκαλια του,μαζευε καπου ολους τους εκπροσωπους των εκκλησιων στο ονομα του και τους ζητουσε να μοιρασουν την ατελειωτη τους περιουσια στους φτωχους;

1)Θα το εκαναν

2)Θα τον καθαριζαν επι τοπου

3)Θα ελεγαν πως ειναι ο αντιχριστος και ηρθε να διαλυσει τον χριστιανισμο.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:30 am

Εντολή διάσημου Ραβίνου προς Νετανιάχου«Συντομεύστε την έλευση του Μεσσία», όπου σε βίντεο του 1990 φαίνεται ο τωρινός πρωθυπουργός του Ισραήλ, Μπενιαμίν Νεντάναχιου που πηγαίνοντας να ζητήσει την ‘ευλογία’ από τον ραβίνο Menachem Mendel Schneerson, (1902 – 1994), ηγέτη του χασιδικού ιουδαϊκού κινήματος ‘Chabad-Lubavitch’, δέχεται τον έλεγχο γιατί δεν έχουν γίνει πολλά για τον ερχομό του ‘Μεσσία ’. Ο Schneerson είχε υιοθετήσει την ιδέα ότι πρέπει να "επιταχυνθεί η έλευση του Μεσσία".
http://redskywarning.blogspot.com/2012/04/blog-post_30.html
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:30 am

vas019 έγραψε:Γιώργος έγραψε:

Με δουλεύεις μου φαίνεται ε;;;Τέλος 2012 έχει πει οτι θα εμφανιστεί ο Αντίχριστος,τελεία και παύλα!21-12-2012,μέρα που τελειώνει το ημερολόγιο των Μάγια,μέρα σταθμός για όλο τον πλανήτη!

vas019 έγραψε:
Που το ειπε? Εχεις παραπομπη η εσυ ειπας?


xristoforos έγραψε:Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΛΑΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ..ΠΙΑΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΑ

ΝΑΙ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ...ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 2012 ΜΕ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2013 !!!
ΚΑΙ????
ΣΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΟΜΩΣ???? 2013 ΓΡΑΦΕΙ !!! ΔΕ ΓΡΑΦΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 13/8/2013 ΩΡΑ 7 ΚΑΙ 21 ΛΕΠΤΑ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΜΥΤΗ Ο ΑΝΟΜΟΣ !!


ΕΣΥ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΟΜΩΣ ΓΙΩΡΓΟ ??? ΕΙΔΕΣ ΕΝΑ ΣΑΙΤ 7december ΛΕΓΟΤΑΝ Ή ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ Κ ΕΓΡΑΦΕΣ ''ΣΑΣ ΤΑ ΛΕΓΑ? ΔΙΚΑΙΩΝΟΜΑΙ? ''
ΑΡΑ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΕΛΕΓΕΣ..ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΣ?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αντίχριστος - Η συνεχεια - Σελίδα 6 Empty Απ: Αντίχριστος - Η συνεχεια

Δημοσίευση από raimon Σαβ Απρ 20, 2013 1:31 am

vas019 έγραψε:Ποτε το ειπε αυτο? Αλλωστε ερευνα και πιθανολογει και εχει τοποθετηθει στην μεση της διετιας του, παλι με κατα προσεγγιση υπολογισμο, δεν λεει στις; 21-12-2012..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 6 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης