ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΙΩΑΝΝΗ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:27 am

xristoforos έγραψε:γιωργο μην πεις σε κανεναν ποτε τους αριθμους του λοττο που θα εισαι σιγουρος οτι θα βγουνε διοτι παει θα τον καταστρεψεις τον ανθρωπο αν τυχον και σε πιστεψει κ παιξει τους αριθμους που εχεις απο θεικη πληροφορια Laughing

κ κατι σοβαρο τωρα

ΒΑΣΙΛΗ ΒΛΕΠΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΩΝ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΩΝ ΣΥΝΟΔΩΝ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΙΣ 8 ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΥΠΑΡΞΗΣ Ο ΦΘΑΡΤΟΣ ΑΥΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ !!!!!
ΠΟΣΟ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ,Ε ΒΑΣΙΛΗ???
7 ΣΥΝΟΔΟΙ ΓΙΝΑΝΕ !!! 7μισι Κ ΟΙ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ !!!!
ΜΕΓΑΣ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ !!!!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:28 am

Γιώργος έγραψε:
Κορυφωμενες φαντασιοπληξιες δικες σου για το πως φανταζοσουν τον πρωτο χρονο της επταετιας, χωρις πατερικη και προφητικη τεκμηριωση, δεν μπορει να θεωρηθει ουτε κατα διάνοιαν σημειο συγκρισης με την πραγματικοτητα

Ναι,αλλά εδώ μιλάμε οτι ο άνθρωπος ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ τον υποτειθέμενο πρώτο χρόνο της παρουσίας του!Πέρασε και δεν ακούμπησε!


Μην προσπαθεις να κρυφτεις πισω απο αλλους. Δεν τον ειχες να σε υποστηριζει οταν εδινες ολο το 2011 ενα καρω ημερομηνιες με προφητικο στομφο χωρις να εχεις καν πνευματικο η σχετικη προοδο

Ναι,και τώρα που βρήκα πνευματικό,λέτε οτι αυτά που μου λέει για την αναλαμπή είναι πλάνες!Ο Νικόλαος Βλάχος εξαφανίστηκε απο το internet,εγώ είμαι ακόμα εδώ,αποδεχόμενος τις αποτυχίες μου....Αυτή είναι η διαφορά μας......Ότι αυτός δεν άντεξε την αποτυχία του.......

Οποτε επεσα μεσα στο οτι 'προφητικα' επεσημανα οτι θα βγεις ψευτοπροφητης..δεν νομιζεις? Ενω εσυ δεν εχεις κανει σωστη προβλεψη μεχρι τωρα, μονο αερολογικες επιθεσεις στον μοναχο κυριως..
Ποιοτητα ομως πνευματικη καμια ...

Σιγά τα ωα!Αφού κατ'εσένα έπεσα μέσα στο 2011,αφού είναι ο χρόνος έναρξης της επταετίας του Γουίλι!ΑΡΑ,ΕΠΕΣΑ ΜΕΣΑ!


Ο μεντορας που υπαινισεσαι ομως αυτη την στιγμη ειναι ενεργος στα οσα εχει πει , δεν εχει διαψευθει και το αναγνωριζουν ολοι που τον περιμενουν στην γωνια

ΛΑΘΟΣ!Εχει πέσει έξω ήδη 2 φορές,μια τον Ιούλιο του 2011 και μια τον Δεκέμβριο του 2011!Και θα πέσει έξω για μια ακόμη φορά σε 7 μήνες απο σήμερα!Μετά βέβαια θα πει ''μεσα 2013'' και μετά ''τέλος 2013'' αλλά και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι.......

Εσυ ομως προφητικα εισαι παρελθον, ενω αυτος εχει ακομα μελλον.
Δηλαδη ο μονος με απατεωνια αποδεδειγμενα εισαι μονο εσυ για την ωρα...

Ποιός σου είπε οτι είμαι προφητικά παρελθόν;;;Αχ και να ξερες......Κάτσε να περάσουν αυτοί οι μήνες,και να δεις μετά προφητείες που έχω κατα νου....!

Εκτος εαν μας δειξεις οτι εγγραφως ο μοναχος σε εξουσιοδοτησε για να βαζεις ημερομηνιες "εμφανισης" κτλ

Εξουσιοδότησε τον άμεσο συνεργάτη του,Νικόλαο Βλαχο όμως,να πει για τις 21 Δεκεμβρίου του 2011......Τί κέρδισε;;;7 μήνες ζωής παραπάνω......

Στην πραγματικοτητα εισαι ανήμπορος εδω και τοσους μηνες να αντικρουσεις τα κριτηρια αναγνωρισης με αξιοπιστο εγγραφο και τοσα στοιχεια για το προσωπο ποπυ δειχνουν περα πασης αμφιβολιας

Πάλι τα ίδια θα λέμε;;;Δεν βαρέθηκες;;;ΕΙΠΑΜΕ,Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΕΧΕΙ ΠΑΤΕΡΑ ΕΝΩ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ,Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΟ,ΕΝΩ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ,Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΤΟΜΗ,ΕΝΩ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ!
3 ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ


Καταρχας για να καταλαβεις ποιος ειναι ο εγωιστης και ο ξεροκεφαλος , ο μονος που ηταν 100% σιγουρος για ημερομηνιες εμφανισης και για εναν ανυπαρκτο αντι με γελοιο ονομα για τετοιον, ησουν εσυ και διαψευθηκες πανυγηρικα.

Α μπα;;;Διαψεύστηκε το Fox;;;Πέρασε το 2012-13 ώς χρονολογία εμφάνισης;;;ΟΧΙ!Τότε πως λες οτι έχω αποτύχει;;;

Αλλωστε το ονομα και οι ημερομηνιες ηταν και τα δυο ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΕΦΕΥΡΕΣΗ
.

Δεν θα γράφω πάλι τα ίδια,οι ημερομηνίες ήταν του μοναχού και μόνο του μοναχού...Εγώ όμως και ο μοναχός ήμασταν ένα,ένα στόμα,μια φωνή.....


Σε αντιθεση ο δικος "μου" υποψηφιος δεν ειναι δικη μου εφευρεση, δεν ειναι φανταστικος αλλα υπαρκτοτατος με τα ολα του για παγκοσμιος εξουσιαστης και στο οποιο λιθαρακι διασταυρωσης συμετειχα, δεν ημουν μονος. Ακομα και εσυ με την φαντασιοπληξια σου βοηθησες αθελα σου , να συγκεκριμενοποιηθουν τα χαρακτηριστικα του

Δεν ήταν δικό σου;;;Και τι θέλεις,να πιστέψουμε τις μπαρουφιές των ξένων;Αυτοί δεν λένε για τον Ομπάμα,τον Πατέλ,τον Ντείβιντ,και τόσους άλλους;;;Γι'αυτούς,όλοι Αντίχριστοι είναι....Απλώς να πουλάνε τα βιβλιαράκια τους και να βγάζουν τα λεφτουδάκια τους,αυτό μονο τους νοιάζει.....Εσύ τι όφελος είχες;

Δεν αλλαξε η προφητεια , ουτε τα 3,5 χρονια, που αρχισαν απο τον γαμο. Ουτε σε πλανη ειναι ο γεροντας. Ωριμασε απλα η αντιληπτικη ικανοτητα του, να κατανοει τα αντιχριστα χρονια μαζι με τα σημεια των καιρων. Τον ειδες εσυ να μειωνει τα χρονια? Αυτα ειναι δικα σου τερτιπια , επειδη αδυνατεις να δεις καθαρα..

Πώς δεν τα μείωσε,δεν τα έκανε 6 στο τελευταίο βίντεο που είδαμε μαζί;Γιατί όμως να τα κάνει 6,είχε πληροφορία για τον Απρίλιο του 2012;Πέρασε και τίποτα δεν έγινε.......


Ψευδοπροφητης εισαι μονο εσυ ευρεως για την ωρα...

Γιατί;;;Εμένα,δηλαδή,δεν μου δίνεις το -+1 στατιστικού λάθους,μόνο στον μοναχό το δίνεις;Εγώ τι είπα;Για το 2011...Ε,αμα συμβεί στο 2012,ένα χρόνο έπεσα έξω!Αρα,και μένα πρέπει να μου δώσεις απόκλιση......

Το θεμα ειναι εμεις εχουμε μελετες , στοιχεια κτλ...

Γιατί,αυτοί τι έχουν;;;Δεν έχουν μελέτες,δεν έχουν στοιχεία;;;Αστεία πράγματα......

Ουτε πρακατω απαντησες ομως, παρα μονο επιθεσεις στο προσωπο μου..
Σε ευχαριστω βεβαια για την επιεικια σου, αφου στρεφεσαι πολυ περισσοτερο στον μοναχο

Δεν έχω καμία διάθεση να επιτείθομαι στον οποιονδήποτε....Απλά,νιώθω σαν τον προδωμένο οπαδό....Όταν χάνει η όμάδα σου και δεν πάει καλά,τα βέλη στρέφονται αναγκαστικά στον προπονητή....Έτσι είναι...Ο προπονητής πρέπει να φύγει,και αυτός τρώει όλα τα βέλη.....Το παραδέχτηκε και ο ίδιος ο μοναχός....Αυτός βγήκε μπροστάρης στον αγώνα,σε αυτόν επιτείθονται οι οπαδοί όταν δεν πάει καλά η ομάδα......
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:28 am

xristoforos έγραψε:ΓΙΩΡΓΟ....ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΤΗΝ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ????
ΑΦΟΥ ΕΙΧΕ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΨΕΙ ΤΟ YOUTUBE....ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΑΦΟΤΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 2011...ΔΗΛΑΔΗ ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 2011
Κ ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΑΠΤΟ 2011 ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΤΗ ΔΡΑΣΗ ΤΟΥ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟ ΒΛΑΧΟ!

Κ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΤΕΛΗ ΤΟΥ 11 ΕΓΡΑΨΕ Κ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΜΠΟΛΙΚΕΣ!!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:29 am

vas019 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
Ναι,αλλά εδώ μιλάμε οτι ο άνθρωπος ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ τον υποτειθέμενο πρώτο χρόνο της παρουσίας του!Πέρασε και δεν ακούμπησε!
Να στο πω αλλιως να το καταλαβεις. Οι Πατερες δεν ειπαν οτι θα κανει κατι πριν τα 30 η τον πρωτο χρονο. Αυτος ομως εκανε και εχουμε εξηγησει ακριβως τι...Μεχρι και οι νεοι βλεπουν την προβολη του εργου του, χωρις να προσεχουν καν το ηγετικο περιεχομενο των δημοσιων ομιλιων του...Αυτος λοιπον εχει φιλανθρωπικο και σωτηριολογικο - ανθρωπιστικο εργο προβαλομενο, διασημοτητα και εχεγγυα της διασημης μητερας του και μερικους δημοσιους λογους διακρατικων ευχαριστιων σε ξενους στρατους...
Ξερεις καποιον αλλο να εχει κανει κατι καλυτερο? Εχεις κανεναν αλεπουδιαρη κατα νου? Και να εχεις , στα ΜΜΕ δεν ειναι, οποτε ΧΑΝΕΙΣ για την ωρα...

Ναι,και τώρα που βρήκα πνευματικό,λέτε οτι αυτά που μου λέει για την αναλαμπή είναι πλάνες!
Σου ειπαμε να βρεις τετοιον για να μιλας για εσχατολογια? Και γιατι πηγες σε αναλαμπιστη και νεο? ο γεροντας Νεκταριος δεν σου εκανε? Ερχεται Ηλιουπολη, οποτε ισως δεν θα χρειαζοταν να τρεχεις...
Αφου ειναι Πλανες, τι να κανουμε τωρα δηλαδη? Να πουμε οτι τα ρασα κανουν τον προφητη η τον 'πνευματικο΄ για εσχατολογια?

Ο Νικόλαος Βλάχος εξαφανίστηκε απο το internet,εγώ είμαι ακόμα εδώ,αποδεχόμενος τις αποτυχίες μου....Αυτή είναι η διαφορά μας......Ότι αυτός δεν άντεξε την αποτυχία του....
Ουτε εσυ την αντεχεις και παντα ψαχνεις καποιον να συγκριθεις η να κρυφτεις απο πισω...Στα υπερ σου που το ομολογεις, αλλα χρειαζεται και η ταπεινωση στην πραξη και την υπολοιπη εκφραση, οχι μονο ταπεινολογια της στιγμης και μετα ξεχνιωμαστε..

Σιγά τα ωα!Αφού κατ'εσένα έπεσα μέσα στο 2011,αφού είναι ο χρόνος έναρξης της επταετίας του Γουίλι!ΑΡΑ,ΕΠΕΣΑ ΜΕΣΑ!
Οχι, σιγα, ελεγα ξεκαθαρα οταν με πιεζες να αποκαλυψω τον "δικο" μου υποψηφιο, οτι ειναι νωρις καιοτι μεσα στο 11 και ισως και μεσα στο 12 να μην δουμε πολλα, αλλα απο το 13 θα διαφαινονται ολα καθαροτερα...
Επισης εαν ελεγες θα αποκαλυφθει (εστω εμφανιστει) σε μερικους μεσα στο 11 αντε αρχες του 12, θα ησουν και νωριτερος και καλυτερος απο τον μοναχο σε αυτο . Ομως συγκεκριμενοποιουσες τα παντα σε μια μονο μερα, που την μετακινουσες συνεχως..Κααι ηξερες οτι θα πλανεχει για την ταυτοτητα τους περισσοτερους , οπως πλανευει και σενα ακομα, παρολο που ξερεις οτι ξερεις..Τωρα ειναι αυθαδεια να λες επεσα μεσα...Πες τουλαχιστον επεσα κοντα...

ΛΑΘΟΣ!Εχει πέσει έξω ήδη 2 φορές,μια τον Ιούλιο του 2011 και μια τον Δεκέμβριο του 2011!
Εχεις γραπτες αποδειξεις η βιντεο η ηχογραφηση ομιλιας περι αυτου?
Ισχυρισμοι μου ειπε στο τηλεφωνο κτλ, δεν γινονται δεκτοι ως αποδειξη δυστυχως..Για την εξουσιοδοτηση στον Βλαχο, δεν παραδεχεται οτι εχει δωθει...οποτε..

Και θα πέσει έξω για μια ακόμη φορά σε 7 μήνες απο σήμερα!
Σου ειπα , δεν "το εχεις" οποτε μην μιλας για το μελλον..

Μετά βέβαια θα πει ''μεσα 2013'' και μετά ''τέλος 2013'' αλλά και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι.......
Σου ειπα, η επισημη εκδοχη του ειναι μια διετια που δεν εχει περασει ακομη ουτε το 1/4...και υπαρχουν πολλες προοπτικες στον οριζοντα...
Οποτε και το 13 οποτε και να πει , του ανηκει ολοκληρο δικαιωματικα απο το 2006, οτι και να λες...

Ποιός σου είπε οτι είμαι προφητικά παρελθόν;;;Αχ και να ξερες......Κάτσε να περάσουν αυτοί οι μήνες,και να δεις μετά προφητείες που έχω κατα νου....!

Οι προφητειες δινονται και με την συμμετοχη της καρδιας, με τον νου και μονο και δη μη κεκαθαρμενο , δημιουργουνται πλανες ασσυληπτες ακομα και σε γεροντες, πολλω δε μαλλον και σε εχοντες προιστορια..
Τα γεγονοτα το ειπαν για το παρελθον σου, διαψευθηκες τοσες φορες και το γνωριζουν ολοι, πιστοι και απιστοι. Εγινες αιτια να μας θεωρουν ολους το ενα και το αυτο με σενα , εξαιτιας σου..Τι να ξερα, οτι σε ειδοποιησε Αγγελος Κυριου οτι θα γινεις φωτισμενος ερμηνευτης απο του χρονου?

Εξουσιοδότησε τον άμεσο συνεργάτη του,Νικόλαο Βλαχο όμως,να πει για τις 21 Δεκεμβρίου του 2011......Τί κέρδισε;;;7 μήνες ζωής παραπάνω....
..
Πως τον εξουσιοδοτησε? Εχεις κατι ποιο συγκεκριμενο? Πως δεκτηκε να αναιρεθει η διετια που ο ιδιος οριζε απο το 2006? Αναιρεσε το πρωτο βιβλιο του δηλαδη? Το 2013 στην τελικη ειναι το ετος κλειδι...
Ασε που ο αντι γενηθηκε το 82 και μισο...Οποτε, το 13 ειναι στο εξωφυλο..

Πάλι τα ίδια θα λέμε;;;Δεν βαρέθηκες;;;
Εσυ δεν εχεις καταλαβει και δεν εχεις βαρεθει...
Αυτο που δεν καταλαβαινεις ειναι οτι δεν λες τιποτα με δυο γραμμες σε ενα εγγραφο τοσο σελιδων..ΟΛΕΣ οι αποτυχημενες προσπαθειες σου να αναιρεσεις , ειναι αλλωστε απαντημενες στα σχετικα νηματα..
Ολοι οι σοβαροι που ξερουν περι αντιχριστου, αποδεχονται το εγγραφο...
Δεν ειδα ουτε εναν αγιο , αλλα ουτε αλλον να ερμηνευει και να λεει αυτα που λες εσυ παρακατω..
ΕΙΠΑΜΕ,Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΕΧΕΙ ΠΑΤΕΡΑ ΕΝΩ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ,Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΟ,ΕΝΩ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ,
Κανεις δεν λεει τις διαστροφες που λες εσυ, ουτε ενα αγιος η μη ερμηνευτης. Ετσι για να καταλαβεις το μεγεθος των παρερμηνειων σου..
Ολα εξηγουνται στο εγγραφο κατα πατερικη συναφεια, και κανει γελοιες φαντασιοπληξιες τα λεγομενα σου εδω..

Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΤΟΜΗ,ΕΝΩ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ!
Εδω γελαμε πιο πολυ, διοτι υπαρχει ειδικο νημα και απετυχαν αλλοι πριν απο εσενα..

3 ΣΗΜΕΙΑ ΠΟΥ ΒΕΒΑΙΩΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ
Το μονο που βεβαιωνουν ειναι την επιμονη σου στην πλανη, απο την στιγμη που εχουν απαντηθει περαν του δεοντως...
Παραδοξως κανεις "μεγαλος" δεν μιλησε ποτε για αυτα που λες τα 3, αλλα αφου τα εθιξε το σεναριογραφικο μυαλο σου, τα απαντησαμε..

Α μπα;;;Διαψεύστηκε το Fox;;;Πέρασε το 2012-13 ώς χρονολογία εμφάνισης;;;ΟΧΙ!Τότε πως λες οτι έχω αποτύχει;;;
Διοτι τα πατερικα κριτηρια που θελουν πολυ διασημη μητερα του αντι δειχνουν πουθενα καποια κυρια φοξ με ισχυρισμους παρθενιας πιστευτης απο μεγαλο πληθος λαου..Αλλα και αυτο εαν παραβλεψουμε, αλλα πατερικα κριτηρια και η ευρυτερη ορθολογιστικη συναφεια , μας λεει οτι δεν μπορει ενας πουθενας ουρανοκατεβατος χωρις βιογραφικο, να γινει δεκτος σύντομα ως παγκοσμιος ηγετης...Δεν προλαβαινει πλεον να καλυψει το 0.0000000001% που απεμεινε απο τον αλλο...Αυτο που το πας..
Τοσες διασταυρωσεις πια τοσων χαρακτηριστικων, που κανουν αυτο το 99.9999999...% ΠΟΛΥ ΤΑΠΕΙΝΟ...Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΚΡΥΒΕΤΑΙ....

Δεν θα γράφω πάλι τα ίδια,οι ημερομηνίες ήταν του μοναχού και μόνο του μοναχού...Εγώ όμως και ο μοναχός ήμασταν ένα,ένα στόμα,μια φωνή.....
Εχεις καποια αποδειξη για αυτο το ημερομηνιες του μοναχου? Δεν τον ειδα να γραφει κατι σχετικο...Ακομα και αυτο το μια φωνη απεχει απο την εισαγωγη τπ στο βιβλιο φοξ, οπου ΞΕΚΑΘΑΡΑ σου διαψευδει αυτο το μια φωνη...

Δεν ήταν δικό σου;;;Και τι θέλεις,να πιστέψουμε τις μπαρουφιές των ξένων;Αυτοί δεν λένε για τον Ομπάμα...
Ανοητα τα κριτηρια σου και οι χαρακτηρισμοι σου ακομη μια φορα και περιορισμενου νοητικου βεληνεκους...
Εχεις ριξει μια ματια στο ορθοδοξο εορτολογιο αλλων χωρων? Πολυ ασχημο να βαζουμε τους παντες σε ενα καλαθι..Μπαρουφιες λενε οχι μονο μερικοι ξενοι, αλλα δυστυχως και πολλοι νεοορθοδοξοι καθε βαθμιδας και θα το δεις..

Πώς δεν τα μείωσε,δεν τα έκανε 6 στο τελευταίο βίντεο που είδαμε μαζί;Γιατί όμως να τα κάνει 6,είχε πληροφορία για τον Απρίλιο του 2012;Πέρασε και τίποτα δεν έγινε....
...
Σου ξαναλεω, εισαι απολυτος με τις ημερες η εστω με τους μηνες, ενω στους υπολογισμους εχουμε περιπτωσεις μερις απο το ετος...
Δηλαδη εαν τον αυγουστο φετος γινει κατι, παλι τα κυριως ετη ειναι 6.
Αλλωστε χοντρικα, 36 η ζωη του μειον 30 η εναρξη μας κανουν 6...
Δεν ειναι λαθος...Μην εισαι απολυτος..

Γιατί;;;Εμένα,δηλαδή,δεν μου δίνεις το -+1 στατιστικού λάθους,μόνο στον μοναχό το δίνεις;Εγώ τι είπα;Για το 2011...Ε,αμα συμβεί στο 2012,ένα χρόνο έπεσα έξω!Αρα,και μένα πρέπει να μου δώσεις απόκλιση....
..
Θα το ειχες εαν δεν αυτοπεριοριζες το γεγονος εμφανισης σε μια ημερα..
Οποτε θα μπορουσες να παρεις το +-3 απο την ημερομηνια που ελεγες.
Εσυ διαλεξες να εχεις για μοναδες μετρησης τις ημερες.
Αυτο δεν σημαινει ομως οτι και ο μοναχος εχει το +-3 στο 18 η στο 12-13..

Γιατί,αυτοί τι έχουν;;;Δεν έχουν μελέτες,δεν έχουν στοιχεία;;;Αστεία πράγματα......
Ερμηνευτικες ασυναρτησιες εχουν και μην κανεις οτι δεν βλεπεις τις αναιρεσεις που εχουμε βαλει εδω και που θα συνεχιστουν σε αλλα πρωτα ο Θεος..Αστεια πραγματα να ονομαζεις μελετες τις αναπαραγωγες των βυζαντινων θρυλων και τους χρησμους του παντρεμενου 4 φορες αυτοκρατωρα , που εξεδιωξε μητροπολιτη για να ικανοποιησει το ενστικτο του..

Δεν έχω καμία διάθεση να επιτείθομαι στον οποιονδήποτε....Απλά,νιώθω σαν τον προδωμένο οπαδό....Όταν χάνει η όμάδα σου και δεν πάει καλά,τα βέλη στρέφονται αναγκαστικά στον προπονητή....Έτσι είναι...Ο προπονητής πρέπει να φύγει,και αυτός τρώει όλα τα βέλη.....Το παραδέχτηκε και ο ίδιος ο μοναχός....Αυτός βγήκε μπροστάρης στον αγώνα,σε αυτόν επιτείθονται οι οπαδοί όταν δεν πάει καλά η ομάδα......
Η ομαδα παει μια χαρα και θα πηγαινει καλυτερα. Εσυ παρακουσες συνεχεια και εισηγαγες καινοτομιες, παρακουωντας..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:29 am

xristoforos έγραψε:ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΒΡΗΚΕ Ο ΠΑΤΗΡ ΜΑΞΙΜΟΣ

1982 ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ......ΔΗΛΑΔΗ ΠΑΡΑ 6 ΜΗΝΕΣ Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 1983 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ


ΣΩΣΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΞΩΦΥΛΛΟ 1983-2013

ΔΙΟΤΙ.......ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 2013 Ο ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ 30 ΚΑΙ.......ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΣΟΥΜΕ 21/06/2013 Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ 31 !!!
ΠΧ..ΣΤΙΣ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ ΤΟΥ 2013..Ο ΟΥΙΛΛΙΑΜ ΕΙΝΑΙ 30 ΕΤΩΝ 11 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 29 ΗΜΕΡΩΝ
ΑΛΛΑ Κ ΠΑΛΙ.....2018-ΕΤΟΣ ΓΑΜΟΥ ΤΟΥ=7 ΕΤΙΑ !!!!

ΟΠΩΣ Κ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΑΣ ... ΤΡΙΗΜΕΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΔΕ ΛΕΜΕ ?????
ΟΜΩΣ....ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ 72 ΩΡΕΣ...ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ 33 ΩΡΕΣ ΣΤΟΝ ΑΔΗ !!!
33 ΩΡΕΣ ΟΜΩΣ ΑΝ ΠΑΜΕ ΜΕ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΥΤΕ 1,5 ΜΕΡΑ

ΑΡΑ ΟΣΟ ΚΟΥΤΑ ΡΩΤΑΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ..ΠΟΥ ΠΗΓΕ Ο 1ΜΙΣΙ ΧΡΟΝΟΣ...ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΚΟΥΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ...Κ ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΜΙΑΜΙΣΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΜΑΣ


ΜΙΛΑΜΕ...Η ΑΠΟΘΕΩΣΗ ΤΗΣ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΗΣ !!!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:29 am

Γιώργος έγραψε:
Να στο πω αλλιως να το καταλαβεις. Οι Πατερες δεν ειπαν οτι θα κανει κατι πριν τα 30 η τον πρωτο χρονο

Μα αυτό ακριβώς λέω,οτι δεν θα υπάρξει πρώτος χρόνος!!!Απο αρχές 2013 μέχρι τον Ιούνιο του 2014 που γίνονται οι Ευρωεκλογές και πρέπει εκεί να ψηφιστεί,είναι 1,5 χρόνος ΑΚΡΙΒΩΣ!Αρα,το έργο του θα είναι συμπαγές και εκτυφλωτικό,διότι έχοντας μόνο 1,5 χρόνο στην διαθεσή του για να γίνει γνωστός παγκοσμίως και να πείσει τον απλό πολίτη ότι είναι κάτι το εξαιρετικό και μοναδικό,δεν μπορεί παρά να υπερεκτεθεί στα φώτα της δημοσιότητας!Και δεν μιλάω στα lifestyle media,αλλά στην κεντρική πολιτική ευρωπαική σκηνή!

Ξερεις καποιον αλλο να εχει κανει κατι καλυτερο?

Ξέρω!Τον Fοx που δεν έχει εμφανιστεί ακόμα.......

Σου ειπαμε να βρεις τετοιον για να μιλας για εσχατολογια? Και γιατι πηγες σε αναλαμπιστη και νεο? ο γεροντας Νεκταριος δεν σου εκανε?

Με πίεσε πολύ ο Κώστας.....Με τον γέροντα Νεκτάριο Μουλατσιώτη θα ήθελα να συναντηθώ,αλλά δεν έχει τύχει να παρεβρεθώ σε κάποια απο τις ομιλίες του,εδώ,στην Ηλιούπολη.......


Ουτε εσυ την αντεχεις και παντα ψαχνεις καποιον να συγκριθεις η να κρυφτεις απο πισω

Κοίτα να δεις:Εγώ αυτό που δεν θα αντέξω είναι να μην έχω βρει σωστά το όνομα,οι ημερομηνίες,επειδή δεν είναι δικές μου,δεν με πειράζουν....Όλες έχουν έναν αξονα 2 χρόνων (Φλεβάρης 2011-Φλεβάρης 2013),δηλαδή και να ερχόταν νωρίτερα ο Αντίχριστος,no problem,και να έρθει λίγο αργότερα,πάλι no problem.....Αρκεί να θέσουμε ένα ανώτατο όριο αποδοχής αυτής της θεωρείας........

Ισχυρισμοι μου ειπε στο τηλεφωνο κτλ, δεν γινονται δεκτοι ως αποδειξη δυστυχως

Τι;;;Αμφιβάλλεις και γι'αυτό;;;Για ποιο λόγο να πω ψέμματα;Έστω όμως οτι έκανε λάθος....Βλέπεις,είμαστε επιεικής μαζί του και δεχόμαστε τον 1,5 χρόνο για πρώτη περίοδο....ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΟΥΣΤΑΤΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΔΙΑΡΚΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΠΡΩΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ!Αρα,του τον δίνουμε.......

Σου ειπα, η επισημη εκδοχη του ειναι μια διετια που δεν εχει περασει ακομη ουτε το 1/4...και υπαρχουν πολλες προοπτικες στον οριζοντα...
Οποτε και το 13 οποτε και να πει , του ανηκει ολοκληρο δικαιωματικα απο το 2006, οτι και να λες...

Έχει δεσμευτεί τηλεοπτικά και γραπτά για ανώτερο όριο αρχές 2013....Όσο και να θέλετε να του δώσετε ΟΛΟΚΛΗΡΟ το 2013,δεν θα το δεχτεί.....Πάρτον τηλέφωνο και ρώτα τον...Το ίδιο θα σου πει.........

Πως τον εξουσιοδοτησε? Εχεις κατι ποιο συγκεκριμενο?

Είμασταν μαζί στο γραφείο του,οι 3 μας,και ξέρω τα πράγματα απο μέσα......Στο ξαναλέω,ο μοναχός δεν είναι σίγουρος για τις ημερομηνίες που δίνει.....Στοχάζεται πλέον αφού δεν του βγήκαν οι πρώτες εκτιμήσεις......

Σου ξαναλεω, εισαι απολυτος με τις ημερες η εστω με τους μηνες, ενω στους υπολογισμους εχουμε περιπτωσεις μερις απο το ετος...
Δηλαδη εαν τον αυγουστο φετος γινει κατι, παλι τα κυριως ετη ειναι 6

Κοιτα,ήδη απομένουν 5 χρόνια και 11 μήνες,οπότε 6 δεν είναι με τίποτα......5 και κάτι δεν κάνουν 6,κάνουν 5.......Οπως και να έχει το 2018 πάει περίπατο....Καθότι δεν μπορούμε να αρνηθούμε οτι 25 Μαρτίου θα γίνει η Δευτέρα Παρουσία,άρα και το 25/3/18 πέταξε.....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:30 am

vas019 έγραψε:Γιωργο, σε αφηνω στην κριση των αναγνωστων, το μονο που πεταει κατα καιρους ειναι η λογικη σου και οχι το 18, παραιτουμαι με τα ιδια και τα ιδια.
Αν εχεις κατι καινουργιο , να το δουμε..

Σε μερικα πραγματα σαφως και στοχαζομαστε ολοι και κανουμε εικασιες, δεν ειναι κακο...Δεν δοθηκαν ολα τα κομματια του παζλ σαν ετοιμη τροφη σε ενα προσωπο ετσι και αλλιως και υπαρχει Θεικη σκοπιμοτητα και εδω... Ειναι σιγουρα καλυτερο ομως απο το να προσπαθεις να εξηγησεις τους χρησμους του Λεοντα σοφου και να τις αναγεις ..σε προφητειες..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:31 am

vas019 έγραψε:Γιωργο, σε αφηνω στην κριση των αναγνωστων, το μονο που πεταει κατα καιρους ειναι η λογικη σου και οχι το 18, παραιτουμαι με τα ιδια και τα ιδια.
Αν εχεις κατι καινουργιο , να το δουμε..

Σε μερικα πραγματα σαφως και στοχαζομαστε ολοι και κανουμε εικασιες, δεν ειναι κακο...Δεν δοθηκαν ολα τα κομματια του παζλ σαν ετοιμη τροφη σε ενα προσωπο ετσι και αλλιως και υπαρχει Θεικη σκοπιμοτητα και εδω... Ειναι σιγουρα καλυτερο ομως απο το να προσπαθεις να εξηγησεις τους χρησμους του Λεοντα σοφου και να τις αναγεις ..σε προφητειες..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:31 am

jm_ac_2018 έγραψε:
Γιωργος έγραψε:
Οπως και να έχει το 2018 πάει περίπατο....Καθότι δεν μπορούμε να αρνηθούμε οτι 25 Μαρτίου θα γίνει η Δευτέρα Παρουσία,άρα και το 25/3/18 πέταξε.....

φιλε Γιώργο,
Ακόμη δεν μου έχεις απαντήσει πως καταρρίπτεται η "Ευαγγελική εξίσωση" 1948+70=2018 ωστε να μας πείσεις οτι ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ το 2018 η Β΄Παρουσία του Κυρίου μας..
η Δευτέρα Παρουσία θα γίνει στις 25/3/2018 του Πάτριου Ημερολογίου αρα 8/4/2018 του Νεου Ημερολογίου...
Τελος επαναλαμβάνω οτι το 2012-2013 που έχει δώσει ο π.Μάξιμος ακόμη είναι σε ισχυ και με τα γεγονότα που συμβαινουν γυρω μας γίνεται ακόμη ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟ
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:31 am

Γιώργος έγραψε:
jm_ac_2018 έγραψε:
Γιωργος έγραψε:
Οπως και να έχει το 2018 πάει περίπατο....Καθότι δεν μπορούμε να αρνηθούμε οτι 25 Μαρτίου θα γίνει η Δευτέρα Παρουσία,άρα και το 25/3/18 πέταξε.....

φιλε Γιώργο,
Ακόμη δεν μου έχεις απαντήσει πως καταρρίπτεται η "Ευαγγελική εξίσωση" 1948+70=2018 ωστε να μας πείσεις οτι ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ το 2018 η Β΄Παρουσία του Κυρίου μας..
η Δευτέρα Παρουσία θα γίνει στις 25/3/2018 του Πάτριου Ημερολογίου αρα 8/4/2018 του Νεου Ημερολογίου...
Τελος επαναλαμβάνω οτι το 2012-2013 που έχει δώσει ο π.Μάξιμος ακόμη είναι σε ισχυ και με τα γεγονότα που συμβαινουν γυρω μας γίνεται ακόμη ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟ

Γιάννη,
δεν είναι η εξίσωση 1948+70=2018,αλλά 1948+120=2068!Η μια γενιά υπολογίζεται σε 120 χρόνια,όχι 70!Τόσα χρόνια έζησε ο Μωήσής,τόσα χρόνια έθεσε ο Θεός για τους ανθρώπους απο την Γένεση ακόμα!Αρα,το ανώτατο όριο για να συμβεί η Δευτέρα Παρουσία είναι το 2068 ή το 2087!(Αμα πάρουμε ώς σημείο έναρξης την επανακατάληψη της Ιερουσαλήμ το 1967....).Μέσα σε αυτά τα χρόνια,χωράει ΚΑΛΛΙΣΤΑ Η ΑΝΑΛΑΜΠΗ!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:32 am

jm_ac_2018 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
jm_ac_2018 έγραψε:
Γιωργος έγραψε:
Οπως και να έχει το 2018 πάει περίπατο....Καθότι δεν μπορούμε να αρνηθούμε οτι 25 Μαρτίου θα γίνει η Δευτέρα Παρουσία,άρα και το 25/3/18 πέταξε.....

φιλε Γιώργο,
Ακόμη δεν μου έχεις απαντήσει πως καταρρίπτεται η "Ευαγγελική εξίσωση" 1948+70=2018 ωστε να μας πείσεις οτι ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ το 2018 η Β΄Παρουσία του Κυρίου μας..
η Δευτέρα Παρουσία θα γίνει στις 25/3/2018 του Πάτριου Ημερολογίου αρα 8/4/2018 του Νεου Ημερολογίου...
Τελος επαναλαμβάνω οτι το 2012-2013 που έχει δώσει ο π.Μάξιμος ακόμη είναι σε ισχυ και με τα γεγονότα που συμβαινουν γυρω μας γίνεται ακόμη ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟ

Γιάννη,
δεν είναι η εξίσωση 1948+70=2018,αλλά 1948+120=2068!Η μια γενιά υπολογίζεται σε 120 χρόνια,όχι 70!Τόσα χρόνια έζησε ο Μωήσής,τόσα χρόνια έθεσε ο Θεός για τους ανθρώπους απο την Γένεση ακόμα!Αρα,το ανώτατο όριο για να συμβεί η Δευτέρα Παρουσία είναι το 2068 ή το 2087!(Αμα πάρουμε ώς σημείο έναρξης την επανακατάληψη της Ιερουσαλήμ το 1967....).Μέσα σε αυτά τα χρόνια,χωράει ΚΑΛΛΙΣΤΑ Η ΑΝΑΛΑΜΠΗ!

ωραια...για εξήγησε μας τωρα για ποιον λόγο ο ΚΥΡΙΟΣ μας προλέγει την καταστροφη του ΝΑΟΥ ΣΟΛΟΜΩΝΤΟΣ η οποία συνέβη ακριβως 70 ετη μετα την ΓΕΝΝΗΣΗ του (στο ιδιο παντα κεφάλαιο) αλλα και για ποιον λόγο απο το Ευαγγελιο προκύπτει οτι η γενεα ειναι ιση με 70 ετη και οχι με 120 ετη??
Επίσης στην εποχή μας ο μεσος ορος ζωης δεν ειναι γυρω στα 70 ετη??Παντως 120 ετη δεν είναι με τίποτα..

Απάντησε μας σε αυτα και συνεχίζουμε...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:32 am

vas019 έγραψε:Εχει απορριφθει το διαστημα αυτο με τις αλλες βασιλειες του σαλου στο σχετικο νημα. Επισης το 67 το εχει απορριψει ο π.Μαξιμος ...ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΑ ...Η οοδε το καταπιε, εσυ οχι..
Επισης η εξισωση που σου λεειο Ιωαννης, μας δινει τα 70 ετη, αφου τοτε επεσε η Ιερουσαλημ, οχι στα 120 ετη...
Επισης γιατι πιανεις τα ακρα, οπου στα 120 θα υπαρχουν ελαχιστοτατοι ανθρωποι υπερηλικες ενω στα 70 αλλαζει το πραγμα..
ΕΠΙΣΗς Ο ΜΕΣΟς ΟΡΟς γενεων ειναι 70...
Αμεσως να πουμε για τα ακρα και να στρουθοκαμιλησουμε για ολα τα αλλα τα πιο φυσιολογικα Γεωργιε?
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:32 am

Γιώργος έγραψε:
vas019 έγραψε:Εχει απορριφθει το διαστημα αυτο με τις αλλες βασιλειες του σαλου στο σχετικο νημα. Επισης το 67 το εχει απορριψει ο π.Μαξιμος ...ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΑ ...Η οοδε το καταπιε, εσυ οχι..
Επισης η εξισωση που σου λεειο Ιωαννης, μας δινει τα 70 ετη, αφου τοτε επεσε η Ιερουσαλημ, οχι στα 120 ετη...
Επισης γιατι πιανεις τα ακρα, οπου στα 120 θα υπαρχουν ελαχιστοτατοι ανθρωποι υπερηλικες ενω στα 70 αλλαζει το πραγμα..
ΕΠΙΣΗς Ο ΜΕΣΟς ΟΡΟς γενεων ειναι 70...
Αμεσως να πουμε για τα ακρα και να στρουθοκαμιλησουμε για ολα τα αλλα τα πιο φυσιολογικα Γεωργιε?

Βασίλη,αν δεν πάρεις τα άκρα,δεν βγαίνουν τα χρόνια:
2013:Έναρξη Αναλαμπής
+32 χρόνια βασιλεία Ιωάννη=2045
+16,5 άλλων βασιλέων=2061
+7 Αντιχρίστου=2068 τέλος κόσμου

Επέιδή όμως το 2068 έρχεται πολύ ''στριμωγμένα'',τότε αποδεχόμαστε 19 χρόνια περισσότερα και παμε στο 2087!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:33 am

vas019 έγραψε:Ξαναλες τα ιδια , ενω σου εχουμε απαντησει πολλακις..36 ΟΧΙ 7 ΤΟΥ ΑΝΤΙ...
Τα διαβαζεις τα νηματα στις προφητιες ειδικα?

http://apocalypsis.forumup.gr/viewtopic.php?t=166&mforum=apocalypsis
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:33 am

jm_ac_2018 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
vas019 έγραψε:Εχει απορριφθει το διαστημα αυτο με τις αλλες βασιλειες του σαλου στο σχετικο νημα. Επισης το 67 το εχει απορριψει ο π.Μαξιμος ...ΕΜΠΕΡΙΣΤΑΤΩΜΕΝΑ ...Η οοδε το καταπιε, εσυ οχι..
Επισης η εξισωση που σου λεειο Ιωαννης, μας δινει τα 70 ετη, αφου τοτε επεσε η Ιερουσαλημ, οχι στα 120 ετη...
Επισης γιατι πιανεις τα ακρα, οπου στα 120 θα υπαρχουν ελαχιστοτατοι ανθρωποι υπερηλικες ενω στα 70 αλλαζει το πραγμα..
ΕΠΙΣΗς Ο ΜΕΣΟς ΟΡΟς γενεων ειναι 70...
Αμεσως να πουμε για τα ακρα και να στρουθοκαμιλησουμε για ολα τα αλλα τα πιο φυσιολογικα Γεωργιε?

Βασίλη,αν δεν πάρεις τα άκρα,δεν βγαίνουν τα χρόνια:
2013:Έναρξη Αναλαμπής
+32 χρόνια βασιλεία Ιωάννη=2045
+16,5 άλλων βασιλέων=2061
+7 Αντιχρίστου=2068 τέλος κόσμου

Επέιδή όμως το 2068 έρχεται πολύ ''στριμωγμένα'',τότε αποδεχόμαστε 19 χρόνια περισσότερα και παμε στο 2087!

ελεγε ο ΚΥΡΙΟΣ μας..

Βλέπετε μή τις ὑμᾶς πλανήσῃ.
πολλοὶ γὰρ ἐλεύσονται ἐπὶ τῷ ὀνόματί μου λέγοντες, ἐγώ εἰμι ὁ Χριστός, καὶ πολλοὺς πλανήσουσι.

Τωρα αν εσυ θεωρεις οτι αυτα που ανέφερες δεν ειναι ΠΛΑΝΗ συνεχίζω με προσευχή στον Κυριο μας ωστε να ΦΩΤΙΣΤΟΥΜΕ και να ΕΝΝΟΗΣΟΥΜΕ...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:33 am

Γιώργος έγραψε:Βρε παιδιά,όλοι μου λέτε να κάνω υπομονή,ε,καντε υπομονή μέχρι τον Ιούλιο του 2013 που θα ξεκινήσει ο Γ΄Π΄Π και βλέπουμε μετά.....Αντίχριστος θα εμφανιστεί ή βασιλιάς Ιωάννης;;;
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:34 am

jm_ac_2018 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Βρε παιδιά,όλοι μου λέτε να κάνω υπομονή,ε,καντε υπομονή μέχρι τον Ιούλιο του 2013 που θα ξεκινήσει ο Γ΄Π΄Π και βλέπουμε μετά.....Αντίχριστος θα εμφανιστεί ή βασιλιάς Ιωάννης;;;

Διαβασε και τα υπόλοιπα νήματα οπου υπάρχει μεγάλος ογκος πληροφορίας και αν μετα απο ολη αυτη τη μελέτη εξακολουθείς να έχεις το ιδιο ερώτημα θα σου απαντήσουμε εδω..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:34 am

Γιώργος έγραψε:
Διαβασε και τα υπόλοιπα νήματα οπου υπάρχει μεγάλος ογκος πληροφορίας και αν μετα απο ολη αυτη τη μελέτη εξακολουθείς να έχεις το ιδιο ερώτημα θα σου απαντήσουμε εδω

Τι να διαβάσω,είναι χαώδεις το σαίτ,για δώσε λινκ.....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:35 am

laste έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
jm_ac_2018 έγραψε:
Γιωργος έγραψε:
Οπως και να έχει το 2018 πάει περίπατο....Καθότι δεν μπορούμε να αρνηθούμε οτι 25 Μαρτίου θα γίνει η Δευτέρα Παρουσία,άρα και το 25/3/18 πέταξε.....

φιλε Γιώργο,
Ακόμη δεν μου έχεις απαντήσει πως καταρρίπτεται η "Ευαγγελική εξίσωση" 1948+70=2018 ωστε να μας πείσεις οτι ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ το 2018 η Β΄Παρουσία του Κυρίου μας..
η Δευτέρα Παρουσία θα γίνει στις 25/3/2018 του Πάτριου Ημερολογίου αρα 8/4/2018 του Νεου Ημερολογίου...
Τελος επαναλαμβάνω οτι το 2012-2013 που έχει δώσει ο π.Μάξιμος ακόμη είναι σε ισχυ και με τα γεγονότα που συμβαινουν γυρω μας γίνεται ακόμη ΙΣΧΥΡΟΤΕΡΟ

Γιάννη,
δεν είναι η εξίσωση 1948+70=2018,αλλά 1948+120=2068!Η μια γενιά υπολογίζεται σε 120 χρόνια,όχι 70!Τόσα χρόνια έζησε ο Μωήσής,τόσα χρόνια έθεσε ο Θεός για τους ανθρώπους απο την Γένεση ακόμα!Αρα,το ανώτατο όριο για να συμβεί η Δευτέρα Παρουσία είναι το 2068 ή το 2087!(Αμα πάρουμε ώς σημείο έναρξης την επανακατάληψη της Ιερουσαλήμ το 1967....).Μέσα σε αυτά τα χρόνια,χωράει ΚΑΛΛΙΣΤΑ Η ΑΝΑΛΑΜΠΗ!


oK Τότε ρε φίλε φύγε από εδώ μέσα και γίνε μέλος σε site της αναλάμπής.Δημοκρατία έχουμε ο καθένας πιστεύει ότι θέλει.Αλλά εσύ είσαι μια έτσι μια γκιουβέτσι.
Ραντεβού 9/4/2018 για να δούμε ποιος έχει δίκιο.
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:35 am

Γιώργος έγραψε:Laste,
Το σάιτ δεν είναι μόνο για όσους πιστεύουν το 2018,είναι για όλο τον κόσμο!
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:37 am

jm_ac_2018 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:
Διαβασε και τα υπόλοιπα νήματα οπου υπάρχει μεγάλος ογκος πληροφορίας και αν μετα απο ολη αυτη τη μελέτη εξακολουθείς να έχεις το ιδιο ερώτημα θα σου απαντήσουμε εδω

Τι να διαβάσω,είναι χαώδεις το σαίτ,για δώσε λινκ.....

καθε νημα ειναι και ενα κομμάτι του παζλ ή απαντάει σε ερωτήματα και δίνει πληροφορίες για αυτα..
οπότε καλό ειναι να αφιερώσεις αρκετές ωρες και να διαβάσεις με προσοχή τα οσα έχουν γραφτει εκει για να ΕΝΝΟΗΣΕΙΣ τι συμβαίνει γυρω μας, ποιοι είναι αυτοί που προσπαθουν να ΠΛΑΝΗΣΟΥΝ και τελος τις αποδειξεις που υπάρχουν οτι η Β΄Παρουσια θα γινει το 2018...
Κανε αυτο το βημα και συνεχίζουμε..
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:38 am

jm_ac_2018 έγραψε:πολυ καλο το βιβλιο "ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ"...
ιδιαιτερα με εντυπωσίασε η χρονικη κάλυψη των γεγονότων απο το 1850 εως και σήμερα με αναφορές στα ΣΗΜΕΙΑ των ΚΑΙΡΩΝ αλλα και στην Γραφη..
Χρησιμος οδηγός με πολλά στοιχεία που θα μας βοηθήσει ΣΙΓΟΥΡΑ στον δυσκολο δρόμο που έχουμε μπροστα μας λειτουργώντας ως ΠΥΞΙΔΑ....
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:38 am

jm_ac_2018 έγραψε:Στο βιβλίο υπάρχουν 3 σημεία τα οποία ΔΕΙΧΝΟΥΝ οτι ειναι ο Ουίλλιαμ o αναμενόμενος ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΣ..

1. Το "W" στον θρόνο που υπάρχει στο εξώφυλλο
2. Τα 2 λιοντάρια παλι στον θρόνο του εξωφυλλου που ειναι ακριβως τα ιδια (αλλα και στην ιδια σταση..) με αυτο που υπάρχει στο βασιλικό έμβλημα της πολεμικής ενδυμασίας (coat of arms) του πρίγκηπα της Ουαλιας..
3. στην σελ.142 αναφέρεται στο προσωπο του πρίγκηπα Ουιλλιαμ..."σοβαρά στοιχεία που υποδεικνύουν εναν υποψηφιο Αντίχριστο αναγνωρίζονται στο πρόσωπο του πρίγκηπα και διαδόχου του βασιλικού θρόνου της Αγγλιας Ουίλλιαμ, που φέρεται ως γόνος της ιδιας εβραικής οικογένειας των Ροθτσιλντ,απο την μητέρα του πριγκήπισσα Νταιάννα..."
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:38 am

Γιώργος έγραψε:Γιάννη,είσαι σίγουρος οτι μέσα στο βιβλίο αυτό,γράφει για τον Ουίλλιαμ;
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ - Σελίδα 9 Empty Απ: ΒΙΒΛΙΟ: ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ

Δημοσίευση από raimon Δευ Απρ 15, 2013 10:39 am

jm_ac_2018 έγραψε:
Γιώργος έγραψε:Γιάννη,είσαι σίγουρος οτι μέσα στο βιβλίο αυτό,γράφει για τον Ουίλλιαμ;

το εχω διαβάσει Γιωργο το βιβλίο για αυτο και τα εγραψα αυτα...Αν δεν πείθεσαι με τα γραφόμενα μου μπορείς να το διαβάσεις και εσυ...
raimon
raimon

Αριθμός μηνυμάτων : 9043
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 9 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης